5753 відвідувача онлайн

Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО. ДОКУМЕНТ

Кабінет Міністрів України опублікував постанову про "Затвердження порядку переміщення товарів у район або з району проведення антитерористичної операції".

Як передає Цензор.НЕТ, відповідну постанову опубліковано на Урядовому порталі.
Зазначається, що постанова набирає чинності за 10 днів з моменту її опублікування, а пункти 9 і 31 Порядку переміщення товарів - за місяць.


Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 01Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 02Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 03Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 04Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 05Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 06Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 07Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 08Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 09Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 10Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 11Кабмін опублікував Порядок переміщення товарів у зону АТО 12
Читайте також: Штаб блокади торгівлі з ОРДЛО спростував інформацію про розблокування залізниці на Луганщині



Нагадаємо, раніше Кабмін затвердив порядок переміщення товарів в район або з району проведення антитерористичної операції.

Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.

25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів. 16 лютого активісти заявили, що слідом за залізницею почали блокування автомобільних доріг.
Дивіться також: "Блокада показала неготовність України мати план "Б", - Гопко. ВІДЕО

28 лютого штаб торгової блокади заявив, що припиняє переговори з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом через "єдність позицій керівництва країни-агресора і найвищого керівництва України".

1 березня учасники блокади Донбасу заявили про встановлення нового мобільного поста на трасі Курахово-Мар'їнка Донецької області.
Топ коментарі
+68
https://www.facebook.com/karl.shrayber?fref=nf Karl Shrayber
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425793097763404&set=a.106058219736895.1073741829.100009981513500&type=3 1 мин. ·


Полиция Испании провела этим утром серию арестов легионеров ДНР и ЛНР, вернувишихся с Донбасса. Задержаны с предъявлением обвинений восемь испанцев - операция прошла синхронно в Барселоне, Касересе, Мадриде, Хихоне и др.
Комбатантов обвиняют в участии в совершении убийств, хранении оружия и взрывчатых веществ, а также совершении действий, направленных против интересов Испании.
Отыскали легионеров без труда - свои фото с оружием, танками, в донецких окопах испанцы выкладывали в фейсбуке. Там же рассказывали, как теперь умеют готовить взрывчатку.
Не так давно я писал об этих солдатах удачи español, которые уже полгода раздают интервью и перечисляют подвиги.
Кроме испанцев, среди евро-добровольцев ДНР/ЛНР я отыскал также француов, сербов, скандинавов.
Испания стала первой страной ЕС, начавшей аресты комбатантов.
показати весь коментар
04.03.2017 19:08 Відповісти
+65
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 8393
показати весь коментар
04.03.2017 19:09 Відповісти
+53
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 1491ТОЛЬКО ТАК
показати весь коментар
04.03.2017 19:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Гнида ФСБ-шная, спалился с потрохами!
показати весь коментар
04.03.2017 21:43 Відповісти
Наверное, нужно поискать в первоисточниках вождей национал-социализма о торговле с врагом.
Наверное, там уже всё написано, и что делать тоже.
показати весь коментар
04.03.2017 19:38 Відповісти
https://twitter.com/__Beardman_ Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 5584Beardman‏ @__Beardman_ https://twitter.com/__Beardman_/status/837963374260518912 8 ч8 часов назад

