7621 відвідувач онлайн
13 302 52

"Шахтар" перемагає на виїзді в першому матчі 1/16 Ліги Європи

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи у Віго іспанська "Сельта" програла донецькому "Шахтареві" з рахунком 0:1.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Протокол матчу:

Сельта:
1. Серхіо Альварес, 2. Мальо, 19. Хонні, 22. Кабраль, 24. Ронкалья, 6. Радоя (до 74'), 18. Васс, 8. Пабло Ернандес, 7. Бонгонда (до 58'), 9. Гвідетті (до 85'), 10. Аспас
Заміни: 11. Сісто (з 58'), 16. Хозабед (з 74'), 25. Россі (з 85')
Попередження: Радоя 67', Васс 71', Аспас 75'

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Нехай буде більше таких людей, як наш Роман", - бійці ЗСУ підтримали Зозулю. ВІДЕО

Шахтар:
30. П'ятов, 33. Срна, 18. Ордець, 44. Ракицький, 31. Ісмаілі, 17. Малишев, 11. Марлос (до 93'), 8. Фред, 28. Тайсон (до 84'), 9. Дентіньо (до 46'), 99. Бланко Лещук
Заміни: 74. Коваленко (з 46'), 10. Бернард (з 84'), 66. Марсіо Азеведо (з 93')
Попередження: Ордець 40', Срна 45', Тайсон 45', Малишев 75', Ракицький 81'

Гол: Бланко Лещук 27' (Шахтар)

Гра-відповідь відбудеться 23 лютого в Харкові.
Топ коментарі
+36
"Шахтер" побеждает на выезде в первом матче 1/16 Лиги Европы - Цензор.НЕТ 4181
показати весь коментар
16.02.2017 22:45 Відповісти
+24
Молодцы ребята, с победой вас! А хозяин ваш все равно гавно.
показати весь коментар
16.02.2017 22:53 Відповісти
+12
Молодцi. Шахтар - українська команда.
Нагадаю, що фани Шахтаря пiдтримали Майдан, та захищали протестувальникiв у Донецьку.
Нажаль, ******** понаїхали орки з росiї - боротися стало неможливо...
показати весь коментар
16.02.2017 22:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Шахтер" побеждает на выезде в первом матче 1/16 Лиги Европы - Цензор.НЕТ 4181
показати весь коментар
16.02.2017 22:45 Відповісти
"Шахтер" побеждает на выезде в первом матче 1/16 Лиги Европы - Цензор.НЕТ 2123из той же серии
показати весь коментар
16.02.2017 22:57 Відповісти
Боярышник запивай водой иногда перед тем как бред нести кацапскую.
показати весь коментар
17.02.2017 00:18 Відповісти
кацапам "Повести временных лет" не впервой переписывать, если вообще не писать, учитывая отсутствие в природе оригинала.
показати весь коментар
17.02.2017 04:25 Відповісти
Хоть какая то хорошая новость
показати весь коментар
16.02.2017 22:46 Відповісти
Молодцы, приятная новость
показати весь коментар
16.02.2017 22:46 Відповісти
Молодцi. Шахтар - українська команда.
Нагадаю, що фани Шахтаря пiдтримали Майдан, та захищали протестувальникiв у Донецьку.
Нажаль, ******** понаїхали орки з росiї - боротися стало неможливо...
показати весь коментар
16.02.2017 22:47 Відповісти
да,вы абсолютно правы,бОльшее число фанов "шахтёра" выступили в поддержку украинского государства,это гражданский поступок и это не их вина,что сейчас в донбассе творится,вот вы говорите ,что ватанов понаехало,да,есть такой факт,но почему не понаехало проукраинских патриотов в раза два-три больше чем ватников?а,фаны шахтёра - граждане украины
показати весь коментар
16.02.2017 23:10 Відповісти
"Шахтер" побеждает на выезде в первом матче 1/16 Лиги Европы - Цензор.НЕТ 3642
показати весь коментар
16.02.2017 22:47 Відповісти
Ахметка премии не даст. Скажет,что вагоны с наличкой заблокировали.😀
показати весь коментар
16.02.2017 22:49 Відповісти
Не хочу гневить Бога, о если бы не арбитр 3.2. разовский "Шахтер" бы эту Сельту порвал как Тузик тряпку. Футболисты Сельты пижоны и провокаторы, А арбитр Мажейка - ватан в третьем колене
"Шахтер" побеждает на выезде в первом матче 1/16 Лиги Европы - Цензор.НЕТ 2244
показати весь коментар
16.02.2017 22:51 Відповісти
Молодцы ребята, с победой вас! А хозяин ваш все равно гавно.
показати весь коментар
16.02.2017 22:53 Відповісти
хозяин!!! и этим все сказано! он платит и им кровавые деньги ! тьфу и на клуб и на хозяина и на идолопоклонников бразильцев!
показати весь коментар
16.02.2017 23:17 Відповісти
Ордловский Шахтервыигарал и без поддержки своих ватанов
показати весь коментар
16.02.2017 23:00 Відповісти
С победой тебя Харьковский "Шахтар". И с первым официальным голом бывшего игрока львовских "Карпат" Бланко Лещука.
показати весь коментар
16.02.2017 23:00 Відповісти
клеймо, кацапских подмтилок, не смыть
показати весь коментар
16.02.2017 23:01 Відповісти
http://www.ukr.net/?go=http%3A%2F%2Fzik.ua%2Fnews%2F2017%2F02%2F16%2Fporoshenko_otrymav_chastku_vid_ahmetova_tomu_zminyv_pozytsiyu_shchodo_okupovanogo_1045273&n=1,52821704,18,28875759 Порошенко отримав частку від Ахметова, тому змінив позицію щодо окупованого Донбасу, - Семенченко (Zik)
показати весь коментар
16.02.2017 23:03 Відповісти
этот, пойдёт за януковичем
показати весь коментар
16.02.2017 23:05 Відповісти
Ты его пойдешь?
показати весь коментар
17.02.2017 01:06 Відповісти
Гудок не дуже радий - антрацит в запорі)
показати весь коментар
16.02.2017 23:02 Відповісти
Я как переселенец -и всю жизнь в нашем чемпе болеющей за шахту рад
показати весь коментар
16.02.2017 23:03 Відповісти
кернес сними маску)
показати весь коментар
16.02.2017 23:04 Відповісти
пусть рыжня гудит-а я с 90 года на футбик ходить в донецке начал!что мне за спартак теперь болеть?и я правду всегда говорю!
показати весь коментар
16.02.2017 23:08 Відповісти
в союзе нет пока команды лучше спартака
показати весь коментар
16.02.2017 23:11 Відповісти
"Шахтер" побеждает на выезде в первом матче 1/16 Лиги Европы - Цензор.НЕТ 6649
показати весь коментар
16.02.2017 23:18 Відповісти
Мне нравится твой стеб
показати весь коментар
17.02.2017 03:10 Відповісти
это ваша позиция и она имеет право быть
показати весь коментар
16.02.2017 23:12 Відповісти
с победою шахтёр из украины
показати весь коментар
16.02.2017 23:11 Відповісти
из окна летит мотив вслед за ним локомотив
показати весь коментар
16.02.2017 23:12 Відповісти
"Шахтер" побеждает на выезде в первом матче 1/16 Лиги Европы - Цензор.НЕТ 8860
показати весь коментар
16.02.2017 23:16 Відповісти
ты в футбик играл когда нибудь? пощель у ***** очкан!
показати весь коментар
16.02.2017 23:16 Відповісти
ты ******* из мухосранска,смокчы член и соси ***,чмырь!
показати весь коментар
18.02.2017 15:42 Відповісти
"Шахтер" побеждает на выезде в первом матче 1/16 Лиги Европы - Цензор.НЕТ 5625
показати весь коментар
16.02.2017 23:14 Відповісти
шахтер из ДНР!!!! не обманывайтесь!
показати весь коментар
16.02.2017 23:19 Відповісти
Щось не дуже я радію перемозі сепарської Шахти. Хоча очки Україні потрібні для рейтину.

