11104 відвідувача онлайн

Марчук про Донбас: "Не думаю, що варто очікувати серйозного фронтального наступу"

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив представник України у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук у інтерв'ю ЛІГА.net.

"Не думаю, що варто очікувати серйозного фронтального наступу. Зокрема і тому, що наші позиції досить укріплені: це вже не 2014-й. До того ж, Путін щосили намагається виглядати миротворцем. Тому відкритої участі російських військ я б не прогнозував", - сказав він.
"Що я можу допустити і спрогнозувати, то це масовані точкові обстріли, інтенсивні бойові зіткнення невеликими силами по всій лінії фронту, відправку диверсійно-розвідувальних груп у наші тили", - заявив Марчук.
"Важкі обстріли Авдіївки вже перекинулися на інші населені пункти. Путін досягнув мети відкинути мінський процес у самий початок і нав'язати українській владі головний біль з усуненням гуманітарної катастрофи на нашій території", - зазначив він.
"Я б так спрогнозував. Притому що, як ми знаємо, Путін - людина непрогнозована з точки зору здорового глузду", - додав він.
Топ коментарі
+7
помню эту шоблу кравчук- макрчук-медведчук-суркис ..СДПУ(О) назывались
показати весь коментар
06.02.2017 15:46 Відповісти
+4
Шото много этого КГБиста сегодня. Думаешь как заканчивать АТО? Как освобождать землю украинскую от кацапских террористов? Он успокаивает...
показати весь коментар
06.02.2017 15:40 Відповісти
+4
"Не думаю" ось на цьому фразу Марчука можна було б закінчити. Це стан всієї української влади!
показати весь коментар
06.02.2017 15:40 Відповісти

Завантаження...