9623 відвідувача онлайн
2 328 15

"Досягнуто значного прогресу. Сподіваємося наступного тижня запропонувати Раді директорів завершення перевірки", - МВФ спростував відтермінування розгляду траншу для України

МВФ спростував інформацію про відтермінування переговорів з Україною щодо наступного траншу.

Про це повідомила прес-служба МВФ на запит Голосу Америки, передає Цензор.НЕТ.

"Досягнуто значного прогресу в ухваленні рішень, які були умовою завершення третього перегляду з боку МВФ. Триває обговорення питань, що лишились", - йдеться в повідомленні фонду.

Дивіться також: У меморандумі з МВФ немає жодного слова про підвищення пенсійного віку для українців, - Гройсман. ВIДЕО

МВФ сподівається, що всі питання, які лишаються неузгодженими, будуть вичерпані вже незабаром.
"Ми сподіваємось наступного тижня запропонувати Раді директорів завершення перевірки", - повідомляє прес-служба організації.
Прес-служба МВФ відмовилася коментувати можливу відставку Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку України.
"Ми не коментуємо чутки", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Екс-директора МВФ Рато засудили до 4,5 року в'язниці за махінації
Топ коментарі
+8
"Достигнут значительный прогресс. Надеемся на следующей неделе предложить Совету директоров завершение проверки", - МВФ опроверг отсрочку рассмотрения транша для Украины - Цензор.НЕТ 9626
показати весь коментар
28.02.2017 08:34 Відповісти
+4
Швидше давайте транш! Бо у казнокрадів ломка!
показати весь коментар
28.02.2017 08:28 Відповісти
+3
Еще подают?
показати весь коментар
28.02.2017 08:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Еще подают?
показати весь коментар
28.02.2017 08:23 Відповісти
/// Спочатку прогрес в знищенні корупції Типу Посадка за Грати корумпованих Чиновників Вищого рангу (депутатів міністрів і т.д.) а тоді Гроші(допомога)

"Достигнут значительный прогресс. Надеемся на следующей неделе предложить Совету директоров завершение проверки", - МВФ опроверг отсрочку рассмотрения транша для Украины - Цензор.НЕТ 727
показати весь коментар
28.02.2017 08:54 Відповісти
Швидше давайте транш! Бо у казнокрадів ломка!
показати весь коментар
28.02.2017 08:28 Відповісти
весь транш на психопенсии опять есть и другие сотни, вот например https://btcbank.com.ua/ биткоин-сотня . Чо нам никто ничо не дает, а только ТПП печётся за нас ? Это вы тут на цензоре привыкли психопенсии проедать 3000 гр в месяц.
показати весь коментар
28.02.2017 08:32 Відповісти
"Достигнут значительный прогресс. Надеемся на следующей неделе предложить Совету директоров завершение проверки", - МВФ опроверг отсрочку рассмотрения транша для Украины - Цензор.НЕТ 9626
показати весь коментар
28.02.2017 08:34 Відповісти
а чо она его спрашивает .? будто не знает кто он такой, под дурочку косит. А тот и рад кусок урвать.
показати весь коментар
28.02.2017 08:47 Відповісти
МВФ спростував інформацію про відкладення переговорів з Україною щодо наступного траншу через можливу відставку Валерії Гонтарєвої. Про це повідомила прес-служба МВФ на запит "Голосу Америки".
«Досягнуто значного прогресу в ухваленні рішень, які були умовою завершення третього перегляду з боку МВФ. Триває обговорення питань, що лишились», - йдеться у повідомленні фонду.
МВФ сподівається, що всі питання, які лишаються неузгодженими, будуть вичерпані вже незабаром.
показати весь коментар
28.02.2017 09:17 Відповісти
что нам еще придумает МВФ???, тарифы уже неподъемные, больницы и поликлиники сократили, на пенсию в 80, землю на продажу, экспорт закрыть, вообщем - здравствуй Африка, это же какими долбодятлами нужно быть, чтобы не понимать одного, МВФ - это конец стране, притом полный и очень скоро.
показати весь коментар
28.02.2017 08:41 Відповісти
пенсия у нас в 18 лет 24 года уже как, пора прекращать, 30 млрд гривень в год на психопенсии, с ума сошли ?
показати весь коментар
28.02.2017 08:43 Відповісти
МВФ виноват?
показати весь коментар
28.02.2017 08:57 Відповісти
А може лучше у Пэти транш взять?
показати весь коментар
28.02.2017 08:55 Відповісти
Об этом сообщила пресс-служба МВФ на ЗАПРОС "http://ukrainian.voanews.com/a/mvf-ukraina-tretiy-transh/3742008.html Голоса Америки " Источник: https://censor.net/n429946
То есть вопросом выделения МВФ транша Украине занимается "Голос Америки"?
показати весь коментар
28.02.2017 09:18 Відповісти
опять панамскому патриоту денег для пополнения панамских счетов подкинут ?
показати весь коментар
28.02.2017 10:14 Відповісти
Зрада, ****!