11182 відвідувача онлайн

"Сбербанк Росії" в Україні не може приймати "документи" ОРДЛО, - НБУ

Банківські установи, які діють в Україні, не можуть приймати від громадян "паспорти" так званих "ДНР" і "ЛНР", повідомили УНІАН у Національному банку України, передає Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "На фіг з пляжу!", - Аваков закликав заборонити роботу "Сбербанку" Росії в Україні

"ПАТ "Сбербанк" (дочірній банк російського "Сбербанку" в Україні), як і інші юридичні особи, які діють в Україні, повинні керуватися чинним законодавством України, яким не визнаються "паспорти" так званих "ДНР" та "ЛНР"", - ідеться в повідомленні прес-служби регулятора.
Також Нацбанк нагадав, що на сьогодні банкам України заборонено надавати всі види фінансових операцій на територіях, які не контролюються українською владою, як це передбачено постановою НБУ від 6 серпня 2014 року №466 "Про зупинення здійснення фінансових операцій".
Аналогічним чином ситуацію прокоментували і в дочірньому банку російського "Сбербанку" в Україні. "Український дочірній банк працює в рамках правового поля країни і не приймає "паспорти" "ДНР" та "ЛНР", - повідомив представник прес-служби банку.
Раніше в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що російський "Сбербанк" приступив до обслуговування у своїх відділеннях на території РФ клієнтів, які пред'являють "паспорти" так званих "ДНР" та "ЛНР", керуючись відповідним указом президента Росії про визнання цих псевдодокументів.
Як повідомляли раніше, 18 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ "про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України".
Президент Петро Порошенко заявив, що розцінює такі дії Росії як черговий доказ російської окупації і порушення міжнародного права.
Топ коментарі
+52
Сбербанка России не должно быть в Украине вообще.
показати весь коментар
07.03.2017 18:58 Відповісти
+42
Как мило звучит ,Сбербанк россии в Украине !!
показати весь коментар
07.03.2017 18:53 Відповісти
+23
Та какая на хрен разница-принимают не принимают. Барыши то один хрен идут на кацапию .Геть с УКРАИНЫ!!!!
показати весь коментар
07.03.2017 18:58 Відповісти

Завантаження...