9182 відвідувача онлайн

Першу справу щодо Насірова НАБУ відкрило рік тому, - "Дзеркало тижня"

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило перше кримінальне провадження щодо голови Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова ще 30 березня 2016 року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише головний редактор "Дзеркала тижня" Юлія Мостова у своїй статті.
"За нашими даними, перша справа стосовно Романа Насірова була порушена НАБУ 30 березня 2016 року за результатами "суспільної заздрості" до незадекларованої Насіровим лондонської квартири. Статті 366-1, 364, 368 Кримінального кодексу не з приємних. До речі, 7 лютого 2017 року суд Солом'янського району дав дозвіл НАБУ на проведення обшуку і вилучення документів у цій справі", - зазначила журналістка.
"Чи скористалися ним слідчі НАБУ або озброїлися судовим дозволом, породженим газовою справою Онищенка, в якій також яскраво фігурував Насіров, ми не знаємо. Але минулого четверга обшуки відбулися не лише в офісах ДФС, але і у всіх приміщеннях, згаданих в електронній декларації її глави, включно з квартирою бабусі дружини Насірова", - нагадала вона.

"Плани НАБУ щодо розслідувань у низці справ стововно Насірова керівництво бюро і слідчі намагалися тримати у суворій таємниці. Результати оперативних і аналітичних викладок обговорювалися в спеціальному приміщенні, надійно захищеному від прослуховування. Однак про те, що хмари згущаються, Насіров і його патрон дізналися напередодні дня "Ч". За нашою інформацією, пізнього вечора 1 березня пан Насіров відвідав Банкову, а після 23-ї години телефон голови ДФС "умер". Щоправда, вранці, 2 березня, Роман Михайлович опинився не в Лондоні, куди його підштовхували "керівною і направляючою рукою", а у "Феофанії" з діагнозом "гіпертонічний криз", - додала Мостова.


Читайте також: БПП обіцяє не перешкоджати розслідуванню щодо Насірова

Раніше повідомлялось, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія". Лікарі "Феофанії" спершу не дозволяли правоохоронцям вручити підозру Насірову. У голови ДФС нібито діагностували інфаркт. Через це прокурора САП не допустили в лікарняну палату до Насірова. За словами Холодницького, рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій у цій справі було прийнято, бо правоохоронцям стало відомо про можливий виїзд Насірова за кордон, а також через імовірність знищення доказів. Також у мережі було оприлюднено відео вручення підозри голові ДФС Насірову в лікарні "Феофанія": "Тю, так людина непритомна, а ви їй читаєте".

Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми. Також у САП не відкидають, що сума завданих державі збитків, які інкримінуються Насірову, буде уточнена. Натомість Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

Пізніше стало відомо, що НАБУ готує клопотання про обрання запобіжного заходу Насірову. А захисники глави ДФС заявили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію. Водночас у Холодницького є сумніви з приводу діагнозу Насірова.

3 березня Кабмін усунув Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.

