9642 відвідувача онлайн
8 089 14

Українка Цуренко виграла престижний тенісний турнір у Мексиці

Друга ракетка України завоювала свій третій одиночний титул WTA в кар'єрі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Сьогдні.ua, українська тенісистка Леся Цуренко стала переможницею турніру WTA International Abierto Mexicano TELCEL в Акапулько (Мексика).
У фіналі Цуренко, посіяна під сьомим номером, обіграла другу ракетку турніру француженку Крістіну Младеновіч із рахунком 6:1, 7:5. Рахунок особистих зустрічей між Цуренко і Младеновіч став 4:1 на користь українки.

Це третій одиночний титул WTA у професійній кар'єрі Лесі. Цуренко стала третьою представницею України за всю історію, кому вдалося виграти три одиночні титули WTA або більше.
Нагадаємо, що на рахунку Еліни Світоліної шість титулів, Наталії Медведєвої - чотири, Олени Бондаренко - два, Катерини Бондаренко - один.
Раніше Цуренко перемагала на турнірах у Стамбулі (2015) і Гуанчжоу (2016).
Топ коментарі
+16
Украинка Цуренко выиграла престижный теннисный турнир в Мексике - Цензор.НЕТ 4721
показати весь коментар
05.03.2017 10:10 Відповісти
+12
Вітаю, дівчинку!!! Слава Героям!!!
показати весь коментар
05.03.2017 10:11 Відповісти
+9
Не єдиним боксом і шахами тепер славиться Україна! Молодець!
показати весь коментар
05.03.2017 10:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Васятко, висєр шоколадний - це ти, а в темі про спорт своїх паханів - весь шоколадний Бомонд, в тому числі й Вону не згадуй. Не знаєш як коментувати подібні новини - не пиши взагалі, дочекайся коли про Пэтю щось напишуть.
показати весь коментар
05.03.2017 10:34 Відповісти
Украинка Цуренко выиграла престижный теннисный турнир в Мексике - Цензор.НЕТ 4721
показати весь коментар
05.03.2017 10:10 Відповісти
ой. .. шляпа интересная такая
показати весь коментар
05.03.2017 15:03 Відповісти
Вітаю, дівчинку!!! Слава Героям!!!
показати весь коментар
05.03.2017 10:11 Відповісти
МОЛОДЕЦ!
показати весь коментар
05.03.2017 10:11 Відповісти
Не єдиним боксом і шахами тепер славиться Україна! Молодець!
показати весь коментар
05.03.2017 10:15 Відповісти
Умничка Леся Цуренко.
показати весь коментар
05.03.2017 10:36 Відповісти
Украинка Цуренко выиграла престижный теннисный турнир в Мексике - Цензор.НЕТ 9895Украинка Цуренко выиграла престижный теннисный турнир в Мексике - Цензор.НЕТ 7337
показати весь коментар
05.03.2017 10:40 Відповісти
Получив за победу 280 очков, Леся может подняться в мировой классификации с 50го места на 40е. Завтра узнаем.
МОЛОДЕЦ по любому!!!
показати весь коментар
05.03.2017 13:22 Відповісти
Wikipedia уже опубликовала новый ранк Леси - 41 !!! Скачёк вверх на 9 мест.
Дата сегодняшняя, но обычно обновлённый список публикуется по понедельникам.
CONGRATULATIONS !!!
показати весь коментар
05.03.2017 13:30 Відповісти