"Ми 440 днів живемо без російського газу", - Гройсман
Україна вже 440 днів не закуповує газ у Росії.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду.
"Ми 440 днів живемо без російського газу. Це питання нашої енергетичної незалежності", - сказав він.
Він додав, що уряд також розпочав програму модернізації житлового фонду. "За системою "теплі кредити" ми вже залучили 118 тисяч домогосподарств у нашій країні", - повідомив Прем'єр.
Нагадаємо, "Газпром" виставив "Нафтогазу України" за 2016 рік рахунок за недобір законтрактованого за правилом "бери або плати" газу на суму $5,3 млрд.
Ну да, раньше покупали типа напрямую, через Фирташа, а теперь замаскировались...типа из ЕС