10043 відвідувача онлайн

Насірова відвезуть у Феофанію лише після відповідного діагнозу, - Мін'юст

Відстороненого голову ДФС Романа Насірова повезуть на лікування у Феофанію лише у винятковому випадку, якщо буде поставлено відповідний діагноз, повідомив заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Дзеркало тижня.

"Сказати зараз, що у Феофанію? Ні ... тому що у нас є певний перелік лікарень, з якими співпрацює пенітенціарна система. Якщо буде якийсь окремий діагноз, лікування якого може бути надано, наприклад, у Феофанії, то Насіров буде вивезений у Феофанію", - сказав Чернишов.
За його словами, існує певний механізм, за яким визначають, в яку лікарню повезуть хворого з СІЗО.
"Якщо людина, яка перебуває в СІЗО, звертається з приводу стану свого здоров'я, його обстежує той же черговий лікар, який чергує в СІЗО. Якщо він не може надати допомогу або він не може поставити точний діагноз, ... він може викликати згідно з визначеним переліком лікаря з тієї лікарні, які є в переліку за загальним наказом з Київською міською державною адміністрацією", - пояснив він.
Заступник міністра пояснив, що Феофанії в цьому списку немає. За словами Чернишова, лікар, який проводить обстеження особи, яка перебуває в СІЗО, визначає, чи "лікування може бути проведено на території СІЗО і в медчастині, чи людину треба переводити в лікарню".
Він підкреслив, що в лікарню, яка не входить до переліку певних медичних установ разом з Київською міською державною адміністрацією, Насірова можуть відвезти лише за умови, якщо "тільки конкретна лікарня може надати йому лікування з певним діагнозом".
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Насіров відмовився спілкуватися зі ЗМІ, - Мін'юст

Раніше повідомляли, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія". Лікарі Феофанії спершу не дозволяли правоохоронцям вручити підозру Насірову. У голови ДФС нібито діагностували інфаркт. Як наслідок, прокурора САП не допустили в лікарняну палату до Насірова. За словами Холодницького, рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій у цій справі було ухвалено, оскільки правоохоронцям стало відомо про можливий виїзд Насірова за кордон, а також через імовірність знищення доказів. Також, у мережі було оприлюднено відео вручення підозри голові ДФС Насірову в лікарні "Феофанія": "Тю, так людина непритомна, а ви їй читаєте".

Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми. У свою чергу, Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

Пізніше стало відомо, що НАБУ готує клопотанняпро обрання запобіжного заходу Насірова. А захисники глави ДФС заявили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію. Разом з тим, у Холодницького є сумніви з приводу діагнозу Насірова.

3 березня Кабмін відсторонив Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.

Насіров у своєму інтерв'ю заявив: "Я співпрацював зі слідством з середини минулого року, починаючи з першого допиту".

4-5 березня суд не зміг обрати запобіжний захід Насірову і переніс засідання на 6 березня. Побоюючись, що Насірова можуть відпустити, "Автомайдан" заблокував будівлю суду, в якому перебуває Насіров. Крім того, активісти залишилися під будівлею суду на всю ніч: "Ми залишаємося під судом, щоб дочекатися судового засідання щодо Насірова". Сам Насіров також провів ніч у будівлі Солом'янського райсуду.

Під час судового засідання захист Насірова попросив про проведення судмедекспертизи стану здоров'я підозрюваного. У прокуратурі у відповідь заявили, що захист Насірова використовує право на медичну допомогу для затягування справи. У підсумку, Солом'янський райсуд відмовив у проведенні судмедекспертизи, а викликаний до суду представник Інституту кардіології ім. Стражеско заявив: "Стан Насірова дозволяє йому брати участь у суді". Також, під час засідання стало відомо, що Насіров має громадянство Великої Британії та Угорщини. Цензор.НЕТ опублікував детальний репортаж із Солом'янського райсуду Києва, де три доби розглядали запобіжний захід для Насірова.


