3945 відвідувачів онлайн

РФ перекинула на Донбас паливо, боєприпаси і військову техніку, - ІС

З РФ на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей продовжують надходити паливо, боєприпаси, озброєння і військова техніка.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив народний депутат від НФ, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, в район південніше Горлівки (н.п. Пантелеймонівка) прибуло посилення окупантів - 4 КамАЗи із живою силою, 2 БМП-2, 1 МТ-ЛБ, пара 120-мм мінометів на причепі Уралу і Зіл-131.

Крім того, Тимчук зазначив, що на виконання запиту командування "2 АК ЛНР" в інтересах підрозділів "4 окремої мотострілкової бригади" в район н.п. Калинове Луганської області з РФ прибули 6 вантажівок з протитанковими мінами; через н.п. Лутугине Луганської області в напрямку н.п.Хрустальний (кол. Красний Луч) пройшла колона бронетехніки в складі 22 машин; на залізничну станцію Ровеньки прибув ешелон із 17 цистернами ПММ.
Разом з тим, група ІС зафіксувала, що на території шахти "Північна" (шахта № 21-біс, входить в ДП "Макіїввугілля", м.Макіївка, Радянський район) розміщені прибулі з Росії військовослужбовці 3-й бригади спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ (дислокується в Тольятті, РФ) в кількості близько 200 осіб.
Також, Тимчук додав, що у дворі ресторану "Барнслі" в м.Горлівка, в якому зараз дислокується штаб "3-й омсбр" російсько-терористичних військ, стоять 4 військові автомобілі (кунги), з антенами, камуфляжній забарвлення - ймовірно , машини РЕР / РЕБ або зв'язку. Територія ретельно охороняється, постійно фіксується велика кількість осіб у військовій формі з шевронами підрозділу "Лавина".
Топ коментарі
+9
Треба було знищувати це все ще в дорозі, а не писати про це тепер!
показати весь коментар
06.03.2017 09:36 Відповісти
+8
Скажем спасибо за это Укрзализныце! Все доставлено точно по графику и в полном объеме.
показати весь коментар
06.03.2017 09:42 Відповісти
+7
В 2014ом все рвались к власти, когда украинским спецслужбам надо было зачищать дамбасс. Была бы реальная хунта или фашисты, захерченко и прочие были бы ликвидированы еще в марте 2014 года, террористы деморализованы и блокированы. Вспоминаются кадры, как местные кремлевские лизоблюды перекрывали выезд для нашей техники, а наши стоят и уговаривают их... Теперь там уже такая каша, рашка благодаря местным подкацапникам так глубоко врезалась в дамбас - что остается только созерцать за этим беспределом на наших границах. С Крымом было сложнее, не берусь судить, удержать его было практически невозможно по объективным причинам, но дамбас...
показати весь коментар
06.03.2017 09:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
перемирие, аднака!
показати весь коментар
06.03.2017 09:36 Відповісти
підготовка для обміну товарами.
показати весь коментар
06.03.2017 10:03 Відповісти
Треба було знищувати це все ще в дорозі, а не писати про це тепер!
показати весь коментар
06.03.2017 09:36 Відповісти
Починати треба з знищення самої дороги, як такої )))) А ДАП УЗ працює над забеспеченням функціонування залізниці на Даунбасі, тобто є посібником терористів )))))
показати весь коментар
06.03.2017 10:11 Відповісти
Так в нас же мінські угоди. Все заміряємось. А треба дійсно розхєрачити ту дорогу вщент. Хіба немає чим? Так є. Точки У ще лишилися. А так війна ніколи не закінчиться.
показати весь коментар
06.03.2017 10:16 Відповісти
Принаймні припинити фінансувати її обслуговування, в Донецькому відділенні ДАП УЗ 17 тис. працівників-це станціі(Дебальцеве, Іловайськ, Ясинувата, Радакове та ін.). це вагонні та локомативні депо, сортувальні та т. ін.))))))
показати весь коментар
06.03.2017 10:39 Відповісти
ВСЕ КАК 80 ЛЕТ НАЗАД!


