12718 відвідувачів онлайн
7 673 140

Євросоюз у понеділок остаточно затвердить безвіз для Грузії

Рішення набуде чинності в кінці березня.

Євросоюз у понеділок остаточно затвердить рішення про скасування візових вимог для громадян Грузії, яке почне діяти до кінця березня. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

Згідно з повідомленням, це питання включено до порядку денного засідання Ради ЄС у понеділок, 27 лютого.

Разом зі скасуванням візового режиму для Грузії ЄС також остаточно схвалять новий механізм призупинення безвізових режимів для всіх третіх країн. Ці питання будуть затверджені без обговорення.

Згідно з процедурою, після публікації рішення безвіз для Грузії почне діяти за 20 днів.

Читайте також: Комітет постійних представників країн ЄС погодив механізм припинення безвізового режиму

Щодо України, як очікується, процес візової лібералізації має продовжитися 28 лютого, коли Рада ЄС, Європарламент і Єврокомісія почнуть тристоронні переговори про проект законодавчого акту про скасування візових вимог для українців. Після подальшого голосування в Європарламенті та затвердження Радою ЄС безвіз для України набуде чинності за кілька місяців.
Топ коментарі
+44
Вітання Грузіі!!!! Ганьба українським баригам ))))))
показати весь коментар
26.02.2017 11:03 Відповісти
+21
Сама ця новина - це троллінг особисто Петра і всіх порохоботів...
показати весь коментар
26.02.2017 11:06 Відповісти
+20
Наши поздравления грузинским братьям!