З усієї команди Шахтар лише один Віктор Коваленко, який підтримав українських
бійців, а керівництво клубу змусило його видалити свій пост бо
"забороняється писати те, що може зашкодити іміджу клубу", а решта -
кончені сепаратисти на чолі з гендиректором Палкиним.
показати весь коментар
16.02.2017 23:11 Відповісти
Важная победа.. Молодцы.
показати весь коментар
16.02.2017 23:12 Відповісти
кому важная? ахметке? для его гордыне? для отмывке кровавых денег? Украина проживет без коногонки , а они без Украины приезжие халявщики из Бразилии!
показати весь коментар
16.02.2017 23:21 Відповісти
Надеюсь авторы хита "Путин-*****" достойно поддержат Шахту в ответном матче в Харькове.
показати весь коментар
16.02.2017 23:17 Відповісти
Украине баллы в коффе-Слава Украине!а ватники и вышиватники идите в жопу!
показати весь коментар
16.02.2017 23:20 Відповісти
спасибо жителям донбасса за президента...футбольного клуба из донбасса
показати весь коментар
16.02.2017 23:26 Відповісти
"Шахтер" побеждает на выезде в первом матче 1/16 Лиги Европы - Цензор.НЕТ 4087

Збірна України з пляжного футболу посіла друге місце на Кубку Персії, обігравши в матчі третього туру Польщу з рахунком 4:2.
Перемогу команда http://www.champion.com.ua/beach-foot/2017/02/16/678234/ присвятила гравцеві збірної України Євгену Рябчуку, який напередодні пішов з життя.
показати весь коментар
17.02.2017 00:31 Відповісти
http://www.champion.com.ua/football/2017/02/16/678227/ Зозуля: Ультрас Райо сказали: він допомагає українській армії, значить він фашист

Нападник Бетіса Роман Зозуля розповів про свої стосунки з фанами Райо Вальєкано.
"Дуже багато думок по моїй ситуації з Райо Вальєкано, але що я хочу сказати. Ультрас сказали, що я фашист. А мої представники запитують: чому він фашист? Відповідь була такою: він допомагає українській армії, значить він фашист.
Вони кажуть: ми допомагаємо Донбасу, даємо гуманітарну допомогу. Тут усе зрозуміло.
Потім мені сказав і консул й інші, що вже піймали їхніх 8 чи 10 чоловік з числа їх ультрас, що вони воювали за ДНР на Донбасі", - розповів Зозуляhttps://www.youtube.com/watch?v=YH7Lg2vGj9I .
показати весь коментар
17.02.2017 00:32 Відповісти
Нічого, будемо сподіватись, що Сельта відіграється і українським вболівальникам футболу бу що відсвяткувати