10638 відвідувачів онлайн
3 075 17

Україні подарували архів Олега Ольжича

Про це Укрінформу повідомила невістка Олега Ольжича Ольга Кандиба, яка розпоряджається архівом, передає Цензор.НЕТ.

"Я подарувала архів Україні з тим, аби вона його зберігала. Там є багато неопублікованого, є листування, особисті речі Ольжича, є його наукові праці - дуже багато різних речей, які, як я вважаю, належать українському народові та мусять бути експоновані", - сказала Кандиба.

Дивіться також: Унікальну добірку архівних документів ОУН виявлено в Тернопільській області, - СБУ. ФОТОрепортаж

Вона зазначила, що сподівається на розміщення архіву в Інституті літератури у Києві. "Я думаю, що це буде архів Інституту літератури НАН України. Я вже говорила із головним хранителем цього архіву і те, що вони обіцяють, виглядає безпечно", - зазначила жінка.
Однак, вона не виключила, що у майбутньому місце зберігання архіву може змінитися. "Поки що Україна буде його так зберігати, а далі ми обговорюватимемо умови", - зазначила Кандиба.

Також дивіться: Акція "Крим - це Україна" відбулась у Парижі. ВІДЕО

Згоду перевести архів до України вже підтвердив міністр культури Євген Нищук, який саме перебував із візитом у Канаді. За його словами, йдеться про кілька ящиків документів.
Топ коментарі
+6
"Товаришу, любий мій брате,
Дивися у вічі рабам.
Як будете так воювати −
Вкраїни не бачити вам."
Олег Ольжич
показати весь коментар
03.03.2017 09:37 Відповісти
+2
Щира подяка!
показати весь коментар
03.03.2017 09:49 Відповісти
+1
В Канаде бы лучше сохранился. Говорят, что Табачник столько редких книг покрал. Вот мне почему то вериться, что кто дорывается до власти -тот обязательно тягает раритеты к себе в кабинеты.
показати весь коментар
03.03.2017 09:39 Відповісти

Завантаження...