10710 відвідувачів онлайн
1 274 5

ОБСЄ зафіксувала 94 вибухи на Донбасі 15 лютого

Про це йдеться в звіті місії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"СММ зафіксувала зменшення порушень режиму припинення вогню в Донецькій області, в тому числі близько 80 вибухів порівняно з попереднім звітним періодом", - ідеться в звіті. Відзначають, що більшість вибухів сталася в районі Авдіївки, Ясинуватої та Донецького аеропорту.
Також місія зафіксувала 14 вибухів у Луганській області.
Місія продовжила моніторинг районів роз'єднання сил і засобів у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському, але її доступ на даних ділянках досі обмежений. Також місія відзначила блокаду залізничних переїздів поблизу Горського, Бахмута і Щербіневки.
Місія також зафіксувала гаубицю в Петрівському районі Донецька і танк біля будинків мирного населення в Лимані (Луганська область), що є порушенням домовленостей про відведення важкого озброєння.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Тристороння контактна група домовилася про відведення забороненого Мінськими домовленостями озброєння до 20 лютого, - Сайдік

Крім того, в ОБСЄ заявляють про організований збір цивільних осіб біля їх місця проживання в Донецьку.

Завантаження...