У підсумку суддя Солом'янського районного суду міста Києва Олександр Бобровник у ніч на 7 березня частково задовольнив клопотання слідчих органів, обравши для голови ДФС Романа Насірова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 днів, до 30 квітня 2017 року, з можливістю внесення застави в розмірі 100 мільйонів гривень. Нагадаємо, що прокуратура вимагала внесення застави у розмірі 2 млрд грн. Водночас екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе на мітингу під райсудом заявив: "Адміністрація Президента вимагає від суду зменшити заставу для Насірова до 10 млн грн". Своєю чергою, Порошенко заявив: "Оголошення підозри Насірову відбувається без інформування Президента". Захист Насірова тим часом намагається перевести підозрюваного в клініку "Феофанія": "Він досі стаціонарний хворий".

Також Антикорупційне бюро розпочало кримінальне провадження за протидію НАБУ в "справі Насірова" проти нардепів Загорія, Антонищака і Давиденка. А нардеп Лещенко заявив: "На голову Солом'янського райсуду, яка не забезпечила його роботу для обрання запобіжного заходу Насірову, поскаржаться в НАБУ".Джерело: https://censor.net/ua/n431102

Топ коментарі
+23
Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 8014.
показати весь коментар
07.03.2017 20:48 Відповісти
+20
мені цим насіровим всі мізки ізнасіровали
показати весь коментар
07.03.2017 20:45 Відповісти
+15
везите в морг. диагноз после вскрытия придумают
показати весь коментар
07.03.2017 20:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
мені цим насіровим всі мізки ізнасіровали
показати весь коментар
07.03.2017 20:45 Відповісти
Так що так всіх зека з СІЗО у Феофанію возять ? ...Су...барижні !
показати весь коментар
07.03.2017 20:46 Відповісти
побачим з якою помпою він вийде на волю... я не вірю що насірова посадять.
показати весь коментар
07.03.2017 20:49 Відповісти
не хоче привикати
показати весь коментар
07.03.2017 20:53 Відповісти
Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 8014.
показати весь коментар
07.03.2017 20:48 Відповісти
это что бы жрать не хотелось. аппетит так портят.
показати весь коментар
07.03.2017 20:53 Відповісти
А пока мы все наблюдаем за насраловым....

