12902 відвідувача онлайн
8 787 21

Заправки ОККО в Криму здані в оренду, - представник компанії

11 заправок мережі ОККО на окупованому Росією півострові були передані в оренду сторонній компанії.

Про це Цензор.НЕТ повідомила представниця прес-служби мережі заправок ОККО Марія Тітовська.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нелегальну АЗС, на якій торгували контрабандним пальним із РФ, виявили на Луганщині. ФОТОрепортаж

"Усі наші АЗК у Криму (11 об'єктів) ще в 2014 році були передані в оренду сторонній компанії. Вона вирішила не робити ребрендингу заправок. Але забезпеченням функціонування цих об'єктів, поставкою туди нафтопродуктів ми не займаємося", - відповіла Марія Тітовська на запит Цензор.НЕТ.
Однак представник прес-служби мережі заправок залишила без відповіді уточнюючі питання: якій саме компанії були передані заправки? Хто засновник цієї компанії? Чи дозволяє українське законодавство вести бізнес (наприклад, здача в оренду) на окупованій території? Якщо ці заправки працюють незалежно від мережі компаній ОККО, то чому там діють мережеві картки "Фішка"?
Нагадаємо, за даними Цензор.НЕТ, у Криму функціонують кілька заправок мережі ОККО, при цьому там працюють картки "Фішка".

Топ коментарі
+8
Майже як "Рошен" в Липецьку.)))
показати весь коментар
01.03.2017 17:16 Відповісти
+8
Очередной слепой траст?
показати весь коментар
01.03.2017 17:25 Відповісти
+6
Так ОККО и расскажет, что сторонняя организация єто тоже они, но под другим названием!
показати весь коментар
01.03.2017 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
налог на землю кто платит и кому?
показати весь коментар
01.03.2017 17:16 Відповісти
Майже як "Рошен" в Липецьку.)))
показати весь коментар
01.03.2017 17:16 Відповісти
Так ОККО и расскажет, что сторонняя организация єто тоже они, но под другим названием!
показати весь коментар
01.03.2017 17:18 Відповісти
Причем скорее всего зарегистрирована в ЕС или офшорах
показати весь коментар
01.03.2017 19:28 Відповісти
Лично я на ето КОКО - ни ногой !!! Бойкот тварям !
показати весь коментар
01.03.2017 17:23 Відповісти
И еще идея : завтра заеду - отдам Фишку , скажу пусть передадут крысчанам или в лугандонию, в аренду мля !
показати весь коментар
01.03.2017 17:42 Відповісти
А где заправляться, на Shell-е? WOG скурвился, а больше хорошего бензина взять негде.
показати весь коментар
01.03.2017 18:23 Відповісти
Очередной слепой траст?
показати весь коментар
01.03.2017 17:25 Відповісти
А кто орендатор? Теща?
показати весь коментар
01.03.2017 17:36 Відповісти
а прибыль с аренды куда девается?
такая отмазка сейчас не прокатывает. торгуете суки с оккупантами!
показати весь коментар
01.03.2017 17:48 Відповісти
Яке ж у нас просто жахливе середовище - всі і на всіх рівнях просто пиз...дять. Куди не сунься всюди брехуни, і постійно на...ують, від магазину-базару і до президента.
показати весь коментар
01.03.2017 17:53 Відповісти
ага, зайдіть на сайт ОККО - там була інфо про їхні заправки в Криму (ціни) Цікава аренда,чи не так? От тому і пропоную обкладати 300% податком таких хитрож..х на користь ЗСУ - буде чим наші танки заправляти. Цікаво знати - Як ОККО підтримує наші збройні сили
показати весь коментар
01.03.2017 18:00 Відповісти
были переданы в аренду сторонней компании

Т.е. сданы в аренду оккупантам. Ниче так веяние времени.
показати весь коментар
01.03.2017 18:14 Відповісти
То есть, война войной, а бизнес бизнесом.
А может надо судить хозяев ОККО за такой бизнес.
показати весь коментар
01.03.2017 18:50 Відповісти
Только после хозяев липецкого предприятия из Украины)
показати весь коментар
01.03.2017 19:15 Відповісти
ВРУТ! Это ведь слепой траст!!!
показати весь коментар
01.03.2017 19:14 Відповісти
Врут. Если "Фишки" действуют и не могут назвать арендатора - нагло врут.
показати весь коментар
01.03.2017 19:34 Відповісти
На сайте ОККО заглавная:

Чесна країна починається з кожного з наc!

в разделе "Миссия и ценности":

Оперативно реагируем на изменения рыночной ситуации и новые потребности клиентов
Взвешенно и быстро принимаем решения и внедряем их
Опережаем ожидания рынка и клиентов

И никаких тебе вальцманов, вполне себе Галичина Нафтогаз!
показати весь коментар
01.03.2017 19:46 Відповісти
У орендатора немає права робити, або не робити ребрендинг, якщо власник торгової марки не надасть право користування торговою маркою. Суки барижні!
показати весь коментар
02.03.2017 09:03 Відповісти
WOG, OKKO и Shell задрали высокими ценами и рекламой, скидками, бонусами, лотереей все развод для богатых лохушек и лохов. На WOG на многих заправках в туалет не пускают. На Shell не работает пылесос и подкачка.
показати весь коментар
29.03.2017 14:04 Відповісти