7752 відвідувача онлайн

Жебрівський про відбудову Авдіївки: Почали вставляти вибиті шибки, вивозити сміття, підключати об'єкти до електромережі

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив голова Донецької обласної державної адміністрації (ОДА) Павло Жебрівський на Facebook.

"Продовжуємо ремонтувати обстріляні напередодні російськими агресорами приватні будинки, багатоповерхівки і об'єкти інфраструктури міста", - пише він.

"Комунальні служби прибирають і вивозять з міста сміття", - інформує чиновник.


Читайте також: "Теплопостачання Авдіївки з аварійного режиму на резервних генераторах перейшло на стабільний режим", - Цеголко


"Продовжуємо складати акти обстежень руйнувань цивільних об'єктів міста. В Авдіївку прибули фахівці-проектувальники для обстеження багатоповерхівок, документування руйнувань і технічних висновків для подальшого їхнього відновлення", -повідомляє Жебрівський.

"Рементно-будівельні бригади продовжували склити вікна багатоповерхівок. Сьогодні засклили вікна близько 100 квартир", - зазначив він.

За його інформацією, ДСНС сформувала 30 додаткових груп для допомоги жителям в ремонті приватного сектора.

Також читайте: Авдіївка - привід для надання Україні летальної зброї, - екс-міністр оборони Польщі Онишкевич

Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі авдіївської промзони.

Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення.

Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв заявив, що ситуація на Донбасі перейшла з регіональної площини в міжнародну, і якщо Росія під час розгляду цього питання Радбезом ООН накладе на нього вето, це продемонструє реальне ставлення російської сторони до ситуації на Донбасі.
Топ коментарі
+12
единственный мусор в гундяевке это все совковое дебильное население -вывозите с вещами в срассию.................
показати весь коментар
05.02.2017 20:54 Відповісти
+9
Пожалуйста, только не начните вставлять выбитые зубы, а то никакой халявной каши не хватит.
показати весь коментар
05.02.2017 20:56 Відповісти
+9
Это какое то шоу под названием "Успей построить пока не разбомбили".
показати весь коментар
05.02.2017 20:57 Відповісти

Завантаження...