5848 відвідувачів онлайн
12 573 24

"Опоблок" розвалиться, його голоси перейдуть непарламентській партії, - Небоженко

"Опозиційний блок" з великою ймовірністю розвалиться, а його виборці перейдуть, перш за все, до партії "Наш край".

Про це під час прес-конференції повідомив політолог Віктор Небоженко.

Він вважає, що "Опоблок" може розколотися через наявність серйозних протиріч між групою Ріната Ахметова та групою Сергія Льовочкіна, на якого має вплив колишній політтехнолог "Партії регіонів" Пол Манафорт.

"Всередині "Опоблоку" справді назріли протиріччя. І я думаю, той же Манафорт може не прямо, а опосередковано з'явитися тут, і "Опоблоку" доведеться все-таки розділятися: частина, орієнтована на Ахметова, буде розраховувати на регіональні структури, а люди, орієнтовані на Манафорта і контрольовані Льовочкіним, - грати на те, що дуже сильно відкрито в Україні: лівий фланг... А це означає, що "Опоблок" буде розколюватися", - зазначив Небоженко.

Політолог пояснив, що на відміну від групи Льовочкіна і Манафорта, депутати Ахметова "гратимуть обласних традиціоналістів", одним із ключовим конкурентів яких, зокрема, стане "Наш край".
Топ коментарі
+21
Жопоблок не развалится.Пока в него кол не вобъют и на костре не сожгут.Вместе с основателем.
показати весь коментар
27.02.2017 12:42 Відповісти
+14
Оппоблок развалится, его голоса перейдут непарламентской партии, - Небоженко - Цензор.НЕТ 8285
показати весь коментар
27.02.2017 12:44 Відповісти
+11
Не голосуйте за ригівську ,злодійську партію"неНаш Край".
показати весь коментар
27.02.2017 12:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жопоблок не развалится.Пока в него кол не вобъют и на костре не сожгут.Вместе с основателем.
показати весь коментар
27.02.2017 12:42 Відповісти
Не голосуйте за ригівську ,злодійську партію"неНаш Край".
показати весь коментар
27.02.2017 12:44 Відповісти
Це ти розповідай тим бабкам що сидять біля під"їздів і чешуть язики. Саме вони і голосують за них коли дають гречку.
показати весь коментар
27.02.2017 12:52 Відповісти
Щас гречані бабки також продвинуті,в інтернеті сидять не вилазячи,шукають який кандидат біль гречано0олейний.
показати весь коментар
27.02.2017 14:05 Відповісти
Оппоблок развалится, его голоса перейдут непарламентской партии, - Небоженко - Цензор.НЕТ 8285
показати весь коментар
27.02.2017 12:44 Відповісти
Хорошая новая должность появилась - евроинтегратор. Наевроинтегрируют заступницi по самое небалуйся..
показати весь коментар
27.02.2017 12:49 Відповісти
У дівчати тільи місячні недавно почали циркулювати,а папа її влаштував чиновницею найвищого рангу.Готує у прем'єр міністри...
показати весь коментар
27.02.2017 13:11 Відповісти
Ничего не поделаешь.Трэнд КВАКВАкова с Деевой оказался заразительным.
показати весь коментар
27.02.2017 14:15 Відповісти
https://www.facebook.com/shpolyanskiy?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Шполянський Ілля
https://www.facebook.com/shpolyanskiy/posts/1375493365857443 4 год ·

При всем своем критическом отношении к "партии и правительству" должен напомнить.
В 2011-2013 году конечно доллар был по 8. И ваще все было просто прекрасно. Но при этом, казначейство проводило только "защищенные" статьи, началась эта хрень в 2008 году при Тимошенко. Зарплату, пенсии, энергоносители. Местные советы стонали, не имея возможности купить на свои же деньги самое необходимое, например топливо для снеугоборочной техники. Т.е. деньги на счету есть, но их не проводят.

Напомню, что если - бы, в 13-м не получили 3 лярда от путина, просто не закрыли-бы пенсии и зарплаты бюджетникам. Я знаю все это не понаслышке, нам бюджет был должен около 300 тысяч. Каждую копейку приходилось выгрызать.
В 2016-2017 с войной, падением экономики и всем
прочим, платежи ВСЕ все платежи проходят за 2-3 дня.
Ну это так, мини https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0?source=feed_text&story_id=1375493365857443 #антизрада с утра)))
показати весь коментар
27.02.2017 12:46 Відповісти
Если развалится, то побегут к своим собратам в БПП.
показати весь коментар
27.02.2017 12:46 Відповісти
Не верю, гомосятина перекрашивается перед будущими выборами!
показати весь коментар
27.02.2017 12:48 Відповісти
по-ходу фирташ фсе.
показати весь коментар
27.02.2017 12:49 Відповісти
Жопоблок медленно и незаметно вольется в ряды БПП. Почему бы и нет, если политика у етих партий одна и та же.
показати весь коментар
27.02.2017 12:55 Відповісти
Та да... В БєПєПє....
показати весь коментар
27.02.2017 13:01 Відповісти
Поползут метастазы.
показати весь коментар
27.02.2017 13:03 Відповісти
раніше було ПР = тепер Наш Край а завтра БПП - а може краще іх всіх під ср..ку ?
показати весь коментар
27.02.2017 13:05 Відповісти
По жопозиции тюрьма плачет, одни мрази и гниды
показати весь коментар
27.02.2017 13:34 Відповісти
А пока при властной кормушке были, как же монолитны были их ряды!
показати весь коментар
27.02.2017 13:52 Відповісти
Входження Сепарблока в ВР було одно из условий Запада - демократия , преемственность и т.д......ну ви ж замитили, шо кондитер, обична кукла, за ниточки дьоргають уси, а за цэ на некотори вещи його (воровство), не обращають внимание. Дык уже ж пора и по рылу за цэ!
показати весь коментар
27.02.2017 14:02 Відповісти
давно відомо, що пр трупи..політичні..
показати весь коментар
27.02.2017 14:47 Відповісти
3/14дарасы пойдут по рукам?
Тоже мне "новость"...)))
показати весь коментар
27.02.2017 15:01 Відповісти
То бєрьоска, то рябіна...