9770 відвідувачів онлайн

Через значні втрати бойовики "ДНР" екстрено поповнюють свої підрозділи ув'язненими, - ІС

Через важкі втрати під Авдіївкою командування бойовиків екстрено поповнює свої підрозділи курсантами місцевих військових училищ і засудженими.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив народний депутат від НФ, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Фейсбуці.
"Командуванням "1-го АК ДНР" проведено екстрене доукомплектування особовим складом підрозділів "11-го полку" (в / ч 08818), який бере участь у бойових діях на авдіївському напрямку і має серйозні втрати. Командування "полку" повідомило, що і після доукомплектування "некомплект" у підрозділах досягає 40%, у зв'язку з чим "полк" не здатен виконувати завдання, що ставлять, у повному обсязі", - написав він.
Крім того, Тимчук зазначив, що з-поміж викладачів і слухачів "Донецького військового училища" командування "1-го АК ДНР" формує зведений підрозділ, який планують перекинути в район Спартака (Донецьк, авдіївський напрямок) для виконання бойових завдань.
Також, за словами керівника групи ІС, в "ДНР" активно набирають до лав бойовиків засуджених, які відбувають покарання у виправних установах на окупованій території: "Так, в одній з останніх партій "кандидатів на службу", які прибули в Донецьк, було 28 засуджених із Горлівки".
"Водночас після підвищення ступеня бойової готовності в частинах "1-го АК ДНР", "контррозвідка МДБ ДНР" почала розслідування щодо множинних випадків неприбуття бойовиків у розташування частини (підозра на дезертирство). Найбільшу кількість таких випадків зафіксовано в "3-й омсбр" і "7 омсбр", - додав Тимчук.
Топ коментарі
+4
Распальцованные. Как же они будут воевать, когда у них указательный палец и мизинец в разные стороны торчат?
показати весь коментар
08.02.2017 09:48 Відповісти
+4
Скоро !!! на всех киноэкранах Новососии новый блокбастер " Штрафбат-2" в главной роли ...... *** а некому . всех хероев перебили последний кандидат сегодня утром зажмурился зашмелился . придется Захеру лично штрафников в атаку водить
показати весь коментар
08.02.2017 09:54 Відповісти
+4
А до этого в тех "подразделениях" кто тусовался!? Монахи!? Аспиранты!?
показати весь коментар
08.02.2017 09:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Распальцованные. Как же они будут воевать, когда у них указательный палец и мизинец в разные стороны торчат?
показати весь коментар
08.02.2017 09:48 Відповісти
После попадания мины или снаряда все остальное тоже будет в разные стороны торчать.
показати весь коментар
08.02.2017 10:07 Відповісти
Целые поля распаханы и засеяны безымянным мясом ватников из РФ.
показати весь коментар
09.02.2017 14:58 Відповісти
Вот не поверю, что курсантов в ордло (извините за грубость) содержит параша, сами они не справились бы. Наверное всё таки уголёк гудка делает своё дело. Торговля с аккупантами и финансирует эту войну.
показати весь коментар
08.02.2017 09:52 Відповісти
просто оставлю это здесь: http://www.svoboda.org/a/28297266.html гиви прищурил задницу - радио Свобода
показати весь коментар
08.02.2017 09:53 Відповісти
Скоро !!! на всех киноэкранах Новососии новый блокбастер " Штрафбат-2" в главной роли ...... *** а некому . всех хероев перебили последний кандидат сегодня утром зажмурился зашмелился . придется Захеру лично штрафников в атаку водить
показати весь коментар
08.02.2017 09:54 Відповісти
К информации ИС всегда нужно подходить осторожно. То у них больше 500 раненных сепаров, теперь более 200. А оп сути большинство информации просто высосано из пальца.
показати весь коментар
08.02.2017 09:59 Відповісти
А до этого в тех "подразделениях" кто тусовался!? Монахи!? Аспиранты!?
показати весь коментар
08.02.2017 09:59 Відповісти
Злочинці можуть бути тільки зрадниками, а не свідомими вояками за дурашу.
показати весь коментар
08.02.2017 10:00 Відповісти
курсанты и зеки. это сюр реализм.
показати весь коментар
08.02.2017 10:07 Відповісти
фарш, да не той... хоча, яка різниця з кого його робити.... смерть ворогам України!!!!
показати весь коментар
08.02.2017 10:17 Відповісти
Методы утилизации орков радуют.
показати весь коментар
08.02.2017 10:28 Відповісти
ну те конечно навоюют по понятиям)))))
показати весь коментар
08.02.2017 10:43 Відповісти
Что то новое в уголовной среде, срок меняют на высшую меру социальной защиты,браво дырявой юриспруденции
показати весь коментар
08.02.2017 10:53 Відповісти
кхм...
А вы вообще-то в курсе, что в тюрьмах Лугандона сидят 5000 (ПЯТЬ ТЫСЯЧ!!) российских долбо... придурков-"добровольцев"?

https://youtu.be/deTa0Ro4Fwc?t=7m ВОТ ВИДЕО , где это обсуждают рашистская журналистка Михайловская и Ходаковский.
показати весь коментар
08.02.2017 11:09 Відповісти
дурные они воевать,есть шанс сбежать из тюрьмы,так почему бы его не использовать.
показати весь коментар
08.02.2017 13:05 Відповісти