Топ коментарі
+9
Первое дело в отношении Насирова НАБУ открыло год назад, - "Зеркало недели" - Цензор.НЕТ 4682
показати весь коментар
04.03.2017 14:56 Відповісти
+7
Нет радости без посадки.
показати весь коментар
04.03.2017 14:53 Відповісти
+5
Оце дожились! Людина під слідством пів року займала таку високу посаду.
показати весь коментар
04.03.2017 14:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Впечатление такое, что бабулька запрыгивает на ходу.
показати весь коментар
04.03.2017 14:55 Відповісти
Каскадер
показати весь коментар
04.03.2017 15:00 Відповісти
Дело-то привычное! В этой картинке вся Зализныця и ее отношение к людям.
Собственно, вся ублюдошная потешная "власть" к народу относится ТОЧНО ТАК ЖЕ.
показати весь коментар
04.03.2017 15:03 Відповісти
ти відео дивився ? тут і ссилка є .
показати весь коментар
04.03.2017 15:07 Відповісти
Теперь да, это п----ц если по правде.
показати весь коментар
04.03.2017 15:11 Відповісти
після карапкання по трьох металічних сходинках і відром на шнурці , дай бог міцного здоров,я і сили волі кожному українцю як у цієї бабусі у якої є бажання побороти труднощі !
показати весь коментар
04.03.2017 15:20 Відповісти
Це щось не те. На вокзалі є посадочні платформи, а тут вона залазить десь в іншому місці.
показати весь коментар
04.03.2017 15:14 Відповісти
95 процентов остановочных пунктов в стране именно такие. Легко проверить.
показати весь коментар
04.03.2017 15:16 Відповісти
Тут сказано про запорізьку електричку, а який вокзал в Запоріжжі я знаю.
показати весь коментар
04.03.2017 15:26 Відповісти
Думаю что это какая то остановка с названием "платформа", там посадочная часть может быть на 2-3 вагона, а остальные именно так.
показати весь коментар
04.03.2017 15:46 Відповісти
А мне что-то подсказывает,что НАБУ у нас карманное.Это пете что-то не понравилось.Не исключаю,что уже жалеет,что крикнул фас на насирова.А группа поддержки от бпп.Смешно.Петя даст заднюю.
показати весь коментар
04.03.2017 15:25 Відповісти
Ох тыж епт-ть, год! Не бюро прямо, а быстрый олень!
показати весь коментар
04.03.2017 14:51 Відповісти
Народ Украины радуется задержанию Насралова . Можно вот и такую курву повязать))))
показати весь коментар
04.03.2017 14:52 Відповісти
Нет радости без посадки.
показати весь коментар
04.03.2017 14:53 Відповісти
Народ Украины будет радоваться посадке насирова в тюрьму на долго , а это задержание пока ничего не значит .
показати весь коментар
04.03.2017 14:54 Відповісти
Давно о нем слухи ходили неприятные.
Почему сразу не уволили,ведь знали...
показати весь коментар
04.03.2017 14:52 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=SfUb4XeGffk Нет! На это я пойтить не могу!
показати весь коментар
04.03.2017 14:54 Відповісти
Первое дело в отношении Насирова НАБУ открыло год назад, - "Зеркало недели" - Цензор.НЕТ 4682
показати весь коментар
04.03.2017 14:56 Відповісти
Почитайте его биографию - юное дарование. В 16 лет у него уже была завидная должность, в 21 - головокружительный виток карьеры. Любит Порошенко окружать себя молодыми гениями: Гройсман, Насиров, Вовк и, наверное, многие другие, признаюсь, не со всеми биографиями незаурядностей ознакомился.
показати весь коментар
04.03.2017 15:24 Відповісти
Хахаха вот вам актер, вот вам сцена и смотрите свой театр - РАБЫ !!!
Зачем нужен НАБУ??? если об этом воре еще 13.01.2017 говорили...
Вор вара прикрывает и вором погоняет ! А Порохолизы скачуть ))
Доказательства ЮТУБ c 8 минуты ВИДЕО: Михаил Саакашвили. Ответ на заявления Порошенко.
А самое обидное - все молчат кто этого корупционера на самом деле поймал .... хахахаха
показати весь коментар
04.03.2017 14:55 Відповісти
Оце дожились! Людина під слідством пів року займала таку високу посаду.
показати весь коментар
04.03.2017 14:56 Відповісти
https://www.unian.net/politics/1807782-nasirov-hotel-chtobyi-ego-otstranili-ot-doljnosti-na-period-rassledovaniya-groysman.html Насиров хотел, чтобы его отстранили от должности на период расследования - Гройсман
показати весь коментар
04.03.2017 14:57 Відповісти
Вибачаюсь-рік.
показати весь коментар
04.03.2017 14:57 Відповісти
Первое дело в отношении Насирова НАБУ открыло год назад, - "Зеркало недели" - Цензор.НЕТ 2038
показати весь коментар
04.03.2017 14:58 Відповісти
Неужели вернётся?
Первое дело в отношении Насирова НАБУ открыло год назад, - "Зеркало недели" - Цензор.НЕТ 6265
показати весь коментар
04.03.2017 15:17 Відповісти
Насыров, Кадыров - представители одного тейпа.
показати весь коментар
04.03.2017 14:59 Відповісти
Ну видать Народные ДЕЛЕГАТЫ от БПП (РЖУ) тогда смогли порешали ТЕМУ. (Защитили как говорят)
показати весь коментар
04.03.2017 14:59 Відповісти
Боролся из всех сил, но что-то дало сбой. Наверное пожлобился, аппетиты у винницких растут....
показати весь коментар
04.03.2017 14:59 Відповісти
А почему,когда какую-то падлу хотят взять за яйца ,она в больничку прячется? Конечно ,все решает суд,но зачем шифроваться? ..Опять же СУД ...справедливый или нет ? ,за взятки ,или нет...? А вообще что изменилось? После майдана ? Главная задача нынешней укр.власти - хапнуть и вовремя съ....******* пока как Чаушеску к стене не поставили ..Чем отличается предыдущая воровитая власть в Украине от нынешней? еще более воровитой -те доили народ ,страну , как корову ,но считая что пришли надолго не забывали и клок сена кидать,чтобы кормилица не сдохла ...эти же временщики ... понимая,что...все уже украдено до нас, подгребают остатки и вовремя на лыжи становятся... у кого достаточно ума как у Сени ... В конце концов оставят зиц председателей ,которых растопчет толпа ,а истинные виновники будут греть пузо на Фиджах
показати весь коментар
04.03.2017 15:00 Відповісти
Первое дело в отношении Насирова НАБУ открыло год назад, - "Зеркало недели" - Цензор.НЕТ 138
показати весь коментар
04.03.2017 15:01 Відповісти
"Общественная зависть"- НИКТО до ентого не додумалси, толька ШакалАДники!!!!
Вооооо билиати!!!!!
😸😸😸😸😸😸😸
показати весь коментар
04.03.2017 15:05 Відповісти
12 стульев.. Всесущество его протестовало против краж, но не красть он не мог. Он крал, и ему было стыдно.