Государственное предприятие "Гарант-Сервис", которое обслуживает Администрацию президента Украины, Кабинет Министров Украины, Верховную Раду Украины, Совет национальной безопасности и обороны и другие органы власти, планирует закупить алкогольных напитков на 1,43 миллиона гривен.
Такая информация содержится на сайте публичных закупок Prozorro, сообщает http://www.radiosvoboda.org/a/tochno/28353694.html портал # Точно , проект Радио Свобода.
Всего для чиновников планируют закупить 14 тыс 573 бутылки крепких напитков, в частности, коньяки категории VSOP и виски многолетней выдержки. Судя по заказу, во властных стенах предпочитают украинскую водку "Старый Житомир. Обновленная" - хотят приобрести больше 2,5 тысячи бутылок. Меньше всего закупят коньяка Martell VSOP в бутылках 0,7 литра - 2 бутылки в сувенирной коробке.
Полный перечень алкоголя можно https://docs.rferl.org/uk-UA/2017/03/06/65a16d8e-fdbf-4c72-8b8c-11c0de6b1128.pdf посмотреть здесь .
Отдельно государственное предприятие "Гарант-Сервис" планирует на 2017 год закупить пива на 50 тыс гривен.
показати весь коментар
07.03.2017 21:39 Відповісти
Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 3138
показати весь коментар
07.03.2017 22:11 Відповісти
везите в морг. диагноз после вскрытия придумают
показати весь коментар
07.03.2017 20:45 Відповісти
лучше на Берковцы или на Южное
показати весь коментар
07.03.2017 20:46 Відповісти
в районную поликлинику Кацапетовки!!!
показати весь коментар
07.03.2017 20:46 Відповісти
пробивают реакцию общественности...видимо уже все порешали и деньги за зеленую линию взяли...теперь закидывают в СМИ что приучить общественность и посмотреть реакцию
показати весь коментар
07.03.2017 20:46 Відповісти
http://ukr-biz.com.ua/2017/03/07/%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%84-%D0%BD%D0%B0-%D1%8D%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8%D1%8E-%D0%B2%D1%8B%D1%80%D0%BE%D1%81-%D0%B4%D0%BE-182-%D0%B3%D1%80%D0%BD/ Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 4512 https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fukr-biz.com.ua%2F2017%2F03%2F07%2F%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%84-%D0%BD%D0%B0-%D1%8D%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8%D1%8E-%D0%B2%D1%8B%D1%80%D0%BE%D1%81-%D0%B4%D0%BE-182-%D0%B3%D1%80%D0%BD%2F&h=ATP2z7GQnvnKf3mKycsWCwygGtmNIVKMrjX8Zdd24oU9cf2s9MCDBDPiIPGVNANbgBu5yZfGXKMkuYZQHy77puCQyO77jiiWcm24aXvfiZixCfznqCvCjjWgnNOuGWUQa-uvNhE&enc=AZMpmEYwLr0Ocw20lbDvIZ8k4xtuEgUUVZ3awzCD4ynVGAPJkSDNPvAGw_7j0ZkolAuj87n6T_bETC_Kh-Mq1qdyg2osLxmAl5uUFg3AlTtQ6PwXrjL47cUrxcfJdJj5L1Pj9QhmLV62QCWO-eCuonoTZX7reN8s-YRdZPiUq1Z9fS6qhGzjfH3088je8rV99E1RhOSChMrfovxAppk25lb4&s=1 Тариф на электроэнергию вырос до 1,82 грн/кВт-час. Убеждён, что виновные рано или поздно пойдут по пути Насирова. На носилках или нет не зна https://www.facebook.com/#
UKR-BIZ.COM.UAhttp://ukr-biz.com.ua/2017/03/07/%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%84-%D0%BD%D0%B0-%D1%8D%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8%D1%8E-%D0%B2%D1%8B%D1%80%D0%BE%D1%81-%D0%B4%D0%BE-182-%D0%B3%D1%80%D0%BD/
показати весь коментар
07.03.2017 20:47 Відповісти
Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 331
показати весь коментар
07.03.2017 20:53 Відповісти
тому що Насіров був тоді (а може і зараз) людиною Коломойського. І Порошенко тоді не міг мабудь відмовити Коломойському. Коломойській був тоді героєм.
показати весь коментар
07.03.2017 21:00 Відповісти
Ворон ворону око не виклює.
показати весь коментар
07.03.2017 21:02 Відповісти
а може і виклює
показати весь коментар
07.03.2017 21:07 Відповісти
Якщо це так, то Порошенко сволота.
показати весь коментар
07.03.2017 22:56 Відповісти
Для любых статей касающихся коррупции для чиновников высшего ранга ,должны быть отменены залоги.
показати весь коментар
07.03.2017 20:47 Відповісти
В тюрьме есть тоже лазарет! Так никакого бюджета не хватит всех задержанных возить и лечить в Феофании!
Феофания должна лечит АТОшников, а не иностранцев.......
показати весь коментар
07.03.2017 20:48 Відповісти
Перепрофілювати лікарню Феофанія для потреб лікування поранених та інвалідів війни з Росією №22/034591-еп Залишилося 92 дні https://petition.president.gov.ua/petition/34591
показати весь коментар
07.03.2017 21:09 Відповісти
УХ ТЫ У НАС УЖЕ ЗЕКОВ В ФЕОФАНИЯХ ЛЕЧАТ ? ХОТЯ ПРОСТОЙ НАРОДЕЦ МОЖЕТ И В ПРОСТОЙ БОЛЬНИЧКИ БЕЗ КОРМЕЖКИ В КОРИДОРЧИКИ ПОЛЕЧИТСЯ!
показати весь коментар
07.03.2017 20:48 Відповісти
Пусть этого борова в СИЗО "лечат" ! А в Феофании должны лечиться наши герои, защитники Родины - солдаты раненные на войне . Что этот кабан хорошего сделал для Украины, кроме как сп"здел 2 млрд. гривен ?
показати весь коментар
07.03.2017 20:49 Відповісти
А может ему неотложку из Лондона вызвать с венгерским врачами?
показати весь коментар
07.03.2017 20:50 Відповісти
А может его диагноз лечат только в больнице на Фрунзе, 103 (больница им.Павлова)? Все мании замечательно лечат именно психиатры.
показати весь коментар
07.03.2017 21:33 Відповісти
Цю падлу потрібно зразу ж в морг.
показати весь коментар
07.03.2017 20:51 Відповісти
Саакашвили: Если Насиров не сядет я устрою тут "румынский сценарий"

