4701 відвідувач онлайн
2 529 13

Житель Буковини намагався переправити до Румунії 4,4 тис. пачок сигарет

У Чернівецькій області, на кордоні з Румунією, прикордонники затримали чоловіка, який намагався нелегально переправити сигарети через кордон.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Держприкордонслужбу, прикордонники виявили 3 ящики з сигаретами, а також чоловіка, який мав намір перемістити їх через кордон. Для затримання правопорушника, який намагався втекти, прикордонники здійснили попереджувальний постріл вгору. Затриманим виявився житель селища Красноїльськ.

Також прикордонний загін виявив неподалік ще 6 пакетів. Всього було знайдено понад 4,4 тисячі пачок сигарет.

Також читайте: Податківці на Львівщині затримали партію цигарок, яку намагалися незаконно провезти в Польщу. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+3
Ох какое преступление - негодяи какие !!!
показати весь коментар
05.02.2017 16:50 Відповісти
+3
Стандартная ситуация, страндартная обыденная новость... Нищета населения, толкает его на контрабанду сигаретами в страны ЕС. Там выше стоимость сигарет а так же выше уровень зарплат.
Дайте нормальную зарплату людям, никто не будет заниматься этой контрабандой.
показати весь коментар
05.02.2017 16:51 Відповісти
+3
Не смеши - ранше зарплата была 500 - 700 баксов щас 100 - 200 ... по переферии ...
показати весь коментар
05.02.2017 16:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ох какое преступление - негодяи какие !!!
показати весь коментар
05.02.2017 16:50 Відповісти
Ну да, как минимум на "пожизненное" тянет...
показати весь коментар
05.02.2017 17:07 Відповісти
Стандартная ситуация, страндартная обыденная новость... Нищета населения, толкает его на контрабанду сигаретами в страны ЕС. Там выше стоимость сигарет а так же выше уровень зарплат.
Дайте нормальную зарплату людям, никто не будет заниматься этой контрабандой.
показати весь коментар
05.02.2017 16:51 Відповісти
Нормальную зарплату (заработную плату) никто не даст. Её можно только заработать.
показати весь коментар
05.02.2017 16:54 Відповісти
Не смеши - ранше зарплата была 500 - 700 баксов щас 100 - 200 ... по переферии ...
показати весь коментар
05.02.2017 16:56 Відповісти
Была и 15. В 1995. Ну и...?
Мораль такова: крутись и зарабатывай. И не жди, что кто-то принесёт на блюдечке. Цинично, да. Но такова жизнь.
показати весь коментар
05.02.2017 17:02 Відповісти
Вдогонку. Походу я этих контрабандистов не вправе осуждать. Та же фигня, что и с "челноками" в 90-е.
показати весь коментар
05.02.2017 17:05 Відповісти
хай би віз -- туда контрабас. назад валюта...
показати весь коментар
05.02.2017 16:58 Відповісти
Хотел румынов никотином отравить)) Понять,простить.
показати весь коментар
05.02.2017 17:02 Відповісти
почти 9 ящиков .
показати весь коментар
05.02.2017 17:05 Відповісти
Це мабуть продовження теми про караван верблюдів, який прямував через Буковину до західного кордону з контрабандою цигарок.
показати весь коментар
05.02.2017 17:07 Відповісти
В Украине разрешено наживаться только по-крупному и специальным лицам. А народ должен удовлетворяться минимумом - и точка!
показати весь коментар
05.02.2017 17:49 Відповісти
похоже хохлы кроме контрабанды и воровать - ничего не умеют