4353 відвідувача онлайн
13 684 121

Аброськін заборонив ввезення вогнепальної зброї на територію Донеччини

Начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін заборонив ввозити на територію регіону вогнепальної зброї.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації Нацполіції.
Як зазначають, на Донеччині до завершення АТО заборонено полювання на всі види мисливських тварин, тому, щоб захистити людей від злочинів, пов'язаних із використанням вогнепальної зброї, Аброськін заборонив його ввезення.
У повідомленні наголошують, що в області почастішали випадки перевезення вогнепальної зброї через блокпости, при цьому в багатьох випадках власники не дотримуються правил поводження з ним.
"Тоді, коли полювання на Донеччині заборонено, питання, навіщо люди везуть зброю через блокпости, залишається відкритим. Тому я вирішив так: виявивши в людей на блокпостах вогнепальну зброю, просити їх тимчасово здавати зброю у відділення поліції. Якщо людина відмовлятиметься, заборонити подальший в'їзд. У зоні проведення АТО ми не можемо дозволити собі таку розкіш, щоб люди розгулювали по вулицях зі зброєю", - заявив Аброськін.

Також дивіться: Поліція в Мукачевому запобігла розбійному нападу на інкасаторів. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+68
Откуда у начполиции области появились полномочия в ограничении юрисдикции ношения зарегистрированного оружия?!!!!!!!!! Творят что хотят шоколадники!
показати весь коментар
08.03.2017 17:25 Відповісти
+66
Захарке с Колываном копию послал ?
показати весь коментар
08.03.2017 17:25 Відповісти
+51
Вот где всплывает гнилая мосорско шыкаладная натура. Как в 14 году русня бамбас захватывала и гниды соевые даже оружие патриотам не раздали. Ох и сцыкливый этот шыкаладный цех.
показати весь коментар
08.03.2017 17:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Абдроськин просто Абдроськин.
показати весь коментар
08.03.2017 18:59 Відповісти
если честно, у его фамилии уже столько вариаций, что я даже не помню, как она звучит в оригинале
показати весь коментар
08.03.2017 20:13 Відповісти
**** !!!!!
показати весь коментар
08.03.2017 19:09 Відповісти
Судя по вою местной титушни, Амброськин все сделал правильно)))
показати весь коментар
08.03.2017 19:48 Відповісти
Причем здесь твой вой к отброськину, лживое кацапское отродье?
показати весь коментар
08.03.2017 20:52 Відповісти
показати весь коментар
08.03.2017 22:29 Відповісти
шо значит запретил???? а ранше мона било с дробовиком в магаз ходить????? я чето пропустил!
показати весь коментар
08.03.2017 19:59 Відповісти
ну какой там запрет, если нет военного положения?
показати весь коментар
08.03.2017 20:12 Відповісти
Это что -- юмор такой , вроде не первое апреля ещё ?..
показати весь коментар
08.03.2017 20:30 Відповісти
З якого перепугу це мусор порушує чинне Законодавство України? Куди дивиться комсюк-очильник ГПУ? Ганьба.
показати весь коментар
08.03.2017 20:43 Відповісти
Тропами Савченко пронесут всё что захотят и плевать им на Аброськина.
показати весь коментар
08.03.2017 21:13 Відповісти
савченко провезет!, 2 ак47 в сраке, 5 пистолетов в п*де.....
показати весь коментар
08.03.2017 21:53 Відповісти
"...Органы государственной власти и органы местного самоуправления, их должностные лица обязаны действовать только на основании, в пределах полномочий и способом, которые предусмотрены Конституцией и законами Украины. Ограничения прав граждан, введены по желанию начальника Нацполиции в Донецкой области - являются незаконными, следовательно выполняться штаб не будут", - резюмировали в штабе блокады..."
Ты смотри, про Конституцию вспомнили, уроды.
а блокировать транспортные маршруты это как с Конституцией совмещается?
показати весь коментар
08.03.2017 22:06 Відповісти
дик сепарам ***** че оно запрітило
показати весь коментар
08.03.2017 22:08 Відповісти
Влада намагається поступово посилювати тиск на учасників торговельної блокади, адже вони мають зброю для самозахисту. Тепер цю зброю хочуть у них відібрати, щоб потім поліції було легше їх розігнати.
показати весь коментар
08.03.2017 22:36 Відповісти
Тогда и аваковцы должны сдавать наградные стволы!
показати весь коментар
08.03.2017 23:59 Відповісти
Сєпар аброськін таким чином хоче знищити добробати,все решта блаблабла.
показати весь коментар
09.03.2017 06:54 Відповісти
когда уже эту шоколадную банду мочить начнут?
показати весь коментар
09.03.2017 09:33 Відповісти
АВас забыл спросить! молчите в тряпочку! поливайте молча, клоун
показати весь коментар
09.03.2017 19:26 Відповісти
На передову їздить багато волонтерів зі своєю зареєстрованою зброєю , багато добровольців "ті яких нема" воюють з зареєстрованою зброєю. Якщо таке рішення прийняв головний поліціянт Донеччини - то може буде виділяти поліцейських для супроводу волонтерів , чи знову ж таки тотальний некомплект ЗСУ на передових позиціях ліквідує за рахунок МВС ?
Чомусь не думаю , що так буде .
показати весь коментар
09.03.2017 10:30 Відповісти
Сторінка 2 з 2