4404 відвідувача онлайн
9 796 28

Київський патрульний врятував водія маршрутки від нападу пасажира з ножем

21 лютого, близько 14 години дня, інспектор патрульної поліції Києва у свій вихідний їхав у громадському транспорті міста Вишневе і став очевидцем конфлікту між водієм і пасажиром. Останній мав явні ознаки алкогольного сп'яніння, сварився, висловлювався в бік водія нецензурною лайкою, поводився агресивно і заважав його роботі.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі Нацполіції.

У повідомленні зазначають: "Коли водій маршрутного таксі вирішив висадити неадекватного пасажира з автобуса, той витягнув із сумки кухонний ніж і кинувся з ним на чоловіка.
"Водій вийшов із маршрутки і хотів зайти в салон, щоб висадити пасажира. Я побачив, як пасажир дістав ніж і вибіг назустріч водієві. Я відразу вибіг за ним - схопив нападника за руку і хотів, щоб той кинув ніж. Під час цього йому вдалося порізати мені пальці на руці", - розповідає патрульний.
Після цього пасажир кинувся бігти, проте інспектор за лічені секунди наздогнав і затримав його.
На місце події прибув екіпаж патрульної поліції. Вони доставили порушника у відділення поліції Вишневого.
Патрульний поліцейський звернувся в травмпункт, де йому надали необхідну медичну допомогу. Зараз його життю і здоров'ю нічого не загрожує".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": П'яний водій маршрутки на Львівщині перевозив увечері 30 пасажирів, - депутат львівської міськради Зінкевич. ВІДЕО
Топ коментарі
+6
Зуб запломбировать в маршрутке? Это жесть!
показати весь коментар
22.02.2017 16:10 Відповісти
+6
На цензоре один хер все обернут в зраду. Сгнил ресурс, помянем
показати весь коментар
22.02.2017 16:20 Відповісти
+5
Надо было сразу стукнуть для профилактики. И пальци были бы целы. Но, все равно хорошо.
показати весь коментар
22.02.2017 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Квартиру и 700 000 этому герою
показати весь коментар
22.02.2017 16:03 Відповісти
Киевский патрульный спас водителя маршрутки от нападения пассажира с ножом - Цензор.НЕТ 697
показати весь коментар
22.02.2017 16:09 Відповісти
І МЕДАЛЮ...
показати весь коментар
22.02.2017 16:13 Відповісти
Надо было сразу стукнуть для профилактики. И пальци были бы целы. Но, все равно хорошо.
показати весь коментар
22.02.2017 16:04 Відповісти
А то что это его работа,доктор например может зуб запломбировать.
показати весь коментар
22.02.2017 16:04 Відповісти
Зуб запломбировать в маршрутке? Это жесть!
показати весь коментар
22.02.2017 16:10 Відповісти
Ножом и без наркоза.
показати весь коментар
22.02.2017 16:35 Відповісти
Вообще-то это его работа только когда он при исполнении, а он ехал домой в свое личное время.
показати весь коментар
22.02.2017 16:49 Відповісти
Молодцы патрульные, вовремя посадили водителя в свое авто, и на огромной скорости скрылись c глаз преступника, бандит так их и не догнал...
показати весь коментар
22.02.2017 16:05 Відповісти
...чессоло удивляюсь... как после истоии с ОЛИЙНЫКОМ поличейские шото там еще пытаются...
показати весь коментар
22.02.2017 16:09 Відповісти
Киевский патрульный спас водителя маршрутки от нападения пассажира с ножом - Цензор.НЕТ 9792
показати весь коментар
22.02.2017 16:11 Відповісти
Щось не клеїться. Інспектор сидів і спостерігав, як пасажир матюкав водія. Може було за що, а може йому це подобалось, а може йому як завжди було начхати на всіх. І лише коли пасажир водія майже зарізав - кинувся на допомогу, і в останню хвилину врятував.
показати весь коментар
22.02.2017 16:12 Відповісти
може... може.. може, може... ти не Павло Глоба часом? )
показати весь коментар
22.02.2017 16:15 Відповісти
добре, йому було просто начхать, без може.
показати весь коментар
22.02.2017 16:16 Відповісти
та ти б взагалі мовчки сидів в обісраних штанцях, херой клавіатури )
показати весь коментар
22.02.2017 17:47 Відповісти
ти мене з собою поплутав, серун.
показати весь коментар
22.02.2017 19:26 Відповісти
А разве это не его работа ? Минер разминировал мину.- Тоже кричать " Ура" ?
показати весь коментар
22.02.2017 16:13 Відповісти
Он ехал в маршрутке а не на работе
показати весь коментар
22.02.2017 16:18 Відповісти
По твоей логике,он бы мог снимать изнасилование на мобилу,чтобы выложить в интернет и поржать ? )) - Он же не на работе.Нахер тогда такие менты ? !!!
показати весь коментар
22.02.2017 16:23 Відповісти
Где ты видишь изнасилование? Началось реальное нападение, а не словесный понос двух мужиков, он и среагировал. Ему что во все пацанские разборки встревать еще?
показати весь коментар
22.02.2017 16:26 Відповісти
так этот хоть пьяный был! а сколько хамья по трезвому чудят? сегодня например в Харкаве! (без опечатки написал)
показати весь коментар
22.02.2017 16:16 Відповісти
На цензоре один хер все обернут в зраду. Сгнил ресурс, помянем
показати весь коментар
22.02.2017 16:20 Відповісти
Это будет единственно полезным.За всю твою никчемную жизнь.
показати весь коментар
22.02.2017 16:24 Відповісти
с бамбаса алкашик?
показати весь коментар
22.02.2017 16:49 Відповісти
Не нравится выпячивание роли патрульных, но здесь согласен, что молодец.
показати весь коментар
22.02.2017 17:06 Відповісти