Конечно все решает суд ,..и по Насирову , и по остальным только не надо линять г -н Насиров от ответственности через больничку .. Мы понимаем ,схема отработана ,но ведь и вы должны понимать ,что мы понимаем ,хотя толку от этого ...Стоимость вашей свободы зависит от стоимости вашей виллы на Майорке..не жадничайте
показати весь коментар
04.03.2017 15:14 Відповісти
Виталий, вы это правильно подметили! Давно известно, что Насиров связан Хомутынником и уже не входит в окружение президента, поэтому его убирают! Теперь всем ещё понятнее стало, что НАБУ действует с подачи президента
показати весь коментар
04.03.2017 18:01 Відповісти
Что -то мне подсказывает ,что любой чиновик ,дорвавшийся до власти по -любому будет хапать .. Исключением являются те .которым это не природно ,например...Министр экономического развития и торговли Украины Айварас Абромавичюс объявил об уходе в отставку, объяснив своё решение неспособностью победить украинскую олигархию и коррупцию,

Источник: Аналитический портал RuBaltic.Ru http://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/040216-ministr/
Теперь - ..Кубив активно участвовал в Революции достоинства, был комендантом дома профсоюзов, в котором во время Евромайдана жили протестующие. ПАТРИОТ !!! Свои пацаны хоть воровать не мешают и поделиться с ними можно
показати весь коментар
04.03.2017 15:34 Відповісти
Донецких сменили Винницкие? Более хитрые и подлые?
показати весь коментар
04.03.2017 15:38 Відповісти
Как мерзавца-вора защищать так охотников полно, как защищать Украину блокируя торговлю с террористами, так никого из депутатов не дозовешься.
показати весь коментар
04.03.2017 15:44 Відповісти
Извините ,не кажется ли вам ,что эта блокада даст в ответ по ипалу?
показати весь коментар
04.03.2017 16:08 Відповісти
С теми,кто реально хочет помочь блокаде все будет нормально.Что такое блокада - это война с террористами и их пособниками другими средствами, это экономический удар по террористам и их пособникам из олигархата и из правительства Украины. Она потрясла все эти террористические образования. Теперь России придется взять их полностью на свое содержание. Понятно, что сейчас они крутые, но крутизна быстро улетучится, потому что реально у них лишних денег нет.
показати весь коментар
04.03.2017 16:22 Відповісти
А вам не напоминает ли это блокаду Крыма ? . -результат? . Может вы хотите убить Украину? -вы ее убьете ... Уголь с ДНР ,ЛНР в 2 и более раза дешевле ... когда альтернативный уголь будет закуплен черт знает где ,за океаном ,разница в цене ляжет на плечи простого народа ...
показати весь коментар
04.03.2017 17:41 Відповісти
И вот тебе результат -

