Марчук про Донбас: "Не думаю, що варто очікувати серйозного фронтального наступу"
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив представник України у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук у інтерв'ю ЛІГА.net.
"Не думаю, що варто очікувати серйозного фронтального наступу. Зокрема і тому, що наші позиції досить укріплені: це вже не 2014-й. До того ж, Путін щосили намагається виглядати миротворцем. Тому відкритої участі російських військ я б не прогнозував", - сказав він.
"Що я можу допустити і спрогнозувати, то це масовані точкові обстріли, інтенсивні бойові зіткнення невеликими силами по всій лінії фронту, відправку диверсійно-розвідувальних груп у наші тили", - заявив Марчук.
"Важкі обстріли Авдіївки вже перекинулися на інші населені пункти. Путін досягнув мети відкинути мінський процес у самий початок і нав'язати українській владі головний біль з усуненням гуманітарної катастрофи на нашій території", - зазначив він.
"Я б так спрогнозував. Притому що, як ми знаємо, Путін - людина непрогнозована з точки зору здорового глузду", - додав він.
Топ коментарі
+7 Фантом 2
показати весь коментар
06.02.2017 15:46 Відповісти Посилання +4 Кацманавт
показати весь коментар
06.02.2017 15:40 Відповісти Посилання +4 Gulfiliz Zorlu
показати весь коментар
06.02.2017 15:40 Відповісти Посилання