6962 відвідувача онлайн
45 705 164

На АЕС у Франції стався вибух

На атомній електростанції "Фламанвіль" на північному заході Франції стався вибух.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РІА "Новости", вибух стався у машинній залі на АЕС "Фламанвіль" на північному заході Франції, загрози викиду радіоактивних речовин немає, передає у четвер газета Ouest France.
За даними ЗМІ, кількох людей могло поранити. На місце інциденту прибули пожежники, рятувальники і медики.
Пожежники повідомили, що після вибуху почалася пожежа, зони атомних реакторів не зазнали руйнувань.
Зазначено, що вибух стався близько 10:00 за місцевим часом.
Топ коментарі
+65
как по французски "озабоченность"?
показати весь коментар
09.02.2017 12:50 Відповісти
+57
*****
показати весь коментар
09.02.2017 12:51 Відповісти
+17
Не може пукін пробачити жабоїдам "Містралі".
показати весь коментар
09.02.2017 12:53 Відповісти

Завантаження...