http://yandex.ua/clck/jsredir?from=yandex.ua%3Bsearch%2F%3Bweb%3B%3B&text=&etext=1350.**********************************************************************************************-wjbdEOBZj9_DnZGCURa7X8PiJ63GO1guITjEKy5X_cMWhlQGoUJrgAA.11663a8da5af1d621b92f629e696a9f482e65e66&uuid=&state=PEtFfuTeVD5kpHnK9lio9XPOnieP7YQBovzVqj9ang2ORyEQULkGHullZWQxxONZ&data=UlNrNmk5WktYejY4cHFySjRXSWhXTzdnSHdzUEN3SnVlQVZfRlJQVGFoNlgyVkx6ZzlHVDRrOG1ZTEpwYi1MUnNoVnJmMVFGRlQyWXNUZjJtUTFrSE55czJ1T3Mwem85bXhERmpMeGExbEM3WUFPcFFTUnlNYmFObjZ4dEhSMzBIS05xdDJESS1wamUxaWF5SThzRE5kRy1VUnEyc2xaWjBoMXkzcEJfUU9aZW5heXVVaFJDbEpwVnd1NUVmQXN2X3dVb1F0aWdvMUk&b64e=2&sign=e8d5879bef0d3ff47e5433cf8e57268b&keyno=0&cst=AiuY0DBWFJ5fN_r-AEszkzDH61txRPTyGX5gllGQw9jgTB4Hcf8nLfX_QT6ayCBPxJPZcNoMCdjYKtWMEVUqxtfBSPRtexKWEM2Xr48AHZJg81b1lIGCk5tG60wtG-usXXIWfMcDmNLkBSQyk0iO6Xqn9niv1OZ8qlCo2RI_kdDPuL7ErUbmLGiCABgspOa3uQNa4NfLYYMAszrrcROs9ESrphXLe-3JpGRsNET-ilU&ref=orjY4mGPRjmt1xzYuZsDZSKx6sHOF1RVmaC6hjKXTppQzmAkfZfeHyv0TYEAM2ewlNsrmgTX1XisIQXsRdN-MgJbhaMXJqG5ZDB5UPhxwxfz4UhiZ6L3-VQ-JhDDbFeyDIReAZPHwe-Ib6qMLx4JWAYwszD2kAUz6o35k6HgTzerB-wuZbzQxqXTlOM3tygksDET-41Dvnhd2foiFxQC81AONq1_KU6gVvHGn7NCF0TFKDrKimDP3fr8Ze_czMW5uzGWAsVLqiXKu-eqXW_snqn6LOkImez5ASp3YEAmlpwP5pantsegceHQU4VLXMKwlorXVY1zmRnJQbLbJjKz9u1UXQ23zzYUAnDcfmJkZd2_bBEm5ybs-lCufR7vFJ4YjiMaoR3lDThET44wK82w74GJRj2ALh0DWt5Wf4js-6f3_BnAzlY3hjk4oR-YVSyuMhf2RQCzBKq7vOeoK5LpyfQfSMMrZG107l4BQmXrRK80mh89mJ1UiEewxOFQs_PBgXlO-9rns_FDHlfDteVeC0lcIwcnKKXEKTiOJ7REYu7mUxgtUGqIT-tX0E8WJ57aDnZXqzeJXRVp2AXJOp0qZVUPq8XbgeDcu4_ytThearNZsbKXPJ5ToAzH0-uCYofTA0nBzEZpb2CgaJJw31O4Ic5umUD_tD65GZE9uAmH_Jpr5biVEsISt8lafNZfxo0CLfXHDIX3O5E&l10n=ru&cts=1488642694923&mc=4.800729031137496 С 1 марта: сколько придется платить по новым тарифам

https://www.business.ua/ business.ua ›https://www.business.ua/media_view/ Обзор СМИ ›https://www.business.ua/media_view/s_1_marta_skolko_pridetsya_platit_po_novym_tarifam_-360292/ s_1_marta_skolko…

В Украине с первого марта значительно подорожает свет. ... К примеру, семья, которая каждый месяц тратит 200 кВт*час электроэнергии, на данный момент платит за свет 258 гривень-
показати весь коментар
04.03.2017 17:53 Відповісти
Відверто кажучи - дістали вже цим насировим......... Хоч би він здох чи що.... а то так і піаритимуть його ще місяць...........
показати весь коментар
04.03.2017 16:36 Відповісти
теперь прогнутся и закроют.
показати весь коментар
04.03.2017 16:56 Відповісти