7752 відвідувача онлайн
8 392 30

Голова фінкомітету Ради Риболовля очікує подальшої девальвації гривні у найближчі роки

Про це він сказав у інтерв'ю газеті "День", опублікованому у вівторок.

"На жаль, ми бачимо, що можна очікувати подальшої девальвації гривні. Для сировинної економіки, якою є Україна, це звичайне явище: що дешевша національна валюта, то дорожче можна продати нашу сировину на зовнішні ринки. Помірне знецінення гривні та зростання інфляції дозволяє уряду отримати більші доходи держбюджету", - вважає голова фінкомітету.
При цьому, за його словами, за умови різкого падіння цін на сировину в світі, це означає зростання внутрішніх цін і зубожіння населення.
"І це абсолютно не стимулює розвиток нової економіки, побудованої навколо підвищення доданої вартості. Тонна "айфонів" дає в 70-100 тисяч разів більше доходів, ніж тонна руди. Але вимагає і більше зусиль, більше змін, більше реформ. Цього поки немає", - зазначив С. Рибалка.
На думку голови фінкомітету, без реформ і стимулювання кредитування не вдасться досягти зростання економіки. "Значить виконувати соціальні зобов'язання, що зрозтають. перед бюджетниками можна буде тільки за рахунок інфляції і девальвації, і нових кредитів від МВФ", - вважає він.
С. Рибалка також додав, що девальвація вигідна валютним спекулянтам, які сьогодні непідконтрольні владі. "МВФ, своєю чергою, потрібні чисті резерви, тобто потрібно, щоб Нацбанк скуповував валюту на ринку, а не стримував курс інтервенціями, покриваючи тимчасові дефіцити. Це знекровлює економіку. В НБУ немає розуміння, ні як покращити життя простого українця, ні як розвивати власне виробництво. І це сумно", - резюмував голова фінкомітету.
Топ коментарі
+13
Красиво он дал понять Геройсману, что тонна йафонов приносит в 100 тысяч раз больше доходов, чем тонна руды. Добавлю - зерна, леса кругляка, угля, янтаря и всего прочего на чём сидят эти упыри из ВР и правительства. Прошёл час работы Рады. Одна вода. Ничего конструктивного. Приступили к дележу бабок Януковича. Так и говорит - интересы всех фракций учтены))) Голосуйте.
показати весь коментар
07.02.2017 11:00 Відповісти
+10
пєдро ГАРАНТИРОВАЛ доллар по 8 грн... и много чего другого..
неужто порошенко врёт?) (вопрос порохоботам)
показати весь коментар
07.02.2017 10:56 Відповісти
+8
Скоро пенсия будет 10 долларов
показати весь коментар
07.02.2017 10:56 Відповісти

Завантаження...