РФ перебросила на Донбасс топливо, боеприпасы и военную технику, - ИС - Цензор.НЕТ 2229
показати весь коментар
06.03.2017 09:38 Відповісти
кацапские твари, за всё ответите
показати весь коментар
06.03.2017 09:38 Відповісти
скот кацапский, мы с радостью попляшем на твоей могиле. Только жаль, что даже не узнаем когда ты сдохнешь. Такое дерьмо просто исчезнет бесследно никому нахер не нужное ).
показати весь коментар
06.03.2017 09:50 Відповісти
РФ перебросила на Донбасс топливо, боеприпасы и военную технику, - ИС - Цензор.НЕТ 5252
показати весь коментар
06.03.2017 09:53 Відповісти
а точно, щас у кацапо траур, по усатому выродку ... какаие никчёмные твари, шо дрочат по дохлому грузину, а сами ничего ни хотят сделать со своей страной ... кацапы, ****
показати весь коментар
06.03.2017 10:03 Відповісти
Ага , а в цей час геньштаб не дозволяє навіть відповідать на обстріли з танків.
ТАГОВИЄ ПАГНЬОГИ КЄНТУЮТСЯ ?
показати весь коментар
06.03.2017 09:39 Відповісти
Якщо зложити до купи всю інформацію про "переброшену" техніку - то картина я Вам скажу буде вражаюча. Хтось десь пиз...ть причому забагато.
показати весь коментар
06.03.2017 09:40 Відповісти
техника часто идет вместе с экипажами. Через время проводится ротация, и эти возвращаются назад, а новые заходят.
Но ******* кацапскому ведь *****, правда? ))
показати весь коментар
06.03.2017 09:45 Відповісти
В отличии от тупых - нормальные люди берут информацию с разных источников!!! в том числе и из отчетов ОБСЕ. Настоятельно рекомендую не ограничивать свой воспаленный мозг чтением бульварной прессы и метанием говна в разные стороны. При таком образе жизни вокруг могут оказаться одни враги.
показати весь коментар
06.03.2017 10:25 Відповісти
https://censor.net/user/375855 якщо скласти докупи всіх подохшіх кацапів на Донбасі, то картина, я Вам скажу, буде вражаюча
показати весь коментар
06.03.2017 09:57 Відповісти
Жалко, що ти тупий і зомбований як кацап, тільки говориш українською
показати весь коментар
06.03.2017 10:07 Відповісти
https://censor.net/user/375855 що б тобі було зрозуміліше, скажу собачою мовою - репоед, иди спать
показати весь коментар
06.03.2017 10:11 Відповісти
Синку йди вже до школи, може хоч там тебе чогось навчать, бо доки ти будеш такий тупий той проживеш своє нікчемне життя у собачій будці з анроїдом у руках
показати весь коментар
06.03.2017 10:20 Відповісти
На сайте 24 опубликовано обращение бойцов с авдеевской промзоны.Порохоботы почитайте и главному ссыкуну передайте.
показати весь коментар
06.03.2017 09:42 Відповісти
ссылку не умеешь поставить?
показати весь коментар
06.03.2017 09:55 Відповісти
ответ на эту ссылку - может оно прочитает...
https://censor.net/news/430803/ukrainskim_voinam_razresheno_davat_adekvatnyyi_otpor_na_obstrely_boevikov_v_avdeevke_pressofitser_72yi
показати весь коментар
06.03.2017 10:29 Відповісти
Скажем спасибо за это Укрзализныце! Все доставлено точно по графику и в полном объеме.
показати весь коментар
06.03.2017 09:42 Відповісти
Путин чётко выполняет роль цербера,сдерживающего украинский народ от свержения ненавистных олигархов.
показати весь коментар
06.03.2017 09:43 Відповісти
В 2014ом все рвались к власти, когда украинским спецслужбам надо было зачищать дамбасс. Была бы реальная хунта или фашисты, захерченко и прочие были бы ликвидированы еще в марте 2014 года, террористы деморализованы и блокированы. Вспоминаются кадры, как местные кремлевские лизоблюды перекрывали выезд для нашей техники, а наши стоят и уговаривают их... Теперь там уже такая каша, рашка благодаря местным подкацапникам так глубоко врезалась в дамбас - что остается только созерцать за этим беспределом на наших границах. С Крымом было сложнее, не берусь судить, удержать его было практически невозможно по объективным причинам, но дамбас...
показати весь коментар
06.03.2017 09:43 Відповісти
так и фермопилы держать было невозможно. а зачищать в первую очередь нужно фсбу
показати весь коментар
06.03.2017 10:07 Відповісти
РФ перебросила на Донбасс топливо, боеприпасы и военную технику

