11067 відвідувачів онлайн

"Може, Обама був занадто м'яким до Росії?", - Трамп про окупацію Криму

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив президент США Дональд Трамп у Twitter.

"Росія відібрала Крим під час правління Обами. Може, Обама був занадто м'яким до Росії?" - пише він.

Нагадаємо, раніше прес-секретар Білого дому Шон Спайсер заявив, що президент США Дональд Трамп чекає, що Росія забезпечить деескалацію конфлікту в Україні і поверне Крим. Також Спайсер зазначив, що санкційна політика США щодо Росії залишається незмінною.
Топ коментарі
+116
Ссал в подъездах, дороги портил, здания разрушал - так, пакостил по тихому...
показати весь коментар
15.02.2017 15:07 Відповісти
+105
это начало,все еще впереди,главная цель полный развал россии"Может, Обама был слишком мягким к России?", - Трамп об оккупации Крыма - Цензор.НЕТ 1448
показати весь коментар
15.02.2017 15:11 Відповісти
+105
"Может, Обама был слишком мягким к России?", - Трамп об оккупации Крыма - Цензор.НЕТ 9011
показати весь коментар
15.02.2017 15:18 Відповісти

Завантаження...