7731 відвідувач онлайн
11 757 30

Густий туман - природне явище для мегаполісу, - ДСНС про ситуацію в Києві

У столичному управлінні Держслужби з НС заспокоїли киян і гостей міста: густий туман, який зараз спостерігають мешканці різних частин міста є природним явищем.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявила речник відомства Світлана Водолага в ефірі "112 Україна".
"Я хочу запевнити киян і гостей столиці, що в Києві немає масштабних пожеж і подій, які могли би спровокувати такий дим. За прогнозами Укргідрометцентру, сьогодні до кінця доби, а також із ранку 9 березня вони передають дуже густий туман, видимість на дорогах від 200 до 500 метрів, а також пориви вітру не більше 3 м / с.
Таке природне явище не дає змоги нижнім шарам атмосфери підніматися вгору, швидше за все, всі ці продукти виробництва, вихлопні гази автомобілів накопичуються і немає виходу. Оскільки ми отримали дуже багато заявок, наша техніка виїхала на межу Києва та Київської області для перевірки всього периметра столиці на предмет імовірних пожеж. За інформацією наших колег із Київської області, вони також передають, що немає на території області масштабних пожеж, які могли би спричинити такий запах диму в столиці", - заявила речник управління.
За словами Світлани Водолаги, за сьогодні столичні рятувальники тричі виїжджали на ліквідацію займань трав'яного настилу, однак це були незначні пожежі. "Їхня загальна площа становила близько 200 кв. метрів", - зазначила вона.
"Близько 9 години (вечора, - ред.) ми дуже багато отримували дзвінків від жителів Дарницького й Оболонського районів, зараз дзвінки надходять від мешканців Лівого берега. Така ситуація спостерігалася 2 місяці тому, це характерне явище для мегаполісів", - зазначають у ДСНС.
Нагадаємо, Київ 8 березня накрив густий туман. Відповідні фото публікують користувачі соцмереж.
У столичній адміністрації зауважили, що такий туман пов'язаний із погодними умовами. "Метеорологічний серпанок розвіється відразу ж, щойно зміняться погодні умови, зокрема, інтенсивність руху повітря", - кажуть у КМДА.
Топ коментарі
+8
Выходит утром на балкон царский селюк Петя ,потягивается, смотрит в дал и произносит "СМОГ".
А ему снизу дворник - "Поздравляю барин !".
показати весь коментар
09.03.2017 00:08 Відповісти
+6
Шо ж он воняет мусоросжигательным заводом?
показати весь коментар
09.03.2017 00:05 Відповісти
+2
главное это научное об"яснение))
тохда и волнения нет!
показати весь коментар
09.03.2017 00:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
главное это научное об"яснение))
тохда и волнения нет!
показати весь коментар
09.03.2017 00:01 Відповісти
Шо ж он воняет мусоросжигательным заводом?
показати весь коментар
09.03.2017 00:05 Відповісти
Час назад приехал домой, ехал с левого берега в центр. На Дарницком мосту видимость была до 10 метров, скорость до 40 км.
показати весь коментар
09.03.2017 00:56 Відповісти
Выходит утром на балкон царский селюк Петя ,потягивается, смотрит в дал и произносит "СМОГ".
А ему снизу дворник - "Поздравляю барин !".
показати весь коментар
09.03.2017 00:08 Відповісти
а шо?! демократия!
показати весь коментар
09.03.2017 00:10 Відповісти
І до чого тут демократія?
показати весь коментар
09.03.2017 00:58 Відповісти
Тавычо!!!
Ну прям Нью-Йорк или Токио, но из всего, что есть в Нью-Йорке и Токио , только смог.
показати весь коментар
09.03.2017 00:01 Відповісти
Нью -Васюки над Днепром !
показати весь коментар
09.03.2017 00:04 Відповісти
Ну япошки прозрели бы, поглядев, какие авто ездят по Киеву. Им так не жить...
показати весь коментар
09.03.2017 00:08 Відповісти
Потому что там у власти нет таких подонков как в нэзалэжной.
показати весь коментар
09.03.2017 00:10 Відповісти
Да у нас не только власть понты колотит. Через одного понтогоны. Только понтуются соответственно своей планке.
показати весь коментар
09.03.2017 00:13 Відповісти
Густой туман - природное явление для мегаполиса, - ГСЧС о ситуации в Киеве.
Ну да - как и порча воздуха " народными" избранниками в верховной зраде!
показати весь коментар
09.03.2017 00:03 Відповісти
"...вполне научное явление - с рогами..."(с)
Густой туман - природное явление для мегаполиса, - ГСЧС о ситуации в Киеве - Цензор.НЕТ 5020
показати весь коментар
09.03.2017 00:07 Відповісти
за вікном у мене зараз Сайлент Хілл. Ще й озеро через дорогу) Все як у грі мого дитинства)
показати весь коментар
09.03.2017 00:10 Відповісти
От які дебіли ще й палять луки за таких умов???
І так дихать нема чим
показати весь коментар
09.03.2017 00:13 Відповісти
Главное, чтобы меньше курили, а заводы и автомобили это необходимое зло и потому не учитывается.
показати весь коментар
09.03.2017 00:24 Відповісти
Вообще-то в Украине кроме Киева еще города есть... В Черкассах со вчерашнего вечера и сегодня полдня- туман,как молоко, видимость метров 30. И НИЧЕ. Расслабляет. Катаклизьм...
показати весь коментар
09.03.2017 00:30 Відповісти
Это кацапи бздунули , неужели не понятно !
показати весь коментар
09.03.2017 00:56 Відповісти
Может ето знамение. Устроить продажным Барыгам финансирующих окупантов Варфоломеевскую Ночь? Утром туман развеется и страна вздохнет с облегчением скинув со своего горла ету черную болезнь.
показати весь коментар
09.03.2017 01:24 Відповісти
Да-да, пускай соберутся все хорошие и убьют всех плохих!)
показати весь коментар
09.03.2017 02:58 Відповісти
Температурна інверсія)
Дихать не легше, хоч назва є
показати весь коментар
09.03.2017 02:10 Відповісти
а почему. плять. раньше не наблюдалось такого. объяснимого с научной точки зрения. явления?
показати весь коментар
09.03.2017 05:21 Відповісти
Konstantin Pelagin, а Вам сколько лет, что Вы туманов не вилели?
Васильков вчера 100% был в дыму - рагули, сколько им не долби, жгут листья. Начнутся огоролные работы - будет полыхать трава, "бо це ж палєзно, баба моя так робила і я так роблю"....
показати весь коментар
09.03.2017 07:06 Відповісти
Депутаты нагсдели. Обычное явление после 8 марта..
показати весь коментар
09.03.2017 07:28 Відповісти
Тупые чиновники и бездельники - природное явление для ГСЧС.
показати весь коментар
09.03.2017 08:20 Відповісти
казалось бы туман а приплели в тему все ну и я не останусь кацапы - козлы !
показати весь коментар
09.03.2017 08:29 Відповісти
В прошлом месяце Астану на пару дней окутал смог. Синоптики сообщили, что причиной смога стало отсутствие ветра и угольное отопление.

А у нас просто машины набздели))
показати весь коментар
09.03.2017 08:58 Відповісти
То не туман.. то перегар..)))
показати весь коментар
09.03.2017 09:38 Відповісти
Просто возгорание угля происходит на дарницкой тец. Отсюда и вонища. И коптят в основном в тёмное время суток. Так не видно и можно рассказывать лохам про "природные явления". Как заработает фильтровальная система, сразу исчезнут эти "явления".
показати весь коментар
10.03.2017 21:36 Відповісти