Жебрівський про відбудову Авдіївки: Почали вставляти вибиті шибки, вивозити сміття, підключати об'єкти до електромережі
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив голова Донецької обласної державної адміністрації (ОДА) Павло Жебрівський на Facebook.
"Продовжуємо ремонтувати обстріляні напередодні російськими агресорами приватні будинки, багатоповерхівки і об'єкти інфраструктури міста", - пише він.
"Комунальні служби прибирають і вивозять з міста сміття", - інформує чиновник.
"Продовжуємо складати акти обстежень руйнувань цивільних об'єктів міста. В Авдіївку прибули фахівці-проектувальники для обстеження багатоповерхівок, документування руйнувань і технічних висновків для подальшого їхнього відновлення", -повідомляє Жебрівський.
"Рементно-будівельні бригади продовжували склити вікна багатоповерхівок. Сьогодні засклили вікна близько 100 квартир", - зазначив він.
За його інформацією, ДСНС сформувала 30 додаткових груп для допомоги жителям в ремонті приватного сектора.
Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі авдіївської промзони.
Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв заявив, що ситуація на Донбасі перейшла з регіональної площини в міжнародну, і якщо Росія під час розгляду цього питання Радбезом ООН накладе на нього вето, це продемонструє реальне ставлення російської сторони до ситуації на Донбасі.
"Продовжуємо ремонтувати обстріляні напередодні російськими агресорами приватні будинки, багатоповерхівки і об'єкти інфраструктури міста", - пише він.
"Комунальні служби прибирають і вивозять з міста сміття", - інформує чиновник.
"Продовжуємо складати акти обстежень руйнувань цивільних об'єктів міста. В Авдіївку прибули фахівці-проектувальники для обстеження багатоповерхівок, документування руйнувань і технічних висновків для подальшого їхнього відновлення", -повідомляє Жебрівський.
"Рементно-будівельні бригади продовжували склити вікна багатоповерхівок. Сьогодні засклили вікна близько 100 квартир", - зазначив він.
За його інформацією, ДСНС сформувала 30 додаткових груп для допомоги жителям в ремонті приватного сектора.
Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі авдіївської промзони.
Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв заявив, що ситуація на Донбасі перейшла з регіональної площини в міжнародну, і якщо Росія під час розгляду цього питання Радбезом ООН накладе на нього вето, це продемонструє реальне ставлення російської сторони до ситуації на Донбасі.
Топ коментарі
+12 Зоя Романюк
показати весь коментар
05.02.2017 20:54 Відповісти Посилання +9 Alexandr Slavich
показати весь коментар
05.02.2017 20:56 Відповісти Посилання +9 Герхард Шрёдер
показати весь коментар
05.02.2017 20:57 Відповісти Посилання