4800 відвідувачів онлайн
3 069 22

На ротацію в Україну вирушили 200 канадських військових інструкторів

Дві сотні канадських військовослужбовців із бази в Едмонтоні вирушили на ротацію в Україну.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив міністр оборони Канади Хардж Саджан.

"У співпраці з нашими союзниками Канада пишається своєю допомогою Україні та дотриманням зобов'язань щодо проведення цієї важливої тренувальної місії", - сказав Саджан.

Також читайте: Канада допоможе Україні з оцифруванням і реставрацією культурного надбання, - Нищук

Він також привітав канадських військовослужбовців, які вирушили в Україну на заміну своїм колегам. "Передаю найкращі вітання тим, хто вирушає в Україну з метою підтримки Збройних Сил України в рамках операції UNIFIER, а також з нетерпінням чекаю повернення тих, хто зараз служить за кордоном, додому для заслуженого відпочинку з сім'єю і друзями", - зазначив міністр.

У канадському оборонному відомстві додали, що в ці вихідні в Україні з бази в Едмонтоні на ротацію вирушили дві сотні канадських військовослужбовців. Вони будуть тренувати українських військових до середини березня.

Як відомо, близько 200 канадських військових інструкторів з позаминулого року проводять заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському та Кам'янець-Подільському полігонах у рамках операції UNIFIER. Однак їх мандат закінчується 31 березня 2017 року, тому під час візиту прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо в Київ Президент України Петро Порошенко звернувся до нього з проханням продовжити термін перебування інструкторів в Україні.

Дивіться також: Підрозділи протитанкової артилерії провели навчальні стрільби на Херсонщині. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+16
Всех кацапских женщин с наступающим На ротацию в Украину отправились 200 канадских военных инструкторов - Цензор.НЕТ 366
показати весь коментар
06.03.2017 09:41 Відповісти
+4
Вам не надо, украинцам надо.
показати весь коментар
06.03.2017 10:10 Відповісти
+3
Чему учить ? Коррупции ?
показати весь коментар
06.03.2017 09:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Всех кацапских женщин с наступающим На ротацию в Украину отправились 200 канадских военных инструкторов - Цензор.НЕТ 366
показати весь коментар
06.03.2017 09:41 Відповісти
какой же ты циничный биндеровец
показати весь коментар
06.03.2017 09:49 Відповісти
Ну геть цинiчний
показати весь коментар
06.03.2017 09:59 Відповісти
Во рожа .. Думал сожрет с экрана.
показати весь коментар
06.03.2017 10:13 Відповісти
Канада завжди була другом Україні.
показати весь коментар
06.03.2017 09:42 Відповісти
Да это мы их должны учить,а не они нас!
показати весь коментар
06.03.2017 09:42 Відповісти
Чему учить ? Коррупции ?
показати весь коментар
06.03.2017 09:45 Відповісти
И чему и кого эти инсирукторы учат? Нацгвардию, чтобы народ разгонять?
показати весь коментар
06.03.2017 09:48 Відповісти
зрада
показати весь коментар
06.03.2017 09:50 Відповісти
а негры на "абрамсах" будут?
показати весь коментар
06.03.2017 09:51 Відповісти
Будут канадские лесорубы
На ротацию в Украину отправились 200 канадских военных инструкторов - Цензор.НЕТ 9300
показати весь коментар
06.03.2017 10:00 Відповісти
и где те инструктора в Десне их точно нет .походу нацгвардию натаскивают и сами незная с какой целью
показати весь коментар
06.03.2017 09:53 Відповісти
Яворовский и Каменец-Подольский полигоны
показати весь коментар
06.03.2017 09:54 Відповісти
ну правильно а в Десне срочники инструкторами .родственник сейчас проходит там "обучение "
показати весь коментар
06.03.2017 09:59 Відповісти
Нi понимаю, нафигам нам треба эти инструкторы... на них и бабло тратится, не малые суммы. И кормежка и прочее, шо необходимо. А наши как гибнут, так и гибнут, и развязки никакой в АТО шо наши сами спавиться не могу, или нема таких инструкторов. Есть-же, или доверия своему нет, или тож отмыв бабла
показати весь коментар
06.03.2017 10:03 Відповісти
Вам не надо, украинцам надо.
показати весь коментар
06.03.2017 10:10 Відповісти
у мене браузер показує що я в iншiй країнi, хоча я в києвi
показати весь коментар
06.03.2017 11:42 Відповісти
Дві роти - це вже щось! Дякую!
показати весь коментар
06.03.2017 10:10 Відповісти
Канадцы-то научат. А по прибытию обученных бойцов в часть пузатый начальник скажет: "Что, сильно умные стали? Забудьте всё, и шагом марш траву красить!" А если военнослужащий попробует возразить, то ему сразу вспомнят раздел УК "Військові злочини".
показати весь коментар
06.03.2017 10:31 Відповісти
Мда...