11715 відвідувачів онлайн
2 101 25

На розгляді ВР є низка законопроектів, спрямованих на викорінення дискримінації жінок, - Ірина Луценко

Верховна Рада в другому читанні розглядає кілька законів, спрямованих на припинення дискримінації жінок.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1" заявила народний депутат від "БПП" Ірина Луценко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.
Зокрема, це поправки в Трудовий кодекс і закон щодо запобігання домашньому насильству.
"На сьогодні в Трудовому кодексі сказано, що не може бути ні сексуального переслідування, ні домагання, ні будь-яких інших ознак дискримінації жінки під час прийому на роботу ... Також не може бути дискримінації за віком", - зазначила депутат.
За словами Луценко, ставлення до жінок на роботі будуть контролювати профспілки, Мінсоцполітики, управління й комітет у справах праці та інші органи.
Розглядають питання про створення притулків для жінок, які стали жертвами домашнього насильства.
Як відомо, Ісландія стане першою країною у світі, яка змусить роботодавців зрівняти оплату праці незалежно від статі, етнічної, сексуальної або національної приналежності.
Топ коментарі
+10
Там разnица только в вeсe-xудая **** и жирnая ****, а так ротяки чорnыe у обeиx
показати весь коментар
10.03.2017 07:43 Відповісти
+7
Нам бы врагов Украины из ВР искоренить...
показати весь коментар
10.03.2017 07:42 Відповісти
+6
Ириnа Луцenко жenщиnа ?????? О_О шок.......Я точnо зnаю что это чёрт!!!
показати весь коментар
10.03.2017 07:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украинцы шокированы зарплатами судей (ДОКУМЕНТ)

http://nashemisto.dp.ua/2017/03/10/%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%86%D1%8B-%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8B-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B5/

На рассмотрении ВР есть ряд законопроектов, направленных на искоренение дискриминации женщин, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 9704
показати весь коментар
10.03.2017 07:34 Відповісти
Зачем женщин в приюты сдавать? Хай будки строят себе. Чы в АТО идут - как давече зело этим хвастался панамский офшорник.
показати весь коментар
10.03.2017 07:35 Відповісти
Ириnа Луцenко жenщиnа ?????? О_О шок.......Я точnо зnаю что это чёрт!!!
показати весь коментар
10.03.2017 07:39 Відповісти
Нет Татьяна Чорновол, то точно сатана.
показати весь коментар
10.03.2017 07:40 Відповісти
Там разnица только в вeсe-xудая **** и жирnая ****, а так ротяки чорnыe у обeиx
показати весь коментар
10.03.2017 07:43 Відповісти

Прэлестно!
показати весь коментар
10.03.2017 09:13 Відповісти
Нам бы врагов Украины из ВР искоренить...
показати весь коментар
10.03.2017 07:42 Відповісти
Не,ну не так же совсем радикально...
показати весь коментар
10.03.2017 07:49 Відповісти
И правильно сделал.
показати весь коментар
10.03.2017 07:53 Відповісти
И на пенсию женщина должна идти как мужчина , а то понимаешь ли дискриминацию развели . обязательный призыв в армию
показати весь коментар
10.03.2017 08:17 Відповісти
Ты еще предложи место в транспорте не уступать и в кафе-ресторанах платить каждому за себя да детей при разводе в 50% случаев отцам отдавать.. у нас тут не Европа (равноправие) - у нас страна победивших феменисток (те, которые за привилегии, а не равноправие).
показати весь коментар
10.03.2017 09:57 Відповісти
По моему, у нас дискриминация не только женщин, а всех, кто не имеет отношения к ВР, Кабмину, прокуратуре и еще нескольким уважаемым решалам-заведениям.
показати весь коментар
10.03.2017 08:25 Відповісти
о, а че тока для женщин? мужикам тож такие надо))). Что бы норм футбол посмотреть, спокойно пивка попить и обязательно молчