У Білому домі вважають, що численні мітинги проти Трампа є замовними
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, з відповідною заявою виступив у середу представник Білого дому Шон Спайсер.
"Деякі люди дійсно засмучені, але там (на акціях, - ред.) є певна кількість професійних протестувальників із надуманих підстав", - зауважив речник адміністрації нинішнього президента США.
"Деякі люди дійсно засмучені, але там (на акціях, - ред.) є певна кількість професійних протестувальників із надуманих підстав", - зауважив речник адміністрації нинішнього президента США.
Він також звинуватив людей, які переривають слухання й політичні заходи, організовані республіканською більшістю, в тому, що вони "намагаються таким чином привернути увагу ЗМІ". За словами речника Білого дому, ці протестувальники виступають гучно. "Але це не означає, що їх велика кількість, і я думаю, в багатьох випадках так і є", - зазначив Спайсер.
Останнім часом представники республіканської більшості в Конгресі США, а також їхні однопартійці в окремих штатах по всій території країни зіштовхнулися з акціями протестів. Серед основних проблем, на які звертають увагу протестувальники - втрата доступних медичних страховок, жорстка імміграційна політика нової адміністрації та інші політичні рішення Білого дому.
Топ коментарі
+20 Авакарсенов
показати весь коментар
23.02.2017 00:43 Відповісти Посилання +10 Harib Da
показати весь коментар
23.02.2017 00:43 Відповісти Посилання +5 kostjaua5
показати весь коментар
23.02.2017 00:43 Відповісти Посилання
.Эпидемию пора Возу обьявлять)))