8783 відвідувача онлайн
12 251 35

ДСНС ліквідовує пошкодження відбійника на Шулявському мосту в Києві

Державна служба з надзвичайних ситуацій ліквідовує пошкодження бар'єрної огорожі на Шулявському мосту в Києві.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба ДСНС у Києві, передає Цензор.НЕТ.

"На даний момент пошкоджено декілька автомобілів, рух ускладнився через пошкодження відбійника", - повідомила прес-служба.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На Шулявському шляхопроводі в Києві обвалилася частина конструкції. ФОТО

Постраждалих від обвалу відбійника на даний момент немає. Рятувальники ліквідовують пошкодження моста.
Як повідомляли раніше, комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" домовилося з компанією "Інститут "Київдормістпроект" (Київ) про розробку проектної документації Подільського мостового переходу від дамби Русанівських садів до бульвару Перова за 54 800 тис. гривень.
Топ коментарі
+10
ГСЧС ликвидирует повреждение отбойника на Шулявском мосту в Киеве - Цензор.НЕТ 4935
показати весь коментар
27.02.2017 21:59 Відповісти
+7
Погано що на ВР цей міст не обрушився.
показати весь коментар
27.02.2017 21:52 Відповісти
+7
ГСЧС ликвидирует повреждение отбойника на Шулявском мосту в Киеве - Цензор.НЕТ 6924
показати весь коментар
27.02.2017 22:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Конкурс на должность первого заместителя одесского губернатора выиграл экс-милиционер

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1639037149732890&id=100008798620385 app-facebook

Vika Sybir
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1639037149732890&id=100008798620385 48 минут назад
Напророчили. На посаду першого заступника голови обласної державної адміністрації пройшов Терещук, що набрав найбільшу кількість балів за підсумком трьох етапів. Волинський, зі старих мусорів, відмазував беркут у чотирнадцятому році. Був люстрований, але потім чомусь помилуваний.
Все як ми любимо.
Кушайте, котики, кушайте.
https://www.facebook.com/goodmorningdonbas/ Good morning Donbas
показати весь коментар
27.02.2017 21:42 Відповісти
Слідуючий матеріал буде про ДТП? Вгадав?
показати весь коментар
27.02.2017 21:44 Відповісти
Чет часто звучит слово Ликвидация... значить я прав - время пришло...
показати весь коментар
27.02.2017 21:44 Відповісти
ужас то какой
показати весь коментар
27.02.2017 21:45 Відповісти
часть моста упала, хорошо, шо пока не над пр.ПеремогиГСЧС ликвидирует повреждение отбойника на Шулявском мосту в Киеве - Цензор.НЕТ 8440
показати весь коментар
27.02.2017 21:45 Відповісти
упало там где ГОРЕЛО....
пиз...а арматуре и бетону)))
скоро он весь там **....СЯ!!!)))
Ото кипишу будет
показати весь коментар
27.02.2017 21:48 Відповісти
Насколько я понял, шлепнулось только ограждение, т.е. несущая часть стоит.
показати весь коментар
27.02.2017 21:48 Відповісти
пешеходка отвалилась....
показати весь коментар
27.02.2017 21:50 Відповісти
Погано що на ВР цей міст не обрушився.
показати весь коментар
27.02.2017 21:52 Відповісти
та отож))
показати весь коментар
27.02.2017 21:59 Відповісти
После того как там горел секонд....этот мост нужно демонтировать и строить нормальную развязку))))
а не то упоротое ***...е что сейчас
показати весь коментар
27.02.2017 21:46 Відповісти
Безнадійні халатні кретини. Той міст вже на ладан давно дихає.
показати весь коментар
27.02.2017 21:47 Відповісти
Шо, червоні флажочки повісять? )))
показати весь коментар
27.02.2017 21:48 Відповісти
Я не знаю чи повісять червоні прапорці на мосту, а ось з Банкової і Грушевського вже давно є кого повісити.
показати весь коментар
27.02.2017 22:03 Відповісти
ГСЧС ликвидирует повреждение отбойника на Шулявском мосту в Киеве - Цензор.НЕТ 5848
показати весь коментар
27.02.2017 21:49 Відповісти
а это еще один Шулявский вечно ГОРЕТЕЛЬ))))
показати весь коментар
27.02.2017 21:49 Відповісти
ГСЧС ликвидирует повреждение отбойника на Шулявском мосту в Киеве - Цензор.НЕТ 852
показати весь коментар
27.02.2017 21:52 Відповісти
Салам,Джамал!Как дела?как семья?что нового на форуме-давно не был..
показати весь коментар
27.02.2017 21:53 Відповісти
да проблемы у тестя со здоровьем были,долго в госпитале лежал,а потом еще и у тещи начались проблемы...болеть нынче-дорогое удовольствие..да и на форуме последнее время скучновато стало,примитив и вранье..вот года 3-4 назад-было веселее и интереснее..да и народ был другой тут..хотя многие ники поменяли,но методички поменять -забыли
показати весь коментар
27.02.2017 22:02 Відповісти
развелось нынче и свиней и баранов..и прочей живности..прям зоопарк и все благодаря кондитеру..
показати весь коментар
27.02.2017 22:11 Відповісти
Кличко , это может быть предупреждение перед большим катастрофическим обвалом моста !
показати весь коментар
27.02.2017 21:52 Відповісти
ГСЧС ликвидирует повреждение отбойника на Шулявском мосту в Киеве - Цензор.НЕТ 3960
показати весь коментар
27.02.2017 21:56 Відповісти
ГСЧС ликвидирует повреждение отбойника на Шулявском мосту в Киеве - Цензор.НЕТ 4935
показати весь коментар
27.02.2017 21:59 Відповісти
СМЕРТЬ КОРРУПЦИОНЕРАМ !!!
показати весь коментар
27.02.2017 22:03 Відповісти
ГСЧС ликвидирует повреждение отбойника на Шулявском мосту в Киеве - Цензор.НЕТ 2296
показати весь коментар
27.02.2017 22:00 Відповісти
ДЯТЛЫ КОРРУПЦИОННЫЕ СКОЛЬКО ОН СТОЯЛ НА ПОДПОРКАХ !!!???
показати весь коментар
27.02.2017 22:04 Відповісти
ГСЧС ликвидирует повреждение отбойника на Шулявском мосту в Киеве - Цензор.НЕТ 6924
показати весь коментар
27.02.2017 22:08 Відповісти
ДЕПУТАТОВ НУЖНО ПЗДЫТЬ !!!
показати весь коментар
27.02.2017 22:40 Відповісти
100%