10289 відвідувачів онлайн
36 096 137

Російського боксера Повєткіна усунули з рейтингу WBC через допінг

Всесвітня боксерська рада (WBC) усунула росіянина Олександра Повєткіна з рейтингу організації.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив президент WBC Маурісіо Сулейман.

"Наразі він усунений від рейтингу. Рішення щодо його справи буде протягом тижня", - сказав чиновник.

Також читайте: Україна отримає медаль Олімпійських ігор-2012 через дискваліфікацію росіянок

Допінг-проба "А" Повєткіна, взята 6 грудня 2016 року, дала позитивний результат на остарін перед боєм із канадцем Бермейн Стіверном за звання "тимчасового" чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC. Бій, який повинен був відбутися 17 грудня в Єкатеринбурзі, не був санкціонований організацією, і в підсумку росіянин провів нетитульний бій з французом Жоанном Дюопа. Пізніше стало відомо, що допінг-проби Повєткіна від 13 і 15 грудня дали негативний результат.

2 лютого було оголошено, що допінг-проба "Б" також дала позитивний результат на остарін.
Топ коментарі
+83
Как там, русске витязь?Российский боксер Поветкин исключен из рейтинга WBC из-за допинга - Цензор.НЕТ 4557
показати весь коментар
05.02.2017 21:36 Відповісти
+66
Российский боксер Поветкин исключен из рейтинга WBC из-за допинга - Цензор.НЕТ 6812
показати весь коментар
05.02.2017 21:37 Відповісти
+62
Российский боксер Поветкин исключен из рейтинга WBC из-за допинга - Цензор.НЕТ 7314
показати весь коментар
05.02.2017 21:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
помните как это чмо кацапское хотело затянуть Кличко Володьку здать анализы в своей "антидопинговой" канторе
показати весь коментар
05.02.2017 22:29 Відповісти
когда нам говорят что у расеи сильная армия - глядя на все эти допинги,надувные искандеры,потёмкинские деревни и прочую бутафорию - возникают очччень сильные сомнения.
показати весь коментар
05.02.2017 22:31 Відповісти
Писали, що канадець зі своє командою, як тільки взнав про позитивну допінг-пробу, одразу подався на літак. Не знаю, чи збирається відшкодовувати у цього козла витрати на підготовку до бою.

Ну шо, вІтязь, блін ! А вякало, =я чІстий=.
Володя, от я тобі завжди випоминатиму, що ти ту погань в нокаут не послав !!! Хоча б за одні ті істеричні верески =Саня, бей его, бей по рукам=.
показати весь коментар
05.02.2017 22:31 Відповісти
Міцний бичок попався, хоча в кінці бою він вже не розумів, де знаходиться і що з ним. Цікаво було дивитися на пики пукінолизів в глядацькому залі - міхалкова, єсаула та ін.
показати весь коментар
05.02.2017 22:59 Відповісти
Российский боксер Поветкин исключен из рейтинга WBC из-за допинга - Цензор.НЕТ 3568
показати весь коментар
05.02.2017 22:32 Відповісти
Российский боксер Поветкин исключен из рейтинга WBC из-за допинга - Цензор.НЕТ 6148
показати весь коментар
05.02.2017 22:34 Відповісти
реально пох ...
показати весь коментар
05.02.2017 22:34 Відповісти
Все-таки жрал боярышник
показати весь коментар
05.02.2017 22:37 Відповісти
извиняюсь спросить,это тот Поветкин которого постоянно киздят на ринге?
показати весь коментар
05.02.2017 22:38 Відповісти
Нет, энта тот самый, русский витязь, может парень и неплохой но....выпало счастье родиться в свинарнике...
показати весь коментар
05.02.2017 23:30 Відповісти
Дещо втомився від коментарів. Не встигаю лайкати!!!
показати весь коментар
05.02.2017 22:39 Відповісти
кацапов никто никогда ни вх#р не ставил, но они всегда считали себя выше других, такое вот самоудовлетворение.
Российский боксер Поветкин исключен из рейтинга WBC из-за допинга - Цензор.НЕТ 6273
показати весь коментар
05.02.2017 22:47 Відповісти
Так скоро на раиссе все спортсмены закончатся!
показати весь коментар
05.02.2017 22:54 Відповісти
було одне *****, ну куй з тим пуйлом.... кацапи в угарі, фільм перший...)))
показати весь коментар
05.02.2017 23:00 Відповісти
От коли були скандали з мельдонієм, кацапи волали, мовляв, мельдоній - то ліки від серця, мовляв, тільки щойно заборонили, мовляв, організму час потрібен аби залишки вивести, мовляв, даремно бідолашних із хворим серцем у допінгу звинувачують. А тут що співатимуть? Остарин, дивлюся, з 2008 WADA-ю заборонений.
показати весь коментар
05.02.2017 23:03 Відповісти
Отакої, майже вся засрашкіна команда хворіє на серце, але мученики такі йдуть і золото заробляють.
показати весь коментар
06.02.2017 09:40 Відповісти
Ну який кацап без брехні і підлості?

