13013 відвідувачів онлайн

Трамп під час зустрічі з Тимошенко пообіцяв, що "не залишить Україну", - ВВС

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко зустрілася з президентом США Дональдом Трампом під час Молитовного сніданку, який відбувся 2 лютого у Вашингтоні.

Інформацію про це ВВС Україна підтвердили з кількох джерел, повідомляє Цензор.НЕТ.

Також читайте: Порошенко зустрінеться з представниками адміністрації Трампа в ході Мюнхенської конференції з безпеки, - АП

Обставини зустрічі до кінця не з'ясовані. Джерела ВВС Україна серед американських радників Тимошенко повідомили про те, що зустріч була короткою, під час неї Трамп сказав, що "не залишить Україну".

"Вона чекала його під час Молитовного сніданку, біля туалету, потім їх провели в невеликий офіс", - повідомили джерела.

У прес-службі Тимошенко від коментарів відмовилися. В Адміністрації президента України інформацію не коментують.

Разом з тим видання Washington Post цитує заяву Білого дому, в якій підтвердили факт короткої розмови Трампа і Тимошенко. "Президент і колишній прем'єр мали коротку неформальну зустріч і зробили фото на прийомі перед Молитовним сніданком".

Також читайте: "Ніяких санкцій я не послаблював", - Трамп про "уточнення" антиросійських санкцій


Як заявили в Білому домі, ніяких офіційних гарантій дано не було, оскільки Юлія Тимошенко не є колегою пана Трампа для переговорів. Видання Politico цитує учасника "Молитовного сніданку", який говорить, що "зустрічі насправді не було, Трамп потиснув руку багатьом людям і однією з них була Тимошенко".

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко так і не зустрівся з Дональдом Трампом, коли той був кандидатом у президенти. У вересні під час візиту в США він поспілкувався з його опоненткою Гілларі Клінтон. Нещодавно в Адміністрації президента повідомили, що опрацьовують дату візиту Порошенка до США для проведення можливої ​​зустрічі з Трампом.

4 лютого, в суботу, Порошенко повинен поговорити з Трампом телефоном.
Топ коментарі
+55
Трамп во время встречи с Тимошенко пообещал, что "не оставит Украину", - ВВС - Цензор.НЕТ 8716
показати весь коментар
04.02.2017 20:37 Відповісти
+42
aaaaaaaaaaaaaaaaa...вот это удар! УДАРИЩЕ по самолюбию пуделя! прячтесь все - щас две дивизии говнометчиков соевых выйдут на тропу войны
показати весь коментар
04.02.2017 20:36 Відповісти
+39
Я так понимаю, шас орда шыкаладников начнёт откладывать личинки на благодатную юлепочву
Шас я вам подпорчу методички!

