Україна відклала введення антидемпінгових мит на російські добрива, - Мінекономрозвитку
Як передає Цензор.НЕТ, про це Інтерфакс-Україна повідомили в Мінекономрозвитку.
"Члени МКМТ погодилися, що для гарантування продовольчої безпеки є нагальна необхідність вжиття заходів щодо диверсифікації поставок добрив в Україну (з Китаю, країн Ближнього сходу, США та інших)", - наголошують у повідомленні.
Топ коментарі
+22 Мабон
показати весь коментар
13.02.2017 19:53 Відповісти Посилання +20 Олег Хардин
показати весь коментар
13.02.2017 19:50 Відповісти Посилання +19 Старый зольдат
показати весь коментар
13.02.2017 19:52 Відповісти Посилання