11502 відвідувача онлайн
14 773 168

Лікарі обстежують Насірова в залі суду

Лікарі почали обстеження Романа Насірова в залі суду.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Також читайте: "Даних про гостру невідкладну кардіологічну патологію немає". Журналісти оприлюднили копію медичного висновку клініки Стражеска про здоров'я Насірова. ДОКУМЕНТ

Перед цим адвокати Насірова заявили, що не довіряють лікарям, які спільно зі співробітниками Національного антикорупційного бюро (НАБУ) доставили підозрюваного до суду.

Також у цих медичних працівників не виявилося при собі службових посвідчень. Тому суд допустив до обстеження підсудного лікарів, яких викликали адвокати.

Перед початком обстеження суд попросив всіх журналістів покинути зал засідань.

Читайте також: Антикорупційна прокуратура хоче заарештувати все майно Насірова

Як повідомлялося раніше, засідання суду повинно було початися о 19:00. О 20:20 в будівлю суду прибули співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) і Національної поліції. Начальник Шевченківського районного управління поліції Герман Приступа заявив журналістам, що близько 20:00 невідома особа повідомила про замінування будівлі. Перевірка будівлі не підтвердила факт мінування.

Раніше повідомляли, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія". Лікарі "Феофанії" спершу не дозволяли правоохоронцям вручити підозру Насірову. У голови ДФС нібито діагностували інфаркт. Через це прокурора САП не допустили в лікарняну палату до Насірова. За словами Холодницького, рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій у цій справі було прийнято, бо правоохоронцям стало відомо про можливий виїзд Насірова за кордон, а також через імовірність знищення доказів. Також у мережі було оприлюднено відео вручення підозри голові ДФС Насірову в лікарні "Феофанія": "Тю, так людина непритомна, а ви їй читаєте".

Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми. Також у САП не відкидають, що сума завданих державі збитків, які інкримінуються Насірову, буде уточнена. Натомість Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

Пізніше стало відомо, що НАБУ готує клопотання про обрання запобіжного заходу Насірову. А захисники глави ДФС заявили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію. Водночас у Холодницького є сумніви з приводу діагнозу Насірова.

3 березня Кабмін усунув Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.
Топ коментарі
+24
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 6153
показати весь коментар
04.03.2017 22:47 Відповісти
+23
слідчі прийшли вручати підозру насірову.....

Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 9106
показати весь коментар
04.03.2017 22:50 Відповісти
+19
Клізму зроблять - одразу оживе ...
показати весь коментар
04.03.2017 22:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2

вы сегодня в настроении!
показати весь коментар
04.03.2017 22:52 Відповісти
а для мене більш приемно читати, як Урал з іхтамнетами на Донбасі винесли у повітря... а на насірова-на срать... ****** он вже....
показати весь коментар
04.03.2017 22:48 Відповісти
Блокада торговли с оккупантами расширилась на Сумскую область | InfoResist https://t.co/yVVYNcsVeH https://inforesist.org/blokada-torgovli-s-okkupantami-rasshirilas-na-sumskuyu-oblast/ …
показати весь коментар
04.03.2017 22:48 Відповісти
Вскрытие в морге дало бы самые точные результаты здоровья покойного.
показати весь коментар
04.03.2017 22:49 Відповісти
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 2326.
показати весь коментар
04.03.2017 22:49 Відповісти
ніщеброд.

Ось хто в Україні ЩОСЬ МАЄ :Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 3814
показати весь коментар
04.03.2017 22:55 Відповісти
Чтоб не было не какой ошибки пусть ему там делают вскрытие ! Если что - то просто извинятся и все !
показати весь коментар
04.03.2017 22:49 Відповісти
слідчі прийшли вручати підозру насірову.....

Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 9106
показати весь коментар
04.03.2017 22:50 Відповісти
Класно, похоже как в суде.
показати весь коментар
04.03.2017 22:53 Відповісти
Сколько можно издеваться над украинским народом. На нарах потом належишься.
показати весь коментар
04.03.2017 22:51 Відповісти
Такого "цирку" більше ніде в світі Ви не побачите ні за які гроші - а тут безплатно!!!
показати весь коментар
04.03.2017 22:52 Відповісти
Попробуйте электрошокером 3,14дару здоровье поправить!!!
показати весь коментар
04.03.2017 22:52 Відповісти
Реальная борьба в коррупцией в Украине начнется только после того, как спецклиника "Феофания" станет общедоступной больницей.
показати весь коментар
04.03.2017 22:53 Відповісти
Оказалось, в наше время есть еще люди с совестью. У которых болит душа за Украину.
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 9603
показати весь коментар
04.03.2017 23:04 Відповісти
- Доктор, я буду ходить?
- Будете, но только под себя.
показати весь коментар
04.03.2017 22:53 Відповісти
- Доктор, я буду жить?
Не долго ,сказал патологоанатом,точа ножичек .
показати весь коментар
04.03.2017 22:55 Відповісти
- Больной перед смертью воду пил ? Потел ? Это очень хорошо.
показати весь коментар
04.03.2017 23:16 Відповісти
Больной, несмотря на все старания врачей, выжил.
В случае с насировым , можно будет сказать: К СОЖАЛЕНИЮ.
показати весь коментар
04.03.2017 23:18 Відповісти
- Доктор, я жить буду?
- А смысл?
показати весь коментар
05.03.2017 06:53 Відповісти
Обследование? Градусник в дупе у Насралова это не обследование! Нужно ему прописать разряд дефибртлятора в 300 джоулей чтоб наладить сердечную деятельность...
показати весь коментар
04.03.2017 22:53 Відповісти
Не издеваетесь над этим упырем, забейте ему кол осиновый, чтоб не вмтал больше !!
показати весь коментар
04.03.2017 22:53 Відповісти
В ВР зарегистрирован законопроект: "Взяточник, притворившийся при аресте мертвым, освобождается от ответственности".
показати весь коментар
04.03.2017 22:53 Відповісти
Кто бы смог объяснить адвокатам-дегенератам, что наличие инфаркта устанавливается простой кардиограммой. И после инфаркта кардиограмма всю оставшуюся жизнь будет показывать наличие инфарктного рубца. Какое еще нужно обследование, тем более, в зале суда?
показати весь коментар
04.03.2017 22:53 Відповісти
фельдшерами!!!
показати весь коментар
04.03.2017 23:04 Відповісти
да, показывает, вы не врач, хотя это знают и не врачи, слышали просто, неважно
но ведь это украинское правосудие, над украинским чиновником высокого ранга, там и доктора специальные такие у чиновников и суд видите не возражает, адвокаты сказали мы своих докторов приведёт, суд говорит ну приводите, и так можно у нас, вот они и привели теперь вот специальные доктора в насирове прямо в зале суда что-то там ковыряются
показати весь коментар
04.03.2017 23:11 Відповісти
Якби не НАБУ, то Роман Насіров і не знав би, що потребує термінової операції!
Працівники НАБУ життя тяжко хворій людині врятували...
показати весь коментар
04.03.2017 22:54 Відповісти
Насирову делают операцию. Меняют внешность, гражданство, пол и номер счета в банке...
показати весь коментар
04.03.2017 22:55 Відповісти
Нема сил дивитись на страждання тов. Насірова. Я за евтаназію з конфіскацією.
показати весь коментар
04.03.2017 22:56 Відповісти
Врачи подмазаны однозначно. Интересно,какой диагноз. Гонорея? Стригущий лишай? Для соевых любые средства хороши. Как говорится-обосраный,но живой.
показати весь коментар
04.03.2017 22:56 Відповісти
Лежун-Насиров
показати весь коментар
04.03.2017 22:57 Відповісти
ШО УЖЕ ОБОСРАЛОСЬ И МЕНЯЮТ ПАМПЕРС(С).....
показати весь коментар
04.03.2017 22:57 Відповісти
засідання суду перенесли на завтра...
показати весь коментар
04.03.2017 22:57 Відповісти
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 5441

