7391 відвідувач онлайн
2 990 37

Профільний комітет Ради визнав держзакупівлі ліків у 2015-2016 роках незадовільними

Члени Комітету Верховної Ради з охорони здоров'я прийняли рішення визнати проведення закупівель лікарських засобів і виробів медичного призначення за кошти держбюджету 2015-16 рр. незадовільним.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", тяке рішення депутати прийняли під час засідання парламентського комітету в середу.

На думку депутатів, у ході держзакупівель не вдалося досягти поставленого перед спеціалізованими міжнародними організаціями, яким була передана функція щодо закупівель, завдання зробити процес відкритим і прозорим.
Члени профільного комітету також мають намір просити прем'єр-міністра Володимира Гройсмана опублікувати договори, які укладав МОЗ зі спеціалізованими міжнародними організаціями на проведення тендерів, і умови цих договорів.
За словами голови комітету з охорони здоров'я Ольги Богомолець, це дозволить "знайти, де помилка, і чому закуплені за кошти держбюджету препарати не потрапляють до пацієнтів".
Депутат Андрій Шипко зазначив, що зараз депутати працюють над змінами до закону про міжнародні закупівлі ліків.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Кабміні заявляють про початок процесу поступового зниження цін на лікарські препарати: деякі вже подешевшали на 15-30%
Топ коментарі
+6
Кстати , Гнойсман что-то врал о дешёвых лекарствах .
Где они ?
показати весь коментар
22.02.2017 21:17 Відповісти
+6
Падонки из комитета не довольны что лекарства проходят мимо фальшивых тендеров . Комитет Верховной рады не любит отсасывать вместо получения откатов . Новый министр не даёт откатов . Поэтому плохой . ****** из камитета в жопе .
показати весь коментар
22.02.2017 21:36 Відповісти
+5
Донецьк:
-Газ 0,8грн/куб.м.
-Світло 0.30грн/квт
-Вода 4грн/куб.м.
Львів:
- Газ 6,87грн/куб.м.
- Світло 0,75грн/квт
- Вода 12грн/куб.м.
Дані на сьогодні 22.02.2017р.
Це що таке???
Я щось не розумію, це хто окупована територія: ОДРЛО чи Україна????
По платіжках таке враження, що це ми в окупації!!!
Нас окупувало безтолкове керівництво країни, яке завело країну в тупик. Але хоче за цей період нажитися- і звалити. Так як попередній небритий »камікадзе».
На сьогодні зі слів донеччанина 75% населення за Росією. І ніхто вже назад не повернеться.
Єдине, що дорожче в Донецьку- це продукти. Бо привозять з Росії.
Я думаю, що прийшов час називати речі своїми іменами. Теперішня блокада має перерости у чітко визначені кордони. Повністю проведена ревізія взаєморозрахунків.
Пора вже вивести все на чисту воду. Бо у мутній воді наші керманичі-бариги непогано заробили за 3 роки.
Вбивати людей на фронті немає жодного сенсу. Бо це безтолково!!! Треба дати одне одному спокійно жити. Але чесно жити. А далі час покаже. Наші діти і внуки знайдуть спільну мову. Час все лікує.
PS. Кажуть донеччани що комуналку платять все, як до війни.
А у нас за 3 роки на скільки комуналку підвищили??? То де є війна???? То це ми тут маємо розраховуватися за війну високими тарифами та девальвацією гривні??? То це вже може Україна цілим народом репарації окупантам виплачує???
Хто там з НКРЕ ще хоче ціну на газ та воду у квітні піднімати???
PS.РS. Родичі сьогодні дзвонили знайомим у Донецьк. Я злий від почутого. Игорь Черкашин, Алексей Кучеренко, Александр Трохимец, Александр Бойко, Ольга Кошарна, ******** Zubach, Галина Бордун,Олег Березюк, Taras Batenko, Олег Канівець, Оксана Продан, Олексій Рябчин, Оксана Юринець, Николай Ильинов перевірте інформацію.
показати весь коментар
22.02.2017 21:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За 28 суток торговой блокады Донбасса активисты задержали почти 70 тысяч вагонов, сообщает штаб.

В штабе надеются, что теперь Россия "будет больше тратиться на обеспечение социальных выплат боевикам и их семьям, выплаты заработных плат работникам Ахметова, чтобы сохранить хоть какую-то социально-экономическую стабильность оккупированных территорий".
показати весь коментар
22.02.2017 21:10 Відповісти
и Ахметка забил на свое "ДОПОМОЖЕМО"
показати весь коментар
22.02.2017 21:33 Відповісти
Не знаю, кому они там навредили, но УКРЗАЛИЗНЫЦЯ точно рухнет по платежам за топливо и отсутствие зарплаты
показати весь коментар
22.02.2017 21:33 Відповісти
"По словам главы комитета по здравоохранения Ольги Богомолец, это позволит "найти, где ошибка, и почему закупленные за средства госбюджета препараты не попадают к пациентам"

