8758 відвідувачів онлайн
4 717 122

Після обстрілу бойовиків робота Донецької фільтрувальної станції знову зупинена, - прес-центр штабу АТО

Незважаючи на домовленості, досягнуті під час зустрічі Тристоронньої контактної групи та зобов’язання про встановлення режиму тиші в районі Донецької фільтрувальної станції, незаконні збройні формування ОРДО протягом 5 березня здійснюють обстріли околиць Авдіївки, позицій Збройних Сил України та ключових об’єктів інфраструктури.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу АТО.

У повідомленні зазначається:

"Протягом дня противник застосував 27 снарядів калібру 125 мм, 23 міни калібру 120 мм та 49 мін калібру 82 мм, що є грубим порушенням Мінських домовленостей щодо заборони застосування важких типів озброєнь.

Читайте також: Кулеметник 72-ї ОМБр Роман Кияниця загинув під час обстрілу Авдіївки 4 березня. ФОТО

Внаслідок здійснення таких агресивних дій з боку незаконних збройних формувань ОРДО о 16.45 пошкоджено лінію електропередач "Макіївка-Авдіївський коксохімічний завод", що залишило місто без електропостачання. Крім того, зупинено роботу Донецької фільтрувальної станції, функціонування якої було відновлено лише 36 годин тому, та яка забезпечує питною водою понад 600 тисяч мирного населення населених пунктів Авдіївка, Ясинувата та Донецьк.
Збройними Силами України невідкладно вжито вичерпних заходів щодо надання гарантій безпеки для життя і здоров'я співробітників товариства з обмеженою відповідальністю "ДТЕК Високовольтні мережі" для обстеження та проведення аварійно-відновлювальних робіт. Також о 17.45 було заведено режим тиші та здійснено евакуацію персоналу Донецької фільтрувальної станції.
Такими діями незаконні збройні формування ОРДО вкотре грубо порушують норми міжнародного права, відверто нехтують положеннями Мінських домовленостей та свідомо створюють передумови для подальшого загострення конфлікту, а також погіршення гуманітарної ситуації у містах Авдіївка, Ясинувата та Донецьк", - резюмують у прес-центрі.

Читайте також: Бої за промзону Авдіївки розгорілися з новою силою - танки бойовиків б'ють прямою наводкою, - 72-га омбр
Топ коментарі
+13
Все на митинг,блокадники виноваты
показати весь коментар
05.03.2017 23:10 Відповісти
+13
Пусть мочу пьют!
показати весь коментар
05.03.2017 23:11 Відповісти
+13
Судя по тому, как жители Авдеевки (в основном) смотрят на украинских солдат - то завоёвана.

ПыСы. Кстати, насильно тебя сюда никто не загоняет. Можешь пастись там, где пасутся долбоны похожие на тебя.
показати весь коментар
05.03.2017 23:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
иди бери белый флаг и сдавайся.
показати весь коментар
05.03.2017 23:26 Відповісти
Власть уже сдалась, торгует вовсю, аж гай шумить.
показати весь коментар
05.03.2017 23:31 Відповісти
ну ты ж не бросаешься грудью на амбразуру - что остается
показати весь коментар
05.03.2017 23:34 Відповісти
В кожного в житті є власна амбразура, тому не жени, на все свій час )))
показати весь коментар
05.03.2017 23:54 Відповісти
После обстрела боевиков работа Донецкой фильтровальной станции снова остановлена, - пресс-центр штаба АТО - Цензор.НЕТ 7373
показати весь коментар
05.03.2017 23:24 Відповісти
Чистопородний слов"янин, російської селекціі ))))))
показати весь коментар
05.03.2017 23:26 Відповісти
А тем временем погибают наши бойцы. Давайте и дальше сепарам воду. Там же захарченко блокаду объявил Украине, так что пусть с луж пьют, нефильтрованную.
показати весь коментар
05.03.2017 23:26 Відповісти
Угольком пусть фильтруют.)))
показати весь коментар
05.03.2017 23:32 Відповісти
Etozhe ,,ruusskii mir,, , vsjo dolzhen byt razbit i zagazheno.
показати весь коментар
06.03.2017 06:53 Відповісти
*не смотря на договоренности....*. Дебилы!!! Завтра еще идите подоговаривайтесь с козломордыми... танцы на граблях продолжатся. Жалко только наших парней, которые гибнут за заводы Барыг и торговый партнеров.
показати весь коментар
05.03.2017 23:32 Відповісти
ну раз Донецку вода не нужна....то пусть посидят месяцок без воды.....а когда засрутся полностью,может поумнеют.Ав авдеевку можно и привезти или скважин набурить и качать для людей воду
показати весь коментар
05.03.2017 23:40 Відповісти
Не журись, завтра Жебрівський рване за баблом на відновлення, тут важлив сам процес, а не результат ))))
показати весь коментар
05.03.2017 23:42 Відповісти
После обстрела боевиков работа Донецкой фильтровальной станции снова остановлена, - пресс-центр штаба АТО - Цензор.НЕТ 5625
показати весь коментар
05.03.2017 23:41 Відповісти
сбербанк роисси ...предъявляю украинский паспорт... драка с роисскими правоохренителями... -Келман,ну по тексту же видно,что откровенный бред написан
показати весь коментар
06.03.2017 00:56 Відповісти
Абсолютно насрати. Нехай не парцює. У нас сьогодні знову наш воїн загинув. А донбасня нехай з канави воду пьє. Аніжєнашілюді вже не канає.
показати весь коментар
05.03.2017 23:48 Відповісти
Озвучьте фамилии украинской стороны в Трехсторонней комиссии. Народ должен знать своих сволочей пофамильно. Петину фамилию я знаю.
показати весь коментар
05.03.2017 23:55 Відповісти
И это правильно. И это есть хорошо
показати весь коментар
06.03.2017 00:36 Відповісти
Это я про : "...работа Донецкой фильтровальной станции снова остановлена..."
показати весь коментар
06.03.2017 00:38 Відповісти
После обстрела боевиков работа Донецкой фильтровальной станции снова остановлена, - пресс-центр штаба АТО - Цензор.НЕТ 2403После обстрела боевиков работа Донецкой фильтровальной станции снова остановлена, - пресс-центр штаба АТО - Цензор.НЕТ 2802
показати весь коментар
06.03.2017 00:47 Відповісти
Да забудьте об этой фильтровальной станции. На наших подконтрольных территориях обеспечьте доставку воды пока, а Донецк пусть в дерьме немного поплавает. Может переполненные унитазы мозги прочистят.
показати весь коментар
06.03.2017 02:52 Відповісти
Прежде чем соплививить "несмотря на договоренности" - вспоминайте заминированный аэропорт во время "договоренностей" о забирании трупов рашистами, "договоренности" о "зеленом" коридоре...дрговоренности в Будапештском меморандуме...и еще много всяких других договоренностей с руснявыми...