Бізнес на крові, бл"ть! Дилером супутникового ТВ в "ДНР" є дружина Семенченка - Московець Наталя Олегівна!
показати весь коментар
04.03.2017 19:39 Відповісти
мы им еще мордатеньких подкинем. пусть жуют хлеб. они его не зря жуют в отличии от некоторых.
показати весь коментар
04.03.2017 22:38 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 4131
показати весь коментар
04.03.2017 19:40 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 2291
показати весь коментар
04.03.2017 19:42 Відповісти
Собача Будка УкраЇни-что именно имел в виду наш Пєдя? Упрек о собачей будке часто использовали депутаты из "крепких хозяйственников" в адрес политиков из гуманитариев и других не понятно кого.Тем самым подчеркивали свое отличие от абсолютных болтунов,которые действительно в жизни ничего материального не создали. Но сам Парашенко что создал кроме офшоров и слепых трастов? Ему уместней было сказать " в своей жизни даже собачей будки не украли,нам с ними не по пути!"
показати весь коментар
04.03.2017 19:55 Відповісти
так і запишіть:"Президент,що хотів збудувати собачу будку,а збудував людям собаче життя!"
показати весь коментар
05.03.2017 09:39 Відповісти
Не согласен. Шоколадный завершил 25 летнее строительство будки для собачьей жизни украинского народа и считает это своим достижением и теперь сдает в эксплуатацию. А народ почему то не желает жить в этой собачьей будке. Непонятно для них.
показати весь коментар
05.03.2017 12:09 Відповісти
Из Украины в Украину??? Где расположена Гос граница страны вообще-то???
показати весь коментар
04.03.2017 19:44 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 8021
показати весь коментар
04.03.2017 19:45 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 7000
показати весь коментар
04.03.2017 21:12 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 9526
показати весь коментар
04.03.2017 19:45 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 5653
показати весь коментар
04.03.2017 19:48 Відповісти
Ты был в АТО? Не был! Поэтому и зарабатываешь на крови!
показати весь коментар
05.03.2017 04:51 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 914
показати весь коментар
04.03.2017 19:48 Відповісти
http://newkozak.co.ua/index.php/gitte/item/post-zvernennya-b%D1%96jcy Пост-звернення бійця АТО щодо висловлення міністра Реви сколихнуло інтернет

http://newkozak.co.ua/index.php/gitte/item/post-zvernennya-b%D1%96jcy
показати весь коментар
04.03.2017 20:48 Відповісти
пусть только попробуют. захлебнутся в своем говне и кровищи.
показати весь коментар
04.03.2017 22:54 Відповісти
Пусть в задницу себе засунут свои "постановления"!
показати весь коментар
04.03.2017 19:49 Відповісти
Ну да, бумага всё стерпит
показати весь коментар
04.03.2017 19:49 Відповісти
пора порошенку і гройсмена перемістити в зону ато.....
показати весь коментар
04.03.2017 19:52 Відповісти
таки блокада лугандона себя оправдывает ,,, , раз принимают документы всякие ,,, , зашевелились кабминовцы ,,,
показати весь коментар
04.03.2017 20:25 Відповісти
Нет никакой блокады лугандона, есть блокада УКРАИНЫ, а лугандон от кацапов питается.
показати весь коментар
04.03.2017 20:37 Відповісти
может и так ,,,, в таком случае зачем такой громкий кипиш ? , кабмин не интересуется жизнью остальных 20 областей Украины ?, , а вот тока лугандон с блокадой у гройсмана на устах ,,,
показати весь коментар
04.03.2017 20:47 Відповісти
не так это не слушай их. меня можешь послушать. я был на последнем митинге в луганде где они орали с трибуны - национализируем. ******, что на сцене, что под сценой. никакой национализации, у одного ватоголового ублюдка отбирают, другому отдают. и знают, что если Украина упрется рогом им ***** будет. с углем это точно. даже, если они будут его вывозить в рф, а потом в Украину это очень дорого по транспортным расходам, а это значит низкая рентабельность. и долго они не простоят. с металлом по легче и то при условии, что российский металлург не отберет квоту на продажу себе. ну эту квоту которая уже сформировалась на рынке благодаря установившимся торговым отношениям с покупателями за рубежом за последние 25 лет.
показати весь коментар
04.03.2017 23:01 Відповісти
, , верю , Иван , , исчо не читал , , ))) , спешу на работу , у .коммерсантов не бывает выходных ,,,
показати весь коментар
05.03.2017 06:35 Відповісти
Сказать тебе, что такое блокада Украины? это на следующую зиму луганда говорит, - угля не дадим... что ты **** чепушило делать будешь? Кизяками будешь Тецы топить?ублюдки бестолковые вы предателей слушаете. они это сделают легко и непринужденно. сами будут голодать, но сделают. их ненависть к Украине, толкала их на голодоморы и сейчас история повторяется. так не дадим ей повториться и напишем свою историю ту на которую заслуживает украинский народ.
показати весь коментар
04.03.2017 23:06 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 5653 Нема слів просто... Це ветерани війни, що зараз на блокаді собачої будки не побудували? Це люди котрі пройшли пекло котлів, ДАП, це вони нездари будку побудувати? Як тільки язик повернувся таке бовкнути?

Далі не буду описувати свій стан, коли це почула... Бо одна "французька" тоді тільки буде...

Це ж треба так Майдану міжиочі плюнути, чому типу виходили, кричали "Банду геть!", а будку собачу побудували? Цинічний барига!