Понятно? Если слесарь Витя на заводе стырил гайку, то для этого применяют слово "воровство", а, если министр спиз"дил эшелон с лекарствами, то это ошибка..
показати весь коментар
22.02.2017 21:14 Відповісти
Грузин что-ли спи-ил эшелон?? Что ты несешь?
показати весь коментар
22.02.2017 21:34 Відповісти
Донецьк:
-Газ 0,8грн/куб.м.
-Світло 0.30грн/квт
-Вода 4грн/куб.м.
Львів:
- Газ 6,87грн/куб.м.
- Світло 0,75грн/квт
- Вода 12грн/куб.м.
Дані на сьогодні 22.02.2017р.
Це що таке???
показати весь коментар
22.02.2017 21:15 Відповісти
Профильный комитет Рады признал госзакупки лекарств в 2015-2016гг неудовлетворительными - Цензор.НЕТ 2840
показати весь коментар
22.02.2017 21:19 Відповісти
Как тебе не стыдно? Там же наши люди.. Ты хочешь, чтобы они перестали нас любить и все записались в боевики?
показати весь коментар
22.02.2017 21:21 Відповісти
стидно.ой як мені стидно
показати весь коментар
22.02.2017 21:23 Відповісти
Так ото ж...
показати весь коментар
22.02.2017 21:25 Відповісти
Дивись, земляче, так більше не кажи ))))
показати весь коментар
22.02.2017 21:26 Відповісти
я сміюся .
показати весь коментар
22.02.2017 21:33 Відповісти
Вбивати людей на фронті немає жодного сенсу. Бо це безтолково!!! Треба дати одне одному спокійно жити.



Поедь, расскажи это якутам-какдыровцам и остальным ихтамнетам запоребриковым. Тебя-то они уж точно послушаются и завтра же перестанут обстреливать позиции ВСУ и украинские города и сёла.
показати весь коментар
22.02.2017 21:26 Відповісти
Мало того,что они платят по копеечным тарифам, а мы (население Украины) им доплачиваем из своих тарифов. Так еще они умудряются получать по две пенсии и считают нас за лохов.
показати весь коментар
22.02.2017 21:28 Відповісти
https://censor.net/user/244063 Власть этого и добивается.Нынешняя блокада устроенна,что бы столкнуть лбами жителей востока и запада Украины,которым нечего делить.Когда вместо освобождения своих земель говорят,что минский договорняк и ему нету альтернативы,это говорит только об одном.Донбасс предали вместе с людьми и с землей.Армия топчется на месте и в мыслях нету ни какого плана по поводу освобождения.В стране "куча героев" Украины,а землю почему то потеряли и при этом умудряются гордиться чем то.Власти осталось последнее,это посорить умышленно народ Украины и разделить.
показати весь коментар
22.02.2017 21:40 Відповісти
Гройсмана- на дыбу! Когда ожидать обещанное снижение цен на лекарства?В 22 столетии?
показати весь коментар
22.02.2017 21:15 Відповісти
Кстати , Гнойсман что-то врал о дешёвых лекарствах .
Где они ?
показати весь коментар
22.02.2017 21:17 Відповісти
це у нього такі приколи - базарний гумор
показати весь коментар
22.02.2017 21:22 Відповісти
Плоский гумор,геть непомітний , як крокоділ на галявині )))))
показати весь коментар
22.02.2017 21:32 Відповісти
то врал
показати весь коментар
22.02.2017 21:24 Відповісти
в тех странах, с которыми он делал сравнение
показати весь коментар
22.02.2017 21:34 Відповісти
...напоминает рекламу одной "фирмы": "Делаем приятное выражение лица!"
показати весь коментар
22.02.2017 21:18 Відповісти
А скільки ж Українців померло і страждають від цих довбоклювів шакалАДних??
Хто відповість за це біліадство???
показати весь коментар
22.02.2017 21:22 Відповісти
А дійсно скільки?
показати весь коментар
22.02.2017 21:54 Відповісти
А были сомневающиеся? Свою же работу - признать не удовлетворительной. На, что же они способны все вместе? (Это без злобы и охаивания, а оценка, Где вас всех взяли?)
показати весь коментар
22.02.2017 21:23 Відповісти
Профильный комитет Рады признал госзакупки лекарств в 2015-2016гг неудовлетворительными - Цензор.НЕТ 9213
показати весь коментар
22.02.2017 21:24 Відповісти
неудовлетворительными?а добкину младшему так не кажется...
показати весь коментар
22.02.2017 21:27 Відповісти
Падонки из комитета не довольны что лекарства проходят мимо фальшивых тендеров . Комитет Верховной рады не любит отсасывать вместо получения откатов . Новый министр не даёт откатов . Поэтому плохой . ****** из камитета в жопе .
показати весь коментар
22.02.2017 21:36 Відповісти
То був ще старий міністр, грузин)
показати весь коментар
22.02.2017 21:41 Відповісти
Можно обьяснить тобой написаное ?
показати весь коментар
22.02.2017 21:51 Відповісти
1. "..Новый министр не даёт откатов.." - а грузин давал откаты?

2. Какое имеет отношение новый и.о. министра к тендерам за 2015 год?
показати весь коментар
22.02.2017 22:40 Відповісти
Тендеры контролировал тогда Сеня чмо . Он и сейчас лезет туда . Ета гнида гадит везде согласно воровских квот . Квота - это правящее ворье распределили все вороахвские схемы Бандитов согласно % поддержки на выборах народом . Они честные . Грабят воюющую страну согласно квот .
показати весь коментар
23.02.2017 08:36 Відповісти
Назовите фамилии членов Комитета Рады по здравоохранению и вы сразу поймёте в чём дело.
показати весь коментар
23.02.2017 06:14 Відповісти
Интересно . Там люди партии жопошников радикальных или падонков НФ с БПП ?
показати весь коментар
23.02.2017 08:32 Відповісти
Ну звісно, ніхто чумаданчікі не заносить - фашизди!
показати весь коментар
23.02.2017 09:38 Відповісти