У спорті, у війні, у політиці, у повсякденному житті
показати весь коментар
05.02.2017 23:07 Відповісти
Знов на гілляку наступив
показати весь коментар
05.02.2017 23:23 Відповісти
может этому куску говна жрать было нечего,вот и хавал допинг..
показати весь коментар
05.02.2017 23:43 Відповісти
да ладно вам, глумливые... "руссовитязь", вообще-то поляну должен накрыть - ***** больше не будут бить...
показати весь коментар
06.02.2017 00:13 Відповісти
Витязь - усё. Уйдет в рэкет...
показати весь коментар
06.02.2017 00:34 Відповісти
Идиот,Поветкин! Говорили ему-не пей Боярышник!!
показати весь коментар
06.02.2017 00:54 Відповісти
СПРАВЕДЛИВОСТЬ ВОСТОРЖЕСТВОВАЛА )))
показати весь коментар
06.02.2017 00:58 Відповісти
Кацапня визжала про матч реванш с Кличко. Мол наш витязь его точняк побьёт) хех не сберегли срузькава витязя)) закололи стероидами - бедолага слился. Беславный конец карьеры весьма псредсвенного боксёра.
показати весь коментар
06.02.2017 01:10 Відповісти
Кацапы назвали "русский витязь", остался только "русский".
показати весь коментар
06.02.2017 01:18 Відповісти
Ссурский витязь и срассийское вяличаеРоссийский боксер Поветкин исключен из рейтинга WBC из-за допинга - Цензор.НЕТ 4183
показати весь коментар
06.02.2017 01:59 Відповісти
боксерский мир радостно выдохнул и расслабился... живем, братцы!
показати весь коментар
06.02.2017 02:45 Відповісти
да кому он нужен котлеткин, он уже давно завершил свою реальную карьеру. а мешков в москве бить можно и без Марио Сулеймана, русокорейцы схавают смелость вЯликого витязя над чемпионом Мозамбика.
показати весь коментар
06.02.2017 03:08 Відповісти
вод же.. как только кацап вылазит, так или про анал или про говно.. так сказать..чем живут о том и поют
показати весь коментар
06.02.2017 05:31 Відповісти
Ну а чё, кассавы среди говна живут, говно жрут и из говна созданы. О чём же им тут ещё пердеть?
показати весь коментар
06.02.2017 05:43 Відповісти
А ты и сам из гомна витов.
показати весь коментар
06.02.2017 04:51 Відповісти
кацапские поголовно под допингом всю свою никчемную историю...
показати весь коментар
06.02.2017 07:10 Відповісти
жаль, конечно, публика будет лишена многих красочных моментов глумления над мешком с говном под парашным триколором...
показати весь коментар
06.02.2017 13:29 Відповісти
Сейчас этот подбиткин будет в думе заседать. Там всех обиженных опущенных кацапов собирают, тех, у кого мозга либо нет, либо отбит.
показати весь коментар
16.02.2017 19:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2