Наташа Карпенко
показати весь коментар
04.03.2017 19:53 Відповісти
Действительно нет слов.... Не ожидал от "гаранта" такого, он ведь тоже вроде не майдане был...
показати весь коментар
05.03.2017 04:58 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 159
показати весь коментар
04.03.2017 19:54 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 183 Нема слів просто... Це ветерани війни, що зараз на блокаді собачої будки не побудували? Це люди котрі пройшли пекло котлів, ДАП, це вони нездари будку побудувати? Як тільки язик повернувся таке бовкнути?

Далі не буду описувати свій стан, коли це почула... Бо одна "французька" тоді тільки буде...

Це ж треба так Майдану міжиочі плюнути, чому типу виходили, кричали "Банду геть!", а будку собачу побудували? Цинічний барига!

Наташа Карпенко
показати весь коментар
04.03.2017 19:55 Відповісти
Нема слів просто... Це ветерани війни, що зараз на блокаді собачої будки не побудували? Це люди котрі пройшли пекло котлів, ДАП, це вони нездари будку побудувати? Як тільки язик повернувся таке бовкнути?

Далі не буду описувати свій стан, коли це почула... Бо одна "французька" тоді тільки буде...

Це ж треба так Майдану міжиочі плюнути, чому типу виходили, кричали "Банду геть!", а будку собачу побудували? Цинічний барига!

Наташа Карпенко...........
показати весь коментар
04.03.2017 19:56 Відповісти
Какие ветераны там в тылу?Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 2994
показати весь коментар
04.03.2017 20:34 Відповісти
Есперанса,,что ты постишь?НГУ,это заградительный отряд Авакова,чтобы патриоты не повернули на Киев.Или ты этого не понимаешь?
показати весь коментар
05.03.2017 10:33 Відповісти
Не болтайте ерундой, диванный "эксперд")))
показати весь коментар
05.03.2017 20:46 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 6452
Какие ветераны там в тылу?
показати весь коментар
05.03.2017 20:47 Відповісти
Гуманітарні майданчики, неконтрольована територія - це що за дурість, досить дурити українців та весь світ.

Ви дограєтесь зі своєю торгівлею до того, що кожен українець буде вимушений фінансувати та відновлювати окуповані РОСІЙСЬКИМИ ВІЙСЬКАМИ Українські території.

Украінці не такі дурні, як Ви думаєте. Необхідно ставити ультиматум щодо визнання Верховною Радою України окупації Донбасу у іншому випадку в України не буде майбутнього, бо світове співтовариство відверниться від нас.
показати весь коментар
04.03.2017 20:00 Відповісти
Уже финансирует благодаря барыгам, которых сам же и выбрал из-за дурости
показати весь коментар
04.03.2017 21:02 Відповісти
Куда там Драконовским законам от 16 января 2014
показати весь коментар
04.03.2017 20:01 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 4876 У цей день у 1952 році у бою із загоном радянської держбезпеки в селі Клевань під Рівним загинув Ніл Хасевич, український художник, графік, член ОУН і УГВР, визначний автор повстанської пропагандистської графіки.

Він міг бути успішним художником і жити богемним життям, виставляючись у закордонних салонах. Натомість став митцем-повстанцем, обравши криївку з примітивним друкацьким верстатом. Слава знайшла його вже після смерті - бо саме Хасевич створив більшість візуальних матеріалів Української Повстанської Армії.

"...Я не можу битися зброєю. Але я б'юся різцем і долотом. Я каліка, б'юся в той час, коли багато сильних і здорових людей в світі навіть не вірять, що така боротьба взагалі можлива... Я хочу, аби світ знав, що визвольна боротьба триває, що українці б'ються за правду!" (с) Ніл Хасевич.

Людина, яка створила візуальний образ УПА.......................
показати весь коментар
04.03.2017 20:02 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=U97EBLV2V6o Люди Свободи. Ніл Хасевич - YouTube ..

