7082 відвідувача онлайн
20 098 111

Виставку українського художника Чичкана перенесли через погрози правих радикалів

Запланована на 4 лютого екскурсія виставкою "Втрачена можливість" українського художника Давида Чичкана в Києві скасована через загрозу з боку правих радикалів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр візуальної культури в Facebook.

Зазначається, що через погрози, які розповсюджуються в мережі Facebook, Центр візуальної культури побоюється за безпеку відвідувачів і тимчасово закриває виставку. Як повідомляють організатори, роботу виставки буде відновлено з наступного тижня. Незабаром екскурсію можна буде подивитися на ютуб-каналі Центру візуальної культури.


Одними з ініціаторів докорів до Центру візуальної культури виступила Вікторія Резниченко. Вона зазначила в мережі Facebook, що виставка нібито описує Майдан як "неправильний і фашистський".


Резниченко закликала "свідомих громадян" "долучитися до прекрасного" і показати, що "майданівці теж трохи розбираються в живописі".

Читайте на "Цензор.НЕТ: Додон хоче надати невизнаному Придністров'ю особливий статус

Слід зазначити, що художник Давид Чичкан брав активну участь у протестах на Майдані. Він сповідує анархістські погляди і вважає, що за результатами революції Україна не досягла бажаної мети.

Свої висновки щодо революції на Майдані він втілив у серії робіт, екскурсія якими повинна була початися з 4 лютого.
Топ коментарі
+20
C такими акварелями людина має пояснення давати в СБУ, а не виставки влаштовувати.
показати весь коментар
04.02.2017 18:35 Відповісти
+15
Оксанко! Та більше всього це голіма реклама. Ось якби не стаття на Цензорі ти зацікавилась би якимись малюнками якогось Чичкана
показати весь коментар
04.02.2017 18:32 Відповісти
+14
ЧЕсно кажучи,схоже на якесь дегенеративне мистецтво.
показати весь коментар
04.02.2017 19:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
- Вы могли бы полюбить радикала?
- Ради - чего?
показати весь коментар
04.02.2017 19:39 Відповісти
Гадя Савченко не одинока в своей звезданутости. У Чичкана похожий диагноз. Не такая им Украина.... Россия поправильнее будет...
показати весь коментар
04.02.2017 19:41 Відповісти
І в чому виражається анархізм цього *************** дрочили?
показати весь коментар
04.02.2017 20:14 Відповісти
не буду ничего про ту резниченко постить) больше, этож героиня Украины, я забыла что я ж на сайте поклонников правого сектора и прочих )))
показати весь коментар
04.02.2017 20:33 Відповісти
Выставку украинского художника Чичкана перенесли из-за угроз праворадикалов - Цензор.НЕТ 6692
показати весь коментар
04.02.2017 20:51 Відповісти
Илья Аркадьевич Чичкан (29 августа 1967, Киев) - украинский художник. Представитель «Новой волны» в украинском искусстве, автор концепции «психодарвинизма». Живёт и работает в Киеве и Берлине.
Работы находятся в собраниях
Коллекция Виктора Пинчука
Коллекция Татьяны Франчук
https://yandex.ua/images/search?text=%D1%87%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0%D0%BD%20%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%8B Тут его "картины" можно посмотреть.
Ещё один такой есть, Ройтбурд фамилиё.
показати весь коментар
04.02.2017 21:01 Відповісти
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=734448683379925&set=a.105774526247347.13794.100004444000759&type=3 Выставку украинского художника Чичкана перенесли из-за угроз праворадикалов - Цензор.НЕТ 8874
https://www.facebook.com/people/Viktoria-Reznichenko/100004444000759# Нравится НравитсяСуперХа-хаУх ты!
показати весь коментар
05.02.2017 02:13 Відповісти
это вот эту мазню собираются выставлять за искусство.... это после Авдеевки и похорон погибших солдат.... ублюдки...