Гройсман хочет создать орган, который будет проверять, как вы живете
Сообщается, что новое подразделение Минсоцполитики будет выявлять нарушителей как среди получателей помощи и только потенциальных претендентов на господдержку, так и среди чиновников.На заседании Кабмина был принят соответствующий законопроект.
С 1.01.18 г. у Вас могут быть гости дома с проверкой, как Вы живете. Если хорошо, то Вы возможно попали. Если живете в сарае, и на сухарях, то Вы хороший украинец...
показати весь коментар
04.02.2017 20:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 13 з 13
А к чему это?
показати весь коментар
05.02.2017 14:35 Відповісти
А исчо говорят, что Трамп разговаривал с Порошенко из ванной во время чистки зубов.
показати весь коментар
05.02.2017 13:27 Відповісти
говорят, рошен в это время забаррикадировался в туалете, бухал со страху и кричал Юляя простии
показати весь коментар
05.02.2017 13:32 Відповісти
если рошен так обделался от встречи Юли с Трампом, то задумайтесь какой с этого труса главнокомандующий?
показати весь коментар
05.02.2017 13:34 Відповісти
О то ж.
показати весь коментар
05.02.2017 13:58 Відповісти
Трамп во время встречи с Тимошенко пообещал, что "не оставит Украину", - ВВС - Цензор.НЕТ 2506
показати весь коментар
05.02.2017 14:35 Відповісти
А где у нас "Юля тауэр" ?
В проекте ?
Сразу после президенства - в родном Днепре, напротив маминого таксопарка.
показати весь коментар
05.02.2017 15:01 Відповісти
В проєкті зробити нормальні умови для життя в цій країні для людей! Ось що вона буде робити.
показати весь коментар
21.02.2017 14:03 Відповісти
Повністю згодна! Час змінювати президента
показати весь коментар
21.02.2017 19:36 Відповісти
А почему не написали, что у неё при встречи был вставлен тампакс, что перед встречей она ходила посрать, а после встречи пошла поссать??? А ещё она вчера, когда купалась, то побрила подмыхи, а жопу вытирает не простой туалетной бумагой, а дорогой, мягкой с запахом ванили??
показати весь коментар
05.02.2017 13:53 Відповісти
и содрала с себя собственную кожу чтобы пошить туфли
показати весь коментар
05.02.2017 14:01 Відповісти
и шо она снимает шикарный особняк за 5000 тыщь гривасов. Я тоже так хочу. Пусть косатая воровка с кремля научит меня снимать такой особнячёк за 5000 тыщёв гривасов. Эй юлеботы папрасите сваю бахиню научить такому фокусу. нифарофку.
показати весь коментар
05.02.2017 14:46 Відповісти
5000 гривен - меньше 190 долларов.
В Америке за 500 долларов не найти самые нищенские апартменты.
Так что Юля "шикует" на уровне собачьей будки
собаки помощника сторожа в поместье Трампа.
показати весь коментар
05.02.2017 15:12 Відповісти
оБоже... шо это такое страшное???? меня аж передёрнуло.... классическая "бабка-ёжка"
показати весь коментар
05.02.2017 15:31 Відповісти
Не треба брехати - готельний номер за 190$ в день- це далеко не собача будка
показати весь коментар
05.02.2017 20:54 Відповісти
Подивись де живуть інші представники держави. Я вважаю що ця ціна для людини яка представляє країну - цілком нормальна.
показати весь коментар
21.02.2017 14:06 Відповісти
Ціна, як ціна - але не треба брехати про "собачі будки"
показати весь коментар
12.03.2017 15:31 Відповісти
Подивись де живуть інші представники держави. Я вважаю що ця ціна для людини яка представляє країну - цілком нормальна.
показати весь коментар
21.02.2017 14:07 Відповісти
це цікаво лише особливо "упоротим" прихильникам Богині )))
показати весь коментар
05.02.2017 14:47 Відповісти
Надеюсь она его обилетила и дала просраться))
показати весь коментар
05.02.2017 14:09 Відповісти
За своего дружбана давнего ***** ездила просить, за Рациюшку. Знаем эту профурсетку кремлёвскую.
показати весь коментар
05.02.2017 15:25 Відповісти
Аналогічна ситуація була і в грудні-січні 2008-09 років. Ті ж "герої". А винуватою зробили, як завжди - свекруху.
показати весь коментар
05.02.2017 18:18 Відповісти
Повезло Трампу, что его не Гадя Сявченко возле туалета дожидалась. Инфаркт с инсультом был бы обеспечен.
показати весь коментар
05.02.2017 15:36 Відповісти
Впервые в истории США Трамп наехал на Суд.Импичмент плачет за фирмой ТРАМПДОНАЛЬДС...
показати весь коментар
05.02.2017 15:51 Відповісти
Дурню, Трамп цілком правильно наїхав- той суддя займається нечистою агітпропагандою -- він надає юридичні послуги "біженцям" - тобто, явний конфлікт інтересів і суддя повинен був взяти самовідвід
показати весь коментар
05.02.2017 20:57 Відповісти
Рашватник, вали в свою Рашку лизать жопу своему Путлеру!
показати весь коментар
05.02.2017 18:21 Відповісти
Знал, что политика грязное дело, не думал, что так грязньі сами политики. Противно от всего этого. Позорище!
показати весь коментар
05.02.2017 16:53 Відповісти
Люди,будьте пильні!
показати весь коментар
05.02.2017 17:11 Відповісти
Одна голодает в роSSийских застенках, а потом вполне такая розовощёкая явится миру и гадит.
А эта вроде совсем недавно была на инвалидной коляске, до этого тоже голодала...

Вам не кажется, что эти кривые ноги растут из одной задницы в Кремле?

Что-то очень сильно кто-то пытается народ Украины против "шоколадного Пети" настроить, не потому ли что эта "шоколадка" кому то в Кремле сильно поперёк горла встала?!!!
показати весь коментар
05.02.2017 18:50 Відповісти
не кажется. сложно настроить против кого-то, не имея собственного канала зомбоящика. а вот наоборот просто. из-за этого вместо Юли выбрали гопника и барыгу
показати весь коментар
05.02.2017 20:09 Відповісти
Ох уж эта Юля... Может таки станет президентом? ХЗ.
показати весь коментар
05.02.2017 20:54 Відповісти
Першою у новообраного президента США побувала Тимошенко. Питання: а наш президент в тому місці і в той час?
показати весь коментар
15.02.2017 19:39 Відповісти
Тимошенко молодець! Завжди знаходить спілну мову з потрібними людьми. На відміну від нашої влади вона робить правильні дії. Так тримати!
показати весь коментар
21.02.2017 14:01 Відповісти
Сторінка 13 з 13