11294 відвідувача онлайн
3 774 52

Патрульні в Дніпрі штрафуватимуть продавців і збирачів підсніжників

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Сегодня", за торгівлю підсніжниками, яка активізується до 8 березня, порушникам загрожує штраф у розмірі від 510 до 1700 грн. Збір квітів прирівнюють до браконьєрства.
Діють патрульні спільно з представниками екоінспекції.
У поліції зазначають: складати протоколи будуть не тільки на продавців, а й на тих, кого спіймають за збором квітів.

Також дивіться: "Велике жіноче ралі" в Києві: 35 екіпажів змагалися в навичках кермування. ВIДЕО
Топ коментарі
+14
Главное - ВОВРЕМЯ )))) 8 Марта закончилось ))) Успешно поторговали а теперь можно и штрафовать ))
показати весь коментар
08.03.2017 23:01 Відповісти
+14
Бабулька,продающая подснежники,конечно,опаснее для Украины,чем миллиардная торговлишка со зверьем.
показати весь коментар
08.03.2017 23:14 Відповісти
+13
Цензор, давай новость:

В Днепре пограничники конфисковали три вагона подснежников.
В Днепре ликвидирован конвертцентр подснежников.
показати весь коментар
08.03.2017 23:05 Відповісти

Завантаження...