Евросоюз в понедельник окончательно утвердит безвиз для Грузии - Цензор.НЕТ 241
показати весь коментар
26.02.2017 11:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Под вашими призывами так много поддержки! Аж ноль!
показати весь коментар
26.02.2017 12:15 Відповісти
Про "другую сторону" поподробнее, пожалуйста. Где Государственная граница проходит?
показати весь коментар
26.02.2017 12:16 Відповісти
Временно неподконтрольные украинской власти районы Луганской и Донецкой областей.
показати весь коментар
26.02.2017 12:22 Відповісти
Вот после замены фактического руководства на этих территориях - можно будет искать точки согласия. А до этого - на войне - как на войне!
показати весь коментар
26.02.2017 16:18 Відповісти
"Москва призивает Киев не допустить торгово-економической блокади Донбасса" МИД РФ М. Захарова 28.12.2016 г.
показати весь коментар
26.02.2017 12:17 Відповісти
Ведь там же наши граждане и их нельзя бросать в беде.
показати весь коментар
26.02.2017 12:24 Відповісти
Тамженашилюди, про яких так піклується МИД РФ )))))
показати весь коментар
26.02.2017 12:28 Відповісти
Шоб тебе всю жизнь прожить среди таких "граждан, ****!
показати весь коментар
26.02.2017 12:29 Відповісти
Наші громадяни давно вже залишили територію непідконтрольну Україні. Не вистачає закону про окуповані території, тоді держава Україна нічого нікому не винна. Вся відповідальність лежить на окупантові.
показати весь коментар
26.02.2017 12:40 Відповісти
еще один свидетель секты ВОНА все вкрала
показати весь коментар
26.02.2017 12:26 Відповісти
ЖЫдяра в жопу!
показати весь коментар
26.02.2017 12:28 Відповісти
А это оскорбление тянет на криминальную ответственность..
показати весь коментар
26.02.2017 12:34 Відповісти
Эта новость - попытка сглазить? Не ровняйте другие страны к Украине! Только у нас тут все в будущем времени. "Будет безвиз", люстрация, снятие неприкосновенности... в нормальной стране новости пишут ПОСЛЕ того, как событие случилось!!!
показати весь коментар
26.02.2017 12:15 Відповісти
В Україні всі дії влади це лише гучні анонси майбутніх звершень))))
показати весь коментар
26.02.2017 12:24 Відповісти
А реформы ? Ведь впервые украинцы имеют минимальную зарплату 3200 грн во времена войны.Децентрализация,реформы полиции ,медицины,судебной системы,образования,прокуратуры,на часе пенсионная реформа да реформа налоговой политики-это что ?
показати весь коментар
26.02.2017 12:30 Відповісти
дурилка ты картонная что бы платить эту зарплату половину людей на фирмах сокращают
показати весь коментар
26.02.2017 12:36 Відповісти
А это саботаж на низу.Сами виноваты то и терпите если не имеете желания в судах добиватся справедливости.
показати весь коментар
26.02.2017 12:37 Відповісти
царь хороший а бояре плохие это я уже слышал у партнеров по бизнесу нашей власти
показати весь коментар
26.02.2017 12:41 Відповісти
Саме так, намогаються натягнути на українців "косоворотку" замість вишиванки, втюхівают параноїдальну маячню про Шатуна і агентів кремля )))
показати весь коментар
26.02.2017 12:44 Відповісти
в каких судах? в украинско-советских? хоть раз в суде был ?Или ты адвокат?А скорее всего помощник судьи?
показати весь коментар
26.02.2017 16:13 Відповісти
В мене швагро отримував 4200 ,зараз отримує 3200, от таке підняття, з одних відняли щоб додати іншим ))))
показати весь коментар
26.02.2017 12:39 Відповісти
Я маю лише пенсію-946 грн.)))))
показати весь коментар
26.02.2017 12:37 Відповісти
Лодырь..а у меня в месяц доход от моего бизнеса больше ста тысяч гривен.
показати весь коментар
26.02.2017 12:38 Відповісти
Потому что одному человеку Бог дал руки и тяжелый труд а другому голову и умные мысли.
показати весь коментар
26.02.2017 12:40 Відповісти
воно оно че михалыч гидрант как стал хорошо платить своим ботам что бы они его восхваляли
показати весь коментар
26.02.2017 12:43 Відповісти
І ми колись були рисаками, але роки беруть своє,я свій перший кооператив реєстрував ще в 1988 р. і досі ФОП, але за станом здоров"я зачиняюсь )))
показати весь коментар
26.02.2017 12:41 Відповісти
А я с малолетства приучен своим покойным дедушкой как зарабатывать деньги -давая людям кредиты и покупать золото и драгоценности.
показати весь коментар
26.02.2017 12:44 Відповісти
Мне пока мой бизнес приносит одну прибыль ибо цена на лом золота стала для меня привлекательна а народу нужны деньги .
показати весь коментар
26.02.2017 12:46 Відповісти
так ты барыга ????
показати весь коментар
26.02.2017 13:36 Відповісти
ну тогда в судах у тебя все хорошо, свои права ты уж точно "отстоишь".....
показати весь коментар
26.02.2017 16:14 Відповісти
Та у нас уже года 2 как ШАКАЛадный безвиз, а вам всё мало!
показати весь коментар
26.02.2017 12:27 Відповісти
Хочу новое обещание от Петра!
показати весь коментар
26.02.2017 12:34 Відповісти
я вам обещаю что к концу моего гидранства я стану самым багатым в Украине обгоню даже гудка а народ станет еще беднее да здравствую я Петро о !!!!!!
показати весь коментар
26.02.2017 12:39 Відповісти
То не фишер - то гандон !!!
показати весь коментар
26.02.2017 12:50 Відповісти
Поздравления народу Грузии.
Свободы стало ещё немножко больше. Это хорошо.
показати весь коментар
26.02.2017 13:50 Відповісти
Вот интересно - в Грузии тоже непрерывно "ездили по ушам" людям с обещаниями - "через месяц безвиз точно будет"?
Что-то мне подсказывает, что нет. Шел нормальный процесс и безвиз не использовался в качестве "морковки". Потому что это - не самоцель.
А наша быдлоэлита превратила это в фетиш. А самое главное, раздавала обещания направо и налево - как, впрочем,и по всем другим вопросам.
показати весь коментар
26.02.2017 14:33 Відповісти
Аж сльози течуть.
показати весь коментар
26.02.2017 16:18 Відповісти
так и запишите! а петя-петушок пока сопельки пожует.
показати весь коментар
26.02.2017 21:56 Відповісти
Сторінка 2 з 2