8411 відвідувач онлайн

Україна відклала введення антидемпінгових мит на російські добрива, - Мінекономрозвитку

Як передає Цензор.НЕТ, про це Інтерфакс-Україна повідомили в Мінекономрозвитку.
"Члени МКМТ погодилися, що для гарантування продовольчої безпеки є нагальна необхідність вжиття заходів щодо диверсифікації поставок добрив в Україну (з Китаю, країн Ближнього сходу, США та інших)", - наголошують у повідомленні.
Топ коментарі
+22
предлагаю начать понимание с увеличения части российских банков в Украине с 12 до 38%
показати весь коментар
13.02.2017 19:53 Відповісти
+20
От це так перемога !!!!
показати весь коментар
13.02.2017 19:50 Відповісти
+19
НАШИ САНКЦИИ ПРОТИВ АГРЕССОРА - САМЫЕ САНКЦИОННЫЕ И РАЗРУШИТЕЛЬНЫЕ ДЛЯ РФ.
показати весь коментар
13.02.2017 19:52 Відповісти

Завантаження...