ДАВАЙТЕ БАРЫГИ ВЫ В ОТВЕТКУ ТУДА ПРОДУКТЫ, ПИВО, ВОДКУ, СИГАРЕТЫ,ЛЕКАРСТВА, ВОДУ,ЭЛЕКТРИЧЕСТВО,ПЕНСИИ И ЗАРПЛАТУ
показати весь коментар
06.03.2017 09:46 Відповісти
наша власть в помощь ВСУ перебросила язык на другое плечо и продолжила вопить что во всем виноваты те кто перекрыли дороги и не дают сепарам подвозить жратву.
показати весь коментар
06.03.2017 09:46 Відповісти
ДАП УЗ--це посібник терористів )))) Цинічна влада робить з залізничників злочинців ))))
показати весь коментар
06.03.2017 09:54 Відповісти
https://censor.net/news/430819/******************************************************************
https://censor.net/news/430819/******************************************************************
https://censor.net/news/430819/******************************************************************
показати весь коментар
06.03.2017 09:54 Відповісти
Пустыми оне однозначно не уедут. Национализация, однако, и мруть страшно.
показати весь коментар
06.03.2017 10:49 Відповісти
+https://censor.net/user/75792
да, да, да... национализация... путенизация... канализация... А ОСОБЕННО ПРОСТУДА ИХ КОСИТЬ, -
ОТАК , ВДРУХ ЧИХНЁТЬ ВАТНИК, када стриляеть из акопа па врагам... КРУТНЁЦЦА ОТ СВОЕВО ПЧИХА И... И СОСЕД, шо рядом который тоже геройски стрилял по врагу, ПАДАЕТЬ ЗАМЕРТВО КАК ПАДКОШЕННЫЙ...
отаки, о дела там у них-хероев происходять.
- Весна, природа оживаеть,
И вирус па акопам бодренько летить...
Геройски чхаеть вата,
И потому КАМАЗ домой вже не спешить...
показати весь коментар
06.03.2017 11:42 Відповісти
володя выручай. шли чего хочешь. отвлечь лохов нужно. тарифы повышаю. петро
показати весь коментар
06.03.2017 09:57 Відповісти
Разблокируйте ОРДЛО! Семенченко - пошел вон! Дайте єнергию, товары, все что надо - для ОРДЛО. Они - торговые партнеры!
Семенченко!!!! Алё!!!!
показати весь коментар
06.03.2017 09:58 Відповісти
Завжди перше що робиться для знесилення ворога, це нищиться комунікаційна інфраструктура))) Україна робить все навпаки на 100%!1 ))) Це якись сюрр, коли УЗ підвозить бк і пальне для техніки терористів ))))
показати весь коментар
06.03.2017 09:58 Відповісти
Тобі фотки для чого?Беруть сумніви,щодо "іхтамнетов і наявності їхнього озброєння?Може там і війни ніякої немає,а нам по віхах їздять?Давай так-ти зганяєш туди у розвідку, подивишся,сфотографуєш і нам розкажеш і покажеш.Бо дійсно,без фоток,якось не віриться!
показати весь коментар
06.03.2017 10:13 Відповісти
напиши ещё, что жопочленцы захватили 700 танков у ВСУ, дебилятко
показати весь коментар
06.03.2017 13:14 Відповісти
Семен с парасюком почему не блокируют?
показати весь коментар
06.03.2017 10:27 Відповісти
Хватит врать, оружие и технику завезти нельзя так как там семен блокирует, а виноват во всем порошенко и война у нас гражданская, ау, где все боты вомбата, че не засираете тему?
показати весь коментар
06.03.2017 12:29 Відповісти
РФ перебросила на Донбасс топливо, боеприпасы и военную технику, - ИС - Цензор.НЕТ 9689РФ перебросила на Донбасс топливо, боеприпасы и военную технику, - ИС - Цензор.НЕТ 6778
показати весь коментар
06.03.2017 12:31 Відповісти
С Майданом - 3 не получилось, Трамп тоже фошиздом амеробандеровцем оказался. Что остаётся ? Только стрелять, взрывать, убивать и терроризировать. Более инструментов нет у хунты карлика.
показати весь коментар
06.03.2017 13:12 Відповісти
Ещё один орк сдох. Отлично !

Уничтожен командир террористов по кличке Пластун
06.03.2017, 13:00 • 361 • http://uainfo.org/blognews/1488798265-unichtozhen-komandir-terroristov-po-klichke-plastun---istochnik.html#mc-container 1

В зоне АТО уничтожен один из полевых командиров по кличке "Пластун". Боевик командовал подразделением (взводом, потом ротой) в группировке "ЛНР", и https://www.youtube.com/watch?v=GQCAfxJ0_cs являлся довольно известным медийным персонажем российских пропагандистов.
Его гибель подтверждают и сами террористы в социальных сетях.
https://vk.com/wall156206595_21153 РФ перебросила на Донбасс топливо, боеприпасы и военную технику, - ИС - Цензор.НЕТ 5805
Читайте также: http://uainfo.org/blognews/1488499561-v-komandirovku-k-motorole-i-givi.html В командировку к Мотороле и Гиви
показати весь коментар
06.03.2017 13:16 Відповісти
на железнодорожную станцию Ровеньки прибыл эшелон с 17 цистернами ГСМ.Источник: https://censor.net/n430819 - вітання Укрзалізниці ...
показати весь коментар
06.03.2017 13:22 Відповісти
Ракетами тварюк знищувати треба,а не дзюрити від якогось ************ !!!!
показати весь коментар
06.03.2017 14:23 Відповісти
ЗДОХНУТЬ ТВАРИ ХОТЯТ !!!
показати весь коментар
06.03.2017 14:40 Відповісти