4409 відвідувачів онлайн
1 509 13

У Мінську почалися засідання підгруп Тристоронньої контактної групи

У Мінську відбуваються засідання підгруп Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Міністерство закордонних справ Білорусі на своїй сторінці у Твіттері.
"У Мінську відбуваються засідання робочих груп із питань безпеки, політичних і гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи щодо України", - йдеться в повідомленні.
Як повідомляли раніше, головними темами засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську будуть питання безпеки та звільнення заручників.
Топ коментарі
+7
жалко що від України там нікого немає...
показати весь коментар
15.02.2017 11:24 Відповісти
+6
https://censor.net/news/428026/v_minske_nachalis_zasedaniya_podgrupp_trehstoronneyi_kontaktnoyi_gruppyВ Минске начались заседания подгрупп Трехсторонней контактной группы - Цензор.НЕТ 7682
показати весь коментар
15.02.2017 11:25 Відповісти
+5
вангую що буде так -- зібрались, позізділи, побухали, пообнімались, порішали особисті питання про контрабанду і іншу співпрацю заради особистої вигоди...
По важливим питанням, типу обміну заручниками згоди не дійшли, але типу дуже сильно старались.
Домовились зустрічатись і надалі
показати весь коментар
15.02.2017 11:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
жалко що від України там нікого немає...
показати весь коментар
15.02.2017 11:24 Відповісти
Домовились зустрічатись і надалі
показати весь коментар
15.02.2017 11:25 Відповісти
Заседают как в параше.С таким же результатом.
показати весь коментар
15.02.2017 11:26 Відповісти
Українці в чеканні живуть,
Ловлячи щонайменший знак,
Розуміють, що "розведуть",
Але не знають коли і як.
Воду в законах Верховної Ради
Варять за гроші, неначе пиво,
А на вершині державної влади
Сліпий народ "кохають" в кропиві.
показати весь коментар
15.02.2017 11:27 Відповісти
В Минске начались заседания подгрупп Трехсторонней контактной группы - Цензор.НЕТ 8296
показати весь коментар
15.02.2017 11:28 Відповісти
Супер и правда. Сейчас шоколадный пукан плавится не по детски.
показати весь коментар
15.02.2017 11:34 Відповісти
Сходняк по вопросу что делать с блокадой торговли? Как разрулить ситуацию ? бабло ведь теряют мрази!!!
показати весь коментар
15.02.2017 11:30 Відповісти
першим питанням буде зняття блокади.
А вот хер вам!
показати весь коментар
15.02.2017 11:31 Відповісти
Засідання на яких немає представників України, які б відстоювали інтереси держави. Геніально.
показати весь коментар
15.02.2017 11:35 Відповісти
"заседания подгрупп Трехсторонней контактной группы" - от групп до подгрупп. Замечательно. Потом пойдут группы подгрупп контактной группы , за ними подгруппы групп подгрупп контактной группы . Мы в восхищении.
показати весь коментар
15.02.2017 11:42 Відповісти
было бы неплохо огласить списки заседателей с нашей стороны. что-то мне подсказывает....