5802 відвідувача онлайн

"У "Феофанії" Насірова вже немає", - адвокат

Адвокат Романа Насірова підтвердив, що його вивезли з урядової лікарні.

Як повідомив Цензор.НЕТ адвокат Романа Насірова, затриманий екс-глава ДФС вже не перебуває в лікарні "Феофанія".
"У "Феофанії" його вже немає. Де він, не знаю. Зараз буду з'ясовувати", - повідомив адвокат Ігор Черезов.
Нагадаємо, сьогодні вранці в лікарні збирали консиліум медиків щодо можливості транспортування Романа Насірова.

Читайте також: Лікарі провели консиліум щодо можливості транспортування Насірова

Раніше повідомляли, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія". Лікарі "Феофанії" спершу не дозволяли правоохоронцям вручити підозру Насірову. У голови ДФС нібито діагностували інфаркт. Через це прокурора САП не допустили в лікарняну палату до Насірова. За словами Холодницького, рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій у цій справі було прийнято, бо правоохоронцям стало відомо про можливий виїзд Насірова за кордон, а також через імовірність знищення доказів. Також у мережі було оприлюднено відео вручення підозри голові ДФС Насірову в лікарні "Феофанія": "Тю, так людина непритомна, а ви їй читаєте".

Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми. Також у САП не відкидають, що сума завданих державі збитків, які інкримінуються Насірову, буде уточнена. Натомість Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

Пізніше стало відомо, що НАБУ готує клопотання про обрання запобіжного заходу Насірову. А захисники глави ДФС заявили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію. Водночас у Холодницького є сумніви з приводу діагнозу Насірова.

3 березня Кабмін усунув Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.

Топ коментарі
+38
Феофания супербольница! Еще вчера инфарктное тело лежало без сознания, а сегодня уже кандидатскую по бегу подтвердило.
показати весь коментар
04.03.2017 11:56 Відповісти
+33
"В "Феофании" Насирова уже нет", - адвокат - Цензор.НЕТ 5511
показати весь коментар
04.03.2017 11:53 Відповісти
+31
Вот интересно , а в каких европейских странах есть " ПРАВИТЕЛЬСТВЕННЫЕ БОЛЬНИЦЫ" ? Эта совковая орхаика должна уйти в прошлое ! У нас две революции прошло , а общество продолжают делить на панов , и холопов .
показати весь коментар
04.03.2017 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Упс... а я с ОРВИ неделю валяюсь
показати весь коментар
04.03.2017 12:44 Відповісти
ципк поїхав клоунада продовжується
показати весь коментар
04.03.2017 12:45 Відповісти
Благодаря таким как Насиров украинцы получают минимальные зарплаты и пенсии. Если простой украинец не уплатит вовремя налоги или кредит в банк, так у него и квартиру заберут. Возникает вопрос почему такие как Насиров делают так что олигархы уходят от уплаты налогов в бюджет государства, делают им расточку по уплате налогов или вообще прощают налоги, а ублюдочные депутаты не могут принять соответствующих зоконов чтобы такие как Насиров на своих должностях были статистами, а не решали проблемы для предпринимателей и олигархов от ухода от уплаты различных налогов.
показати весь коментар
04.03.2017 12:47 Відповісти
Та він вже за кордон драпонув !!
показати весь коментар
04.03.2017 12:47 Відповісти
"Напомним, сегодня утром в больнице был собран консилиум медиков относительно возможности транспортировки Романа Насирова."
Источник:https://censor.net/n430648
показати весь коментар
04.03.2017 13:11 Відповісти
"В "Феофании" Насирова уже нет",
История повторяется- Мельник№2!!
Интересно вернётся как Мельник или уйдет в подполье?
показати весь коментар
04.03.2017 13:31 Відповісти
"Насирова уже нет"-такой оптимистический заголовок,хоть гармошку доставай.
показати весь коментар
04.03.2017 17:21 Відповісти
Цирк на дроті... Тільки чомусь сміятись не дуже хочеться.
показати весь коментар
04.03.2017 14:12 Відповісти
ПОД НАРКОЗОМ ИСПАРИТСЯ ЕТА ВЛАСТЬ КАЖДЫМ СВОЕМ ДЕЙСВИИ КОПАЕТ ПОД СЕБЯ ГЛУБЖЕ И ГЛУБЖЕ ДУМАЯ ЧТО НАРОД ПОЛН ИДИОТ ВЫЗЫВАЯ ТАКУЮ НЕНАВИТСТЬ ДО ВЛАСТИ ЧТО ЕСЛИ ЛОПНЕТ БАЛКАНЫ БУДУТ ФЕСТИВАЛЕМ ПО СРАВНЕНИЮ СУДИ ПРОКУРОРЫ ДЕПУТАТЫ СТОЛБОВ НЕ ХВАТИТ
показати весь коментар
04.03.2017 14:22 Відповісти
А куда приставленная охрана смотрела? В карман?
показати весь коментар
04.03.2017 14:41 Відповісти
Короче,надо делать ноги к югу
Менять и широту и долготу))
показати весь коментар
04.03.2017 14:57 Відповісти
Кто бы сомневался! Только вот врачи есть на месте. Берите этих сук в белых халатах за фальсификацию диагноза Насеринову.
показати весь коментар
04.03.2017 15:11 Відповісти
Він вже абсолютно здоровий і десь здриснув з України.
показати весь коментар
04.03.2017 15:33 Відповісти
Когда закончится этот идиотский саботаж с "сердечными приступами"?! Под прикрытием "врачей" повезли "лечиться" в рашкостан. Наворовал не один миллиард и потратить миллиард на тех кто его сопровождает он может.
показати весь коментар
04.03.2017 15:38 Відповісти
Нужно врачей, которые ставят такие диагнозы привлекать к уголовной ответственности, за такую "услугу" они берут огромные деньги. Покуда не посадят хоть одного врача, этот цырк будет продолжаться и дальше.
показати весь коментар
04.03.2017 16:00 Відповісти
прав был Саакашвили ох как прав был!!!!!
показати весь коментар
05.03.2017 10:17 Відповісти
Сторінка 2 з 2