Надо и инструмент для качественного обследования!
показати весь коментар
04.03.2017 22:57 Відповісти
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 5655
показати весь коментар
04.03.2017 23:03 Відповісти
є й інструмент і місце де якісно оглянути:Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 8156
показати весь коментар
04.03.2017 23:18 Відповісти
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 2157
показати весь коментар
04.03.2017 22:58 Відповісти
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 7866
показати весь коментар
04.03.2017 23:11 Відповісти
Ты, смотри какая спешка и внимание: врачи проводят обследование прямо в зале суда, а то насиров ДО УТРА НЕ ДОЖИВЕТ ? А что есть надежда ? Простые украинцы в больницах лежат ЧАСАМИ в коридорах ожидая, чтобы к ним подошел врач.
показати весь коментар
04.03.2017 22:59 Відповісти
Пусть колоноскопию ему пропишут!
"Животворящая" поговаривают штука...
показати весь коментар
04.03.2017 23:01 Відповісти
суд перенесли на завтра на 10.00
показати весь коментар
04.03.2017 23:01 Відповісти
утку меняют...ой бл цирк!
показати весь коментар
04.03.2017 23:02 Відповісти
А потрібно корупціонерів садити на палю.
показати весь коментар
04.03.2017 23:02 Відповісти
Але спочатку дебілів.
показати весь коментар
04.03.2017 23:12 Відповісти
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 8589
показати весь коментар
04.03.2017 23:02 Відповісти
Ждун-Лежун-Насиров
показати весь коментар
04.03.2017 23:02 Відповісти
еще не поздно пригласите Голливуд , нас ждет ОскарВрачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 1823
показати весь коментар
04.03.2017 23:03 Відповісти
на оскар опоздали но впереди еще малина
показати весь коментар
04.03.2017 23:05 Відповісти
А в это время блокираторы открыли очередной редут. УРЯ!)))
И похеру, что невозможно при всем своем желании в нынешних условиях посадить топ-коррупционера. Это фигня. Поблокировать, сесть на потоки ... главнее.
Проза жизни.)))
показати весь коментар
04.03.2017 23:03 Відповісти
Дуже актуальна картина для України,яка повинна висіти в кожному суді:«Здирання шкіри з продажного судді» (нім. König Kambyses und der Richter Sisamnes) - картина нідерландського живописця Герарда Давида написана у 1498 році для зали міської ратуші Брюгге, в якій проводились судові засідання.
показати весь коментар
04.03.2017 23:04 Відповісти
От накуй цей цирк людям покахувати і розказувати. Це ж просто ганьба. Здоровий бугай, який все життя правильно харчується, їжц всю із-за кордону їм везуть літаками, фіннес, теніс, басейн, массажі, дієти, особисті лікарі, а тут типу прям при смерті. Людей за дебілів тримають
показати весь коментар
04.03.2017 23:05 Відповісти
Кто рядом, пристрелите эту суку !!!
показати весь коментар
04.03.2017 23:07 Відповісти
блокаду не снимем - пристрелят
показати весь коментар
05.03.2017 08:10 Відповісти
Тщательно смотрите в заднем проходе, обычно у таких там спрятаны бриллианты. Не выпачкайтесь!
показати весь коментар
04.03.2017 23:07 Відповісти
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 1541
показати весь коментар
04.03.2017 23:09 Відповісти
В команді Порошенка такі акторські таланти,браво Петро Олексійвич.
показати весь коментар
04.03.2017 23:09 Відповісти
Позорище. Не мужик, а клоун .Проктолог в обследовании тоже участвует
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 93
показати весь коментар
04.03.2017 23:09 Відповісти
Саакашвілі повідомляв про корупцію Насірова роками. Від Поршенка - не просто нуль реакції, а навпаки, чавили Саакашвілі, Марушевську і т.д.
Чи не пора нести відповідальність?
показати весь коментар
04.03.2017 23:11 Відповісти
ИзНАСИРОВали, бедного
показати весь коментар
04.03.2017 23:12 Відповісти
Это просто пипец! Насиров - морду не объедешь за целый день - корчит из себя клоуна в суде. Вошел в образ египетской мумии - только гроба рядом не хватает. Какая-же *******!
показати весь коментар
04.03.2017 23:19 Відповісти
Я понял что кадыров -онищенко и насиров это чучмека у которых стояла лишь одна задача как поэффективнише грабануть Украину и вслучай дальнейщей неудачи смытся в рашовский гадюшник как это сделал кадыров -онищенко и все только из того что у них Украина не когда не была Родиной то я хочу спросить может ли настоящий украинец когда в стране идет реформирование все бросить и уехать за границу на чужину -когда то да уезжали но время было не то -кремль правил Украиной через своих пособников а теперь вспомните кто находится из тех кто жил в Украине и наживался на ней имеет здесь корни в УКраине -не кто -все чужами были .
показати весь коментар
04.03.2017 23:19 Відповісти
Саакашвили с такими в грузии по щелчку пальца решал...но у нас панамский патриот а не Миша.,.этот цирк нам долго смотреть, до выборов...
показати весь коментар
04.03.2017 23:20 Відповісти
эпилепсия инсульта головного мозга.интересно на скольки сторгуются
показати весь коментар
04.03.2017 23:34 Відповісти
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 6147
показати весь коментар
04.03.2017 23:50 Відповісти
Отправьте этого мнимого больного к Онищенко из "Торнадо", пусть они его обследуют по полной программе. Думаю, признается и как в детском садике конфеты воровал.
показати весь коментар
04.03.2017 23:53 Відповісти
Врачи проводят обследование Насирова в зале суда ---- ну что проверили яйца на месте............
показати весь коментар
05.03.2017 05:42 Відповісти
А какой дурак єтого гандона и вора по совместительству на должность назначил?
показати весь коментар
05.03.2017 05:44 Відповісти
Как же он служил в очистке ?https://www.youtube.com/watch?v=EFtorwp9JxQВрачи проводят обследование Насирова в зале суда - Цензор.НЕТ 6449