10012 відвідувачів онлайн
4 942 45

У Білому домі вважають, що численні мітинги проти Трампа є замовними

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, з відповідною заявою виступив у середу представник Білого дому Шон Спайсер.

"Деякі люди дійсно засмучені, але там (на акціях, - ред.) є певна кількість професійних протестувальників із надуманих підстав", - зауважив речник адміністрації нинішнього президента США.

Також читайте: У Конгресі США є сильна підтримка продовження санкцій проти РФ, - Климпуш-Цинцадзе

Він також звинуватив людей, які переривають слухання й політичні заходи, організовані республіканською більшістю, в тому, що вони "намагаються таким чином привернути увагу ЗМІ". За словами речника Білого дому, ці протестувальники виступають гучно. "Але це не означає, що їх велика кількість, і я думаю, в багатьох випадках так і є", - зазначив Спайсер.
Останнім часом представники республіканської більшості в Конгресі США, а також їхні однопартійці в окремих штатах по всій території країни зіштовхнулися з акціями протестів. Серед основних проблем, на які звертають увагу протестувальники - втрата доступних медичних страховок, жорстка імміграційна політика нової адміністрації та інші політичні рішення Білого дому.

Читайте також: Трамп може укласти угоду з Росією щодо боротьби з ІДІЛ, - речник Білого дому
Топ коментарі
+20
и апельсины наколотые!
показати весь коментар
23.02.2017 00:43 Відповісти
+10
Что-то мне это напоминает ... Мириканский план "шатун" ?
показати весь коментар
23.02.2017 00:43 Відповісти
+5
Знакомая риторика .Эпидемию пора Возу обьявлять)))
показати весь коментар
23.02.2017 00:43 Відповісти

Завантаження...