10193 відвідувача онлайн

"Ми 440 днів живемо без російського газу", - Гройсман

Україна вже 440 днів не закуповує газ у Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду.
"Ми 440 днів живемо без російського газу. Це питання нашої енергетичної незалежності", - сказав він.
Він додав, що уряд також розпочав програму модернізації житлового фонду. "За системою "теплі кредити" ми вже залучили 118 тисяч домогосподарств у нашій країні", - повідомив Прем'єр.
Нагадаємо, "Газпром" виставив "Нафтогазу України" за 2016 рік рахунок за недобір законтрактованого за правилом "бери або плати" газу на суму $5,3 млрд.
Топ коментарі
+33
А без ордловского угля слабо?
показати весь коментар
14.02.2017 13:03 Відповісти
+10
440 дней без российского газа? А шо ж вы покупаете через офшор на каймановых островах? Ась?
Ну да, раньше покупали типа напрямую, через Фирташа, а теперь замаскировались...типа из ЕС
показати весь коментар
14.02.2017 13:15 Відповісти
+9
А сколько лет мы жили без Гройсмана!!! Гройсман, ты просто не поверишь...
показати весь коментар
14.02.2017 13:06 Відповісти

Завантаження...