https://www.youtube.com/watch?v=C82ki8Cpo_4
показати весь коментар
07.03.2017 20:51 Відповісти
на куй этот цирк! при попытке к бегству... и делов то. все довольны и чисты. а так отмывайся потом: почему не посадили или дали уйти за бугор.
показати весь коментар
07.03.2017 20:52 Відповісти
Наверное, единственно правильное решение для наших коррупционеров!
показати весь коментар
07.03.2017 21:34 Відповісти
а сколько єто в гривнах?! почему не озвучили?
показати весь коментар
07.03.2017 20:52 Відповісти
Диагноз: весеннее обострение хитрожопости
показати весь коментар
07.03.2017 20:52 Відповісти
Надеюсь дежурный садистврач будет поклонником доктора Менгеле.
показати весь коментар
07.03.2017 20:53 Відповісти
что значит в феофанию...в простую, ободранную больницу, где все люди лежат..а мы должны это все оплачивать... в общей камере его место, харя зажранная
показати весь коментар
07.03.2017 20:53 Відповісти
Эту надо срочно куда то определять
Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 9875
показати весь коментар
07.03.2017 20:54 Відповісти
Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 9023
показати весь коментар
07.03.2017 20:54 Відповісти
Порошенко вже не ховає своєї причетності до папєредніків.Він звинуватив Марушевську і прикриває Насірова .
Марушевську звинувачують у завданні збитків державі на 6,92 мільйона гривень.Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 7074.
показати весь коментар
07.03.2017 20:54 Відповісти
https://t.co/l5fseFI3OC epravda.com.ua/news/2017/03/5/622323/ … .
показати весь коментар
07.03.2017 20:55 Відповісти
ДОРОГИЕ ЖЕНЩИНЫ ВОТ ВАМ ЖИВОЙ ПРИМЕР ВОТ ЧТО ПРИРОДА ДЕЛАЕТ С ЖЕНЩИНОЙ КОТОРАЯ ПРОМЕНЯЛА БАБЛО НА МУЖИКА! ПРИРОДУ НЕ ОБМАНЕШЬ!
показати весь коментар
07.03.2017 20:57 Відповісти
Ага, ещё и курорт устройте этому вору за счёт налогоплательщиков. Наглое, умалишённое правительство, испытывающее терпение народа, вспомните о Чаушеску, Каддафи и прочей швали!
показати весь коментар
07.03.2017 20:57 Відповісти
Думаю, що багатьом зацікавленим персонам з Банкової і не тільки, зараз стало б набагато спокійніше, якби цей гнус назавжди замовк... Випускати його ніхто нікуди не збирається бо занадто багато знає. Судити його це вже втрата власного авторитету і знов ж таки існують ризики,що почне лишнє базікати.... От і залишається тепер діагностувати його апендицит чи позаматкову вагітність яку...А там операційна,хірурги і хворе серце,яке не витримало "общего наркоза"... І все, фініта ля комедія. Мавр зробив свою справу - мавр може піти....😕😕😕
показати весь коментар
07.03.2017 20:58 Відповісти
ничо не можу сказать про кфаліфікацію таксидермістів з феофанії. но на "упоротий насіров" (С) з задоволенням гляну )).
показати весь коментар
07.03.2017 21:03 Відповісти
актриса театру ім.Лесі Украінки Заклунна померла в лікарні в Феофанії у віці 72роки при плановій госпіталізації від серцевого приступу. В лікарні! Ото не заздріть. До того у статті сказано: "якщо буде така хвороба, що її ніде не лікують окрім Феофанії ...." ну то таке.
показати весь коментар
07.03.2017 21:06 Відповісти
а шо у него за ТАКАЯ ХВОРОБА?
показати весь коментар
07.03.2017 21:54 Відповісти
В феофани есть только комфорт в палатах, для нынешних хозяев жизни, и понты с начинкой аппаратурой, а специалисты медики есть только в действующих клиниках с большим потоком больных.
показати весь коментар
07.03.2017 22:17 Відповісти
Заголовок:
Насирова отвезут в Феофанию только........ ногами вперед.
Звучит?
показати весь коментар
07.03.2017 21:10 Відповісти
Не знаю что они придумают, но придумают точно, потому что посадить его Пэтя не может. Это все равно, что посадить самого себя.
показати весь коментар
07.03.2017 21:13 Відповісти
В Мухосранскую больницу его и то за счастье.ЕГО МЕСТО НА ПАРАШЕ,
показати весь коментар
07.03.2017 21:14 Відповісти
короче ,эту мразь отпустят!? да уж!
показати весь коментар
07.03.2017 21:14 Відповісти
А почему в ФЕОФАНИЮ? Что в СИЗО нет медпункта?
показати весь коментар
07.03.2017 21:25 Відповісти
Перепрофілювати лікарню Феофанія для потреб лікування поранених та інвалідів війни з Росією №22/034591-еп Залишилося 92 дні https://petition.president.gov.ua/petition/34591
показати весь коментар
07.03.2017 21:28 Відповісти
к районному психиатру, жадность лечить
показати весь коментар
07.03.2017 21:52 Відповісти
а шо у нас если когото грабануть то сразу в феофанию везут?) так это ж клондайк!!!
показати весь коментар
07.03.2017 21:53 Відповісти
Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 5516
показати весь коментар
07.03.2017 21:55 Відповісти
Только если он признает себя Феофаном!
показати весь коментар
07.03.2017 22:06 Відповісти
Фенобарбиталом.
показати весь коментар
08.03.2017 11:39 Відповісти
В колумбарій!
показати весь коментар
07.03.2017 22:09 Відповісти
Ржачное улетное видео )))
Насиров и Поклонская "замироточил":
https://www.youtube.com/watch?v=94D8qllQm_c https://www.youtube.com/watch?v=94D8qllQm