....
показати весь коментар
04.03.2017 20:03 Відповісти
ЩОДО ДЕЯКИХ ЗАВДАНЬ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ВІННИЧЧИНИ НАПРАВЛЕНИХ НА ПІДТРИМКУ БЛОКАДИ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ.
З огляду на те, що Вінницька обласна рада 21.02.2017 р. прийняла звернення на підтримку блокади тимчасово окупованих територій України, а сьогодні депутати ради від «БПП-Солідарність» стверджують, що їх ввели в оману і вони змушені змінити своє ставлення до блокади і з цією метою оприлюднили на сайті обласної ради проект рішення по питанню блокади, яке фактично направлене на протидію і припиненню блокади будь-якими засобами - вважаємо за необхідне вчинити наступне:
1.Публічно підтримати рішення Вінницької обласної ради від 21.02.2017 р., яке направлене на підтримку блокади тимчасово окупованих територій України.
2.Вимагати від Вінницької ОДА оприлюднення інформації щодо того, які конкретні збитки чи дивіденди отримала Вінницька область від запровадження блокади тимчасово окупованих територій України, а також оприлюднення відомостей про вартість електроенергії, газу для жителів Вінницької області та жителів тимчасово окупованих територій України, а також величину заборгованості за спожиті енергоресурси.
3.Вимагати від Вінницької ОДА перелік осіб всіх форм власності Вінницької області, які здійснюють торгівлю з окупованими територіями Луганської, Донецької областей, Автономної республіки Крим.
4.Вимагати від Вінницької ОДА перелік осіб всіх форм власності Вінницької області, які здійснюють торгівлю з Російською Федерацією.
5.Вимагати від Вінницької обласної ради вчинити необхідні заходи для виділення коштів задля підтримки учасників блокади тимчасово окупованих територій України.
03.03.2017 р.
показати весь коментар
04.03.2017 20:04 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 7405
показати весь коментар
04.03.2017 20:06 Відповісти
Як дружньо,щільно зімкнувши ряди, захлинаючись слиною, шоковатноольгінське тріо хаїт блокадників!!)))
показати весь коментар
04.03.2017 20:12 Відповісти
...Муждабаев: Все высказывания Порошенко в последнее время являются калькой кремлевской пропаганды. Потому что считать народ такими кончеными дебилами могут только ониКабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 2265
Муждабаев: Все высказывания Порошенко в последнее время являются калькой кремлевской пропаганды. Потому что считать народ такими кончеными дебилами могут только ониПрезидент встретился с рабочими Уралвагон… Харьковского тракторного завода. И вот что он там наговорил:"Кто-то очень хочет "расшатать лодку", кому-то очень хочется с флагами походить по проспектам, выкрикивая: "Долой!", потому что работать не умеют. Ничего, даже собачьей будки в жизни не построили, и призывают к дестабилизации ситуации в государстве… Мы не позволим это делать, нам с такими не по пути. Рабочая Слобожанщина вместе с рабочей Галичиной, рабочая Полтавщина вместе с рабочей Одесщиной, объединившись все, мы, украинцы, будем делать все для того, чтобы реформировать страну, делать ее богаче, увеличивать мощность производства, выйти на очень важные результаты реформ".Что это? На кого рассчитана такая риторика? Какая "лодка"? Какая "собачья будка"? Какая ещё "рабочая Слобожанщина…" из уст крупнейшего олигарха? Порошенко что, российских пиарщиков у себя трудоустроил? Очень похоже. Потому что считать народ такими кончеными дебилами могут только они. Это очень знакомый для меня стиль, я все это в России слышал. Уши вянут. Невероятно. Тупо. Отвязно. Самая мягкая оценка - идиотизм.Петр Алексеевич, вы чего? Встаньте у зеркала - и по щекам себя, по щекам. Приходите в себя. Украинцы не россияне, вы в курсе этого факта? Через три года после Майдана вы толкаете народу абсолютно путинскую "патриотическую" туфту - вместо реальных реформ, вместо борьбы с коррупцией.Вы, похоже, охренели совсем, ребята, на Банковой. Украинцам такую пареную репу не впаришь, они терпеть к себе такое отношение, как к умственно отсталым, долго не будут. Не превращайтесь в клуб политических самоубийц, это мой вам абсолютно добрый совет.https://www.facebook.com/ayder.muzhdabaev?fref=nf Айдер Муждабаев ...
показати весь коментар
04.03.2017 20:15 Відповісти
Путин - Янукович - Порошенко - звенья одной цепи...
показати весь коментар
04.03.2017 20:18 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 1221
показати весь коментар
04.03.2017 20:16 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 5293
показати весь коментар
04.03.2017 21:51 Відповісти
Короче, я за импичмент.
показати весь коментар
04.03.2017 20:19 Відповісти
Шото я не вижу перечня товаров, которым можно торговать с террористами. А так, по ихней бумаге, для электриков на захваченных московитами территориях нужен спирт, сало и яйца. А также радиостанции, спец одежда, пару танков и бронежилеты, чтобы на мине не подорваться. И все это надо везти составами. Или Гройсманн совсем ипанулся?
показати весь коментар
04.03.2017 20:21 Відповісти
Список товаров уточнят "попизже".
показати весь коментар
04.03.2017 20:41 Відповісти
Одни хотят остановить торговлю, другие - дальше воровать на крови! Ни в том, ни в другом случае, список не предусматривается! Какой список? Его не будет! Все эти бумаги - чтоб запутать и обмануть!
показати весь коментар
05.03.2017 05:03 Відповісти
