11927 відвідувачів онлайн

Донецьку фільтрувальну станцію підключили до електропостачання, - Жебрівський

Голова донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив про підключення до електропостачання Донецької фільтрувальної станції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.
Він зазначив: "Донецьку фільтрувальну станцію підключено до електропостачання. Через годину-півтори вода надійде в міські резервуари та заповнить мережі Авдіївки.

Зранку працівники станції у супроводі вибухотехніків і представників СЦКК і ОБСЄ зайшли на ДФС, провели усі необхідні роботи з підключення і запустили станцію в роботу.

Ремонтникам КП "Вода Донбасу" поки що не дали змоги оглянути пошкоджені ділянки водогону до Авдіївки. На деяких ділянках водогону, унаслідок обстрілів, є пошкодження труби".

Також читайте: В Авдіївці відновлено електро- та теплопостачання, - ДСНС
Топ коментарі
+3
і не бояться донецькі попучлєнці ту воду пити? Вона ж отруйна... Питимуть і бандерівцями стануть - що тоді Захерченку робити?
І як довго та станція працюватиме? Борги погашені за воду? може потрібно обмежити поки не проплатять за використану воду
показати весь коментар
08.03.2017 16:31 Відповісти
+3
порошенко поставляет воду бандитам ?
показати весь коментар
08.03.2017 16:39 Відповісти
+2
тариф какой?
показати весь коментар
08.03.2017 16:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тариф какой?
показати весь коментар
08.03.2017 16:25 Відповісти
і не бояться донецькі попучлєнці ту воду пити? Вона ж отруйна... Питимуть і бандерівцями стануть - що тоді Захерченку робити?
І як довго та станція працюватиме? Борги погашені за воду? може потрібно обмежити поки не проплатять за використану воду
показати весь коментар
08.03.2017 16:31 Відповісти
Тариф 0+. Ждём очередного подключения завтра-послезавтра.
показати весь коментар
08.03.2017 16:32 Відповісти
и пошло говно по трубам.........
показати весь коментар
08.03.2017 16:38 Відповісти
порошенко поставляет воду бандитам ?
показати весь коментар
08.03.2017 16:39 Відповісти
Подключили, восстановили..?! Ок, сейчас захераст захерачит снова прямой наводкой с танка и... опять гешефт Жебривскому будет с восстановления, подключения....
показати весь коментар
08.03.2017 16:44 Відповісти
Теперь бурятам и якутам есть в чем помыться. (Они вообще моются?)
показати весь коментар
08.03.2017 16:49 Відповісти
Подключили...отключили... Напоминает анекдот про найденный партизанский дневник-то мы немцев из леса выбили, то они нас, то опять мы... пока не пришел лесник и не выгнал всех. Пора обьяснить уже, что это за станция и кто ее должен контролировать и ремонтировать, если вода с нее поступает и на подконтрольную территорию и в Донеык. А то по торговле эшелонами решили, а по воде для людей-козу водят.
показати весь коментар
08.03.2017 16:56 Відповісти