Росіянина із саморобною бомбою затримано в міжнародному аеропорту Єгипту
Служба безпеки міжнародного аеропорту Борг Ель-Араб (Олександрія) затримала громадянина Росії з підозрілим предметом.
Як виявилося, пасажир хотів пронести на борт літака саморобний вибуховий пристрій.
На місце було викликано загін вибухотехніків, які оглянули вилучений пристрій.
За фактом інциденту ведеться розслідування.
Про Пастора забыл. Как то он в эту ситуацию не вписывается. Ох подозрительно это, очень подозрительно...