Це не тільки узаконення торгівлі з бандитами. Це початок відміни санкцій і ланцюгова реакція розпаду України. Здається Бєс таки правду говорив про нашогhttps://www.youtube.com/watch?v=YpPkee2iwnw о Мерзотника.
показати весь коментар
04.03.2017 20:21 Відповісти
"Забеспечення функціонування та обслуговування" логістичної інфраструктури,саме цім займається ДАП УЗ( Укрзалізниця) на теріторіі ворога,це злочин проти держави, тобто проти українців, це відверте фінансування та посібництво терористам)))))
показати весь коментар
04.03.2017 20:30 Відповісти
не знаю за что меня забанили на 2 дня,или на 3 ,не помню... но если за это,то готов повторить ещё 100 раз и снова пойти в бан,хоть и навсегда: ваш президент **** и преступник,методично уничтожающий выдуманным им АТО(на самом деле это война!) лучших сынов Украины,при этом набивает карманы свои и своих шестёрок деньгами,пропитанными насквозь их кровью.больше мне сказать нечего.
показати весь коментар
04.03.2017 20:33 Відповісти
Так всех "матерщинников и хамов,но порядочных людей"(как сказала одна мудрая женщина),модерируют ну ооочень "культурные твари"(слова той же женщины).
показати весь коментар
04.03.2017 20:59 Відповісти
Прочитал полностью весь "порядок", но главным и основным оказался первый пункт постановления КМУ и первый, второй комент к этой статье... Понял, што дальше читать не нужно...
Мой вывод: никто ничего не понял !!!
По теме:1 "Цей порядок визначає правовий режим переміщення товарів, у тому числі тих, що визнані в установленному порядку гуманітарною допомогою, до району або з району проведення антитерористичної операції (через лінію зіткнення та/або в її межах) та поширюється на фізичних осіб і суб"єктів господарювання, які здійснюють такі переміщення." (с)
Ничего никому не показалось странным в самом ПЕРВОМ пункте ???
Это, попросту говоря развод лохов на мякине !!!
Больше двух месяцев длится блокада транспортировки грузов В, а самое основное - ИЗ (!!!) зоны проведения АТО, а проще говоря - торговли на крови наших пацанов, которые стоят на передовой с кацапской навалой !!!
И тут вдруг ни с того, ни с сего - з (!!!) району (!!!) ????
За што тогда стоят пацаны на редутах блокады ???
В самом первом пункте этого постановления КМУ заложен "развод лохов".
Всё остальное - вода !!!
Я больше года был в АТО, имею статус УБД !!! Придерживаюсь мнения, што в военное время нельзя менять руководство страны, но то, что делают эти пархатые во власти - ПРЕДЕЛ !!!
показати весь коментар
04.03.2017 20:33 Відповісти
Райони проведення АТО ніколи не вважались "зоною проведення". Зона проведення АТО - журналістське поняття. Прочитай ПКМУ 413 від 20.08.2014 (Порядок надання статусу УБД). У п.3 чітко вказано, що райони та терміни проведення АТО визначаються виключно АТЦ при СБУ.
Суть постанови 99 - легалізувати торгівлю з непідконтрольними територіями.
п.с. витсупаю проти торгівлі з росією та домбабве та підтримую блокадників. Юрист. Учасник АТО.
показати весь коментар
05.03.2017 05:45 Відповісти
Кстати о будках!А почему бы Пете,не построить,современный Сталелитейный завод,можно даже в рассрочку,но быстро.
показати весь коментар
04.03.2017 20:51 Відповісти
Он уже построил и модернизировал заводы, может теперь тебе этим заняться
показати весь коментар
04.03.2017 20:57 Відповісти
Воно "пахало".
показати весь коментар
04.03.2017 21:03 Відповісти
Воно воняло...
показати весь коментар
04.03.2017 23:02 Відповісти
Тыдыщ!
показати весь коментар
04.03.2017 21:14 Відповісти
Удачи!
показати весь коментар
04.03.2017 21:21 Відповісти
По-моему "гарант" с гройсманом так ничего и не поняли. И еще давно пора перекрыть границы с москалями.
показати весь коментар
04.03.2017 20:58 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 6974
показати весь коментар
04.03.2017 21:14 Відповісти
так а где ж сам список товаров?))) где ж написано что только уголь разрешается возить, а к примеру шоколад рошен или радиостанции для обдроченцев нельзя?)))
показати весь коментар
04.03.2017 21:15 Відповісти
Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 9367
показати весь коментар
04.03.2017 21:22 Відповісти
Цей папір гройсмана буде дуже доброю підставою для суду. Стаття кримінального кодексу фінансування тероризму йому вже світить.
показати весь коментар
04.03.2017 21:26 Відповісти
Пишіть коротко - затверджені правила торгівлі з "терористами" , тобто - для всього світу , той хто торгує з терористами їхнім пособником !
показати весь коментар
04.03.2017 21:44 Відповісти
А оно им надо? Им нужен пиар)))Кабмин опубликовал Порядок перемещения товаров в зону АТО - Цензор.НЕТ 6987
показати весь коментар
04.03.2017 21:52 Відповісти
В ТО ВРЕМЯ КОГДА ,,ЗАЩИТНИК И ПАТРИОТ'' УКРАИНЫ пидро парашенко ЗАЩИЩАЛ УКРАИНУ ОТКРЫВАЯ ЛИЧНЫЙ СЧЁТ В ПАНАМСКОМ ОФШОРЕ, А ТЫ ЛИЧНО, ПАРАШЕНКОВСКАЯ ПРОСТИ***УТКА ПОДСТИЛКА И ЛИЗОБЛЮД, ЗАЩИЩАЛО УКРАИНУ ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО ЯЗЫКОМ ЛЁЖА НА ДИВАНЕ... ВЕТЕРАНЫ ДОБРОБАТОВ, КАК ТЫ ТВАРЬ ИХ НАЗЫВАЕШЬ - АГЕНТЫ КРЕМЛЯ, ЗАЩИЩАЛИ УКРАИНУ С ОРУЖИЕМ В РУКАХ ПО СОБСТВЕННОЙ ВОЛЕ И НЕДОЖИДАЯСЬ КОГДА ГОСУДАРСТВО В ЛИЦЕ ГАРАНТА РАЗДУПЛИТЬСЯ НА МОБИЛИЗАЦИЮ.
показати весь коментар
05.03.2017 09:19 Відповісти
Юноша, у вас истерика и воспаление глупости--лечитесь!
показати весь коментар
05.03.2017 20:51 Відповісти
.диявол -він у д еталях

