5989 відвідувачів онлайн
4 371 43

Столтенберг - литовському прем'єру Сквернялісу: "З НАТО ви ніколи не втратите незалежність"

Членство Литви в НАТО гарантує збереження незалежності цієї країни.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Литви Саулюсом Сквернялісом.
"У четвер Литва відзначить 99-ту річницю свого акта про незалежність. З НАТО ви ніколи не втратите цю незалежність", - сказав він.
У свою чергу глава литовського уряду заявив: "Ми знаємо, що означає втратити незалежність. Ми знаємо, скільки коштує відбудувати державу і демократію". Також він запевнив, що Литва докладе всіх зусиль для того, щоб ніколи знову не втратити державність і не звернути з демократичного шляху.
Топ коментарі
+5
Вот бы нам такое услышать...
показати весь коментар
14.02.2017 17:57 Відповісти
+4
кацапский шовинист детектед
показати весь коментар
14.02.2017 18:03 Відповісти
+4
сдайся в ломбард!
показати весь коментар
14.02.2017 18:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дай-то боже.Тільки витрати треба збільшити,не сидіти ж весь час на штатівських подачках!
показати весь коментар
14.02.2017 17:55 Відповісти
Порошенка затаился, сцыкливая торговка))
показати весь коментар
14.02.2017 17:56 Відповісти
скажи ты когда глаза закрываешь тоже порошенка видишь?
показати весь коментар
14.02.2017 18:02 Відповісти
***** памалился уже- АТО на гачок ФСБ!
показати весь коментар
14.02.2017 18:04 Відповісти
Вот бы нам такое услышать...
показати весь коментар
14.02.2017 17:57 Відповісти
Нюююююю... Шота вдруг напомнило Мне "будапештский инцидент"...
показати весь коментар
14.02.2017 17:59 Відповісти
Ти котика з лайна зліпиш, клоун парашистскій, чи півня???
показати весь коментар
14.02.2017 21:41 Відповісти
Вот ты- 🐓💨💨💩💩💨💨
🐐💨💨💨💨

Комп нормаль,увидел???
показати весь коментар
14.02.2017 22:17 Відповісти
https://twitter.com/CurrentTimeTv Столтенберг - литовскому премьеру Сквернялису: "С НАТО вы никогда не утратите независимость" - Цензор.НЕТ 1675

https://twitter.com/CurrentTimeTv Настоящее Время ‏@CurrentTimeTv https://twitter.com/CurrentTimeTv/status/831510329293160449 2 год.2 години тому БільшеДетективная история из Малайзии: там убили брата лидера Северной Кореи, то ли шприцем, то ли платкомСтолтенберг - литовскому премьеру Сквернялису: "С НАТО вы никогда не утратите независимость" - Цензор.НЕТ 5996Ким Чен Нам (архивное фото, 2010)Ким Чен Нам, 45-летний сводный брат северокорейского лидера был убит в аэропорту Куала-Лумпура в Малайзии. Об этом сообщают http://www.reuters.com/article/us-northkorea-malaysia-kim-idUSKBN15T1DN Reuters и http://edition.cnn.com/2017/02/14/asia/kim-jong-un-half-brother-death/index.html CNN со ссылкой на местную полицию
показати весь коментар
14.02.2017 18:00 Відповісти
кацапский шовинист детектед
показати весь коментар
14.02.2017 18:03 Відповісти
сдайся в ломбард!
показати весь коментар
14.02.2017 18:13 Відповісти
В ломбард кацапсину не возьмут, обосрёт. Только на мусорку.
показати весь коментар
14.02.2017 18:20 Відповісти
ты бы лучше об очке своем чеченам заложенном беспокился, а то проценты растут
показати весь коментар
14.02.2017 21:55 Відповісти
Развод туземцев - мы вам бусы, а вы нам золото и женщин. Такая вот независимость.
показати весь коментар
14.02.2017 18:03 Відповісти
На кацапии конечно же лучше , там дерьмом рассчитываются .
показати весь коментар
14.02.2017 18:07 Відповісти
Сквернялис...
показати весь коментар
14.02.2017 18:06 Відповісти
А кто отказался продавать в прибалтику танки и бронетранспортеры? Говорили что самим не хватает.
показати весь коментар
14.02.2017 18:07 Відповісти
Как там? Слышал звон...
показати весь коментар
14.02.2017 19:26 Відповісти
Что тут сказать, молодцы литовцы. А мы вечно какое-то говно повыбираем, потом воем, - нас кинули. Чуть прозрели с овощем, выбрали - шоколад. Придурки...
показати весь коментар
14.02.2017 18:15 Відповісти
Звичайно. Спочатку Україну та Білорусь топтати будуть московити. А НАТО собі спокійно спостерігати та готувати сили у відповідь, поки наша армія та народ гинутиме. Литовці, латвійці та естонці дуже добре знають, що таке руцкій мір та окупація. Причому країни Прибалктити СРСР окуповував двічі. А от толерасти із західної та центральної Європи навіть не уявляють, що це таке навіть і близько.
показати весь коментар
14.02.2017 18:21 Відповісти
Біда і проблема Білорусі це найсильніша асиміляція білорусів. Зараз в
Білорусі приблизно 70% складають окупанти, члени їх сімей, їх нащадки, ті, хто
поріднилися з ними, та ще мутанти-колабораціоністи. А холуй ***** лука ще й
укази видає "про недопущення беларусізаціі країни". Так, що зараз
Білорусь можна вважати вже окупованой парашкою. Режим і парашка цілеспрямовано
знищують Білорусь і білорусів. А зробити щось можна буде після того, як
розпадеться парашка. В те, що це станеться ми віримо і віримо, що це станеться
тоді, коли парашка зламає останні зуби на Україні. Тому Україна - наша надія.
показати весь коментар
14.02.2017 18:24 Відповісти
Ви абсолютно праві. Білорусь готують до тихої анексії як Крим. Проте є мінімальний але супротив. У мене не один знайомий який виступає проти Росії та тварюки Лукашенка. Білорусь почала потроху відроджувати білоруську мову, згадувати своїх історичних героїв та письменників, а не росыйських. І одразу в Росії починаються крики, білоруський фашизм паднімаєт голову. Як же московити бояться інших мов. Про нас також так колись писали ще до війни. Якщо розмовляєшь в Україні українською, значить фашист і біндера. До речы у украънцыв ватоголових такая сама реакцыя на українську мову. Перевірено в Києві навіть. Відповів одній жінці років 55 на її запитання українською мовою, то вона мені каже, ти что западєнєц, хоча я корінний киянин. Логіки нуль. Теж саме ставлення у московитів і до білорусів які розмовляють білорускою та виходять на вулиці з праворами БНР, а не тим лайном совковим, що у них зараз. А від герба Погоня, ватніків взагалі клинить, кричать єта фашизм і неуважєніє к Расії і дєдам. Путін ввєді.
показати весь коментар
14.02.2017 18:38 Відповісти
Эту гарантию не мешало бы закрепить меморандумом где-то в Будапеште.
показати весь коментар
14.02.2017 18:21 Відповісти
А Украина никогда не приобретет настоящую независимость без НАТО.
показати весь коментар
14.02.2017 18:37 Відповісти
Мы в НАТО сначала вступили. В ЕС несколько лет позже.
показати весь коментар
15.02.2017 02:05 Відповісти
Вы в НАТО вступили, а мы от ядерного оружия отказались, потому что старший брат нам безопасность гарантировал. Боже, дай нам ума и сил избавиться от них.
показати весь коментар
15.02.2017 04:42 Відповісти
США гарант демократії та недоторканності кордонів.Україні потрібен військовий союз з Штатами.
показати весь коментар
14.02.2017 19:04 Відповісти
Украина не когда не приобретёт настоящую независимость!
показати весь коментар
14.02.2017 19:06 Відповісти
Параша здохнет!
показати весь коментар
14.02.2017 19:55 Відповісти
Сквернялитис.......
показати весь коментар
14.02.2017 19:24 Відповісти
Абдулхамамалирабирахмонов...
показати весь коментар
14.02.2017 19:28 Відповісти
Сквернялис. Конечно, это не Бердыурумоглымуххамедов.
показати весь коментар
15.02.2017 02:03 Відповісти
Да уж! У нас проще Нурсултан Назарбаев.
показати весь коментар
14.02.2017 19:39 Відповісти
Есть чему радоваться. И главное, что никогда не меняется Сколько поколений при нем выросло? А на подходе внук, который фамилию деда взял.
Династия елбасы
показати весь коментар
15.02.2017 02:08 Відповісти
SANDRA TU NETEISI I ES IR NATO ME ISTOJOM TUO PACIU METU 2004
показати весь коментар
16.02.2017 15:55 Відповісти
Ačiū. Bet ne visai ****. Lietuva tapo NATO nare 2004 m. kovo mėn., o ES nare - 2004 m. gegužės 1 d.
показати весь коментар
16.02.2017 21:17 Відповісти
Как так?
показати весь коментар
14.02.2017 19:41 Відповісти
Столтенберг - литовскому премьеру Сквернялису: "С НАТО вы никогда не утратите независимость" - Цензор.НЕТ 1251

2002 г. Вильнюс, Литва.
G.W.Bush: "Каждый враг Литвы будет врагом Соединенных Штатов Америки"!
показати весь коментар
14.02.2017 21:58 Відповісти