11568 відвідувачів онлайн
3 921 15

Україна завершила головування в Раді безпеки ООН

Україна завершила головування в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй (ООН).

У рамках головування у зв'язку із загостренням ситуації в районі Авдіївки Донецької області 2 лютого Рада безпеки ООН провела екстрене засідання, в ході якого були засуджені російська агресія на Донбасі й окупація Криму, а також наголошено на важливості збереження санкцій щодо Росії до повернення Україні півострова, передає Цензор .НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Крім того, 13 лютого Рада безпеки ООН схвалила ініційовану Україною резолюцію про захист об'єктів критичної інфраструктури від терористичних атак, а 21 лютого пройшли відкриті дебати щодо ініційованого Україною питання конфліктів у Європі.

Представник України в ООН Володимир Єльченко відзначав, що питання конфліктів у Європі не розглядалося в рамках Ради безпеки близько 20 років і важливе для української сторони в контексті ситуації на Донбасі.
З 1 березня головування в Раді безпеки передано Великій Британії.
Топ коментарі
+13
Результативне головування - чурку відправили в пекло ...
показати весь коментар
01.03.2017 09:12 Відповісти
+3
и что дало председательство в это никчемной конторе?
показати весь коментар
01.03.2017 09:12 Відповісти
+3
С 1 марта - Великобритания...Хороший преемник.
показати весь коментар
01.03.2017 09:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Результативне головування - чурку відправили в пекло ...
показати весь коментар
01.03.2017 09:12 Відповісти
Вот это по истине главное, каждый месяц бы так
показати весь коментар
01.03.2017 09:14 Відповісти
Украина завершила председательство в Совбезе ООН - Цензор.НЕТ 7833
показати весь коментар
01.03.2017 09:26 Відповісти
В аду старший смены чертей подзывает одного черта и спрашивает:
- А почему, когда вы подкладываете дрова, в одном котле из смолы рука поднимается?
- Там варится новенький, Чуркин, он по привычке на каждое подкладывание дров "вето" накладывает.
- Ну а вы что?
- А мы отвечаем, что у него нет доказательств!
показати весь коментар
01.03.2017 10:21 Відповісти
и что дало председательство в это никчемной конторе?
показати весь коментар
01.03.2017 09:12 Відповісти
Вистачило б і пункту "чуркін".
показати весь коментар
01.03.2017 09:22 Відповісти
За месяц всего одно "осуждение", мощное представительство.
показати весь коментар
01.03.2017 09:14 Відповісти
С 1 марта - Великобритания...Хороший преемник.
показати весь коментар
01.03.2017 09:19 Відповісти
" Много шума из ни чего" - не пам*ятаю автора ,вибачте .
показати весь коментар
01.03.2017 09:42 Відповісти
Уильям Шекспир однако. Это название пьесы. Еще в школе учил по "Литературе Англии и Америки" (предмет такой был).
показати весь коментар
01.03.2017 09:54 Відповісти
Украина завершила председательство в Совбезе ООН. https://youtu.be/7YhqAfCEh2E Лавров вне себя от радости!
показати весь коментар
01.03.2017 10:09 Відповісти
А я у школи вси ********** скурив ,крим букварика и Герасима " Муму " . Та зараз вже й не пам*ятаю в який з них бидна Муму кинулась пид поизд ... Линьки копатись у своему склерози .
показати весь коментар
01.03.2017 10:15 Відповісти
плохим не хвастаются....
показати весь коментар
01.03.2017 11:21 Відповісти
респект только за то, что не позволили парашникам превратить ООН в покойницкую и воспевать гнусную дохлую мразь окочуркина.
показати весь коментар
01.03.2017 14:07 Відповісти