зверніть увагу на пункт 22.

у виняткових випадках координаційний центр може дозволити провезти БУДЬ -ЩО.
і ці винятки можуть стати правилом...
показати весь коментар
04.03.2017 22:29 Відповісти
Да там весь документ в таких "деталях",любой пункт можно толковать как хошь,прям как конституционный суд Украины толкует Конституцию Украины
показати весь коментар
05.03.2017 10:19 Відповісти
Пусть только попробуют разогнать блокаду! Полетят со своих теплых насиженных кресел сразу! И мы даже майданом это не будем называть!!!
показати весь коментар
05.03.2017 04:44 Відповісти
А ВЕДЬ ЭТОТ ХОЗЯЙСКИЙ ХОЛУЙ ГРОСЯ ДАЖЕ НЕ ПОНИМАЕТ, ЧТО ПОДПИСАЛ СЕБЕ ПРИГОВОР СНИМАЯ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ С ХОЗЯИНА, КОТОРЫЙ УЖЕ ЗАВТРА ОТ НЕГО ОТКАЖЕТСЯ ЗАЯВИВ, ЧТО ТО ВСЁ БЫЛА ЛИЧНАЯ ИНИЦИАТИВА И РЕШЕНИЕ ПРЕМЬЕР МИНИСТРА.
показати весь коментар
05.03.2017 09:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2