Насирова отвезут в Феофанию только после соответствующего диагноза, - Минюст - Цензор.НЕТ 1513
показати весь коментар
07.03.2017 22:10 Відповісти
А почему черножопую абизяну Обсерова нужно возить в Феофанию? В Киеве есть достаточно ветеринарных клиник.
показати весь коментар
07.03.2017 22:17 Відповісти
А чого це його мають везти у Феофанію і лікувати за кошт платників податків?
Нехай везуть у приватну клініку. Хіба він бідняк, у якого немає коштів собі на лікування?
показати весь коментар
07.03.2017 22:53 Відповісти
Хорошо, а врачей поставивших ложный диагноз как накажут
показати весь коментар
08.03.2017 00:00 Відповісти
Накажут только нищими пациентами.
показати весь коментар
08.03.2017 11:39 Відповісти
А лікарі, що діагноз ставили? Хто бачив підпис лікарів Феофанії? Про інфаркт адвокати казали. А покласти його могли за офіційну плату. Там будь-хто за оплату може лежати, а ці покидьки взагалі туди прикріплені.
показати весь коментар
08.03.2017 01:23 Відповісти
https://www.facebook.com/olga.khudetska?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Olga Khudetska
https://www.facebook.com/olga.khudetska/posts/1906386189596302 14 hrs ·

А тепер згадайте все, що бачили і знаєте про медичну допомогу Насірову і спробуйте переварити наступне:
Побитого під час одного з штурмів Майдану хлопця з відкритим переламом ноги привозять в автозаці в один з відділків.
Після цього тримають на подвір*ї відділку в автозаку біля години.

Після того шукають аптечку, але не знаходять. Ну і припиняють шукати.
У нього велика крововтрата, але єдина "допомога", яку йому надають - це дозвіл посидіти на східцях автозака, забитого затриманими.
Все, що турбуватиме міліціонерів у відділку - щоб він не заливав кров*ю автозак, потім приміщення і щоб підписався під папірцем, що поламали його не у відділку.
В лікарню він потрапить через декілька годин зусиллями небайдужих. Після того, як присутній по іншому виклику лікар швидкої натякне старшому, що зараз тут коє-хто може остаточно спливти кров*ю.
міліціонер, який тоді був старшим у відділку і допитував хлопця з відкритим переламом, який заливав все кров*ю - був звільнений по атестацію.
і відновився кілька місяців назад по суду.
На дуже високій посаді. навіть не в тому відділку. вище.
https://www.facebook.com/eugeniyazz Евгения Закревская доречно зауважила - це до питання про рівність у ставленні до затриманих, в т.ч. у їх праві на медичну допомогу.
показати весь коментар
08.03.2017 10:16 Відповісти