11167 відвідувачів онлайн
10 253 12

Через пожежу у військовій частині на Сумщині загинули два бійці, - Міноборони. (ОНОВЛЕНО)

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує "5 канал" із посиланням на свої джерела.

За інформацією телеканалу, згорів намет, в якому були солдати.

Факт пожежі та загибелі людей в Глухові підтвердили в Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Сумській області. За інформацією відомства, зараз пожежу вдалося приборкати.

Читайте також: Пожежа в Сєвєродонецьку. Загинули два чоловіки

У повідомленні на сайті Міноборони йдеться:"Двоє військовослужбовців загинули, ще один зазнав травми внаслідок пожежі, що сталася 18 лютого о 12:44 в розташуванні 16-го окремого мотопіхотного батальйону на Сумщині. Зараз пожежа локалізована, потерпілий військовослужбовець доставлений до медичного закладу, де йому надано кваліфіковану допомогу".
Топ коментарі
+3
Это же та бригада,КО оная поддержала блокаду лугандоном!!!!.Писец просто!Совпадение перед 19 февраля-не думаю...Царство небесное хлопцам.
показати весь коментар
18.02.2017 16:43 Відповісти
+2
ну как же так? как такое могло случится?????
показати весь коментар
18.02.2017 16:44 Відповісти
+2
Это те, которым Полторашка выделил руины неотапливаемые.
показати весь коментар
18.02.2017 16:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это же та бригада,КО оная поддержала блокаду лугандоном!!!!.Писец просто!Совпадение перед 19 февраля-не думаю...Царство небесное хлопцам.
показати весь коментар
18.02.2017 16:43 Відповісти
ну как же так? как такое могло случится?????
показати весь коментар
18.02.2017 16:44 Відповісти
К примеру, берцы на буржуйке сушили. Палатка горит 50 секунд.
показати весь коментар
18.02.2017 17:28 Відповісти
Это те, которым Полторашка выделил руины неотапливаемые.
показати весь коментар
18.02.2017 16:46 Відповісти
В 12.44. В разгар дня. Конечно же, руины неотапливыемые
показати весь коментар
18.02.2017 16:53 Відповісти
Намети згорають дуже швидко... скоріше за все той, хто повинен був стежити за пічкою, прохлопав... мій родич, коли служив ще у совковій армії, ледве вспів вискочити з такої пожежі і це було вдень... а якщо це трапилось вночі... співчуття рідним загиблих... одужання обпеченим...
показати весь коментар
18.02.2017 16:54 Відповісти
Перший крок рашистського рейха до поглинання частини Донбассу!?
показати весь коментар
18.02.2017 16:55 Відповісти
28/10/2016
"В Глухове замерзают солдаты 58 бригады, мэр в отпуске" распространена информация о ненадлежащих условиях размещения военнослужащих 16-го батальона 58-й мотопехотной бригады Вооруженных сил Украины"

http://resonance.in.ua/prokuratura-razberetsya-s-skandalny/
показати весь коментар
18.02.2017 16:56 Відповісти
ТБ и уставы не канцелярские выдумки, они сохраняют жизнь...
показати весь коментар
18.02.2017 17:05 Відповісти
Агенты Кремля ? Не ?
показати весь коментар
18.02.2017 18:47 Відповісти
Вся біда в горілочці, від неї в ЗСУ зараз більше втрат як на війні, від нас це все приховують тому, щоб не позоритися, але ж у нас найсильніша армія в Європі. Служать одні діди, попробуйте їх зупинити. Хто там був той добре знає.
показати весь коментар
18.02.2017 19:43 Відповісти
палатка в которой находились? разве военнослужащие не в казармах живут?
показати весь коментар
19.02.2017 00:00 Відповісти