3945 відвідувачів онлайн

Санкції проти РФ триватимуть доти, поки не буде виконано Мінськ, - Еро

Санкції проти Росії мають зберігатися до повного виконання Мінських угод.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро на брифінгу.
"Ми одноголосні в тому, що санкції триватимуть доти, поки не буде виконано Мінськ. Але санкції - не мета, це засіб, який допомагає виконанню Мінських угод", - сказав він.
За його словами, Франція буде і надалі підтримувати Україну для того, щоб відновити мир, суверенітет і державну цілісність України.
"Франція не визнає зараз і не визнає незаконну анексію Криму. Франція буде і надалі спільно з Німеччиною докладати усіх необхідних зусиль у "нормандському форматі", щоб встановити мир і залікувати ці болючі рани війни", - сказав він.
Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко обговорив із головою МЗС Німеччини Зігмаром Габріелем посилення санкцій проти Росії у зв'язку із загостренням ситуації на Донбасі.
Топ коментарі
+5
Санкции против РФ будут продолжаться до тех пор, пока не будет выполнен Минск, - Эро - Цензор.НЕТ 8975
показати весь коментар
09.03.2017 12:29 Відповісти
+4
Опять опустили свиннорылых лаптекопытных репоедов и их сцаря.
Тут уже не только Трамп чмо, но и Европа тоже.
показати весь коментар
09.03.2017 12:24 Відповісти
+3
Класс ! И фамилия в тему )))
показати весь коментар
09.03.2017 12:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Класс ! И фамилия в тему )))
показати весь коментар
09.03.2017 12:23 Відповісти
до полного выполнения минских соглашений

Если Минск "прикроют" - санкции снимут или оставят пожизненно?
.
показати весь коментар
09.03.2017 12:23 Відповісти
Опять опустили свиннорылых лаптекопытных репоедов и их сцаря.
Тут уже не только Трамп чмо, но и Европа тоже.
показати весь коментар
09.03.2017 12:24 Відповісти
який всраку мінськ
дебіли!
показати весь коментар
09.03.2017 12:24 Відповісти
ура!
показати весь коментар
09.03.2017 12:25 Відповісти
с каждым Минском сцарь все скукоживается и скукоживается....
показати весь коментар
09.03.2017 12:30 Відповісти
то есть вечно !
показати весь коментар
09.03.2017 12:29 Відповісти
Санкции против РФ будут продолжаться до тех пор, пока не будет выполнен Минск, - Эро - Цензор.НЕТ 8975
показати весь коментар
09.03.2017 12:29 Відповісти
До полного распада раиси и уничтожения ее "вЯличия ". Зря Петрушка 1 прорубил окно в Европу .За столько веков в раисе не чего не поменялось . Уж лучше - бы они сидели в этом сортире и дальше без окна !
показати весь коментар
09.03.2017 12:31 Відповісти
так он же выполнен.
показати весь коментар
09.03.2017 12:31 Відповісти
Крым значит они уже рашке подарили?
показати весь коментар
09.03.2017 12:36 Відповісти
Елки-палки, наложите эмбарго на продажу нефти и газа, и через полгода эта путловская кодла шакалом взвоет. Я хоть и гражданин РФ, конечно тяжело нам будет от этого эмбарго, но лучше так, чем еще 6 лет жить с этим негодяем, чем быстрее отрежут нам доходы от продажи углеводородов, тем быстрее мы избавимся от этого карлика, да и вообще всем только профит будет, потому что сегодня путин- это не только проблема России, но и всего разумного Мира.
показати весь коментар
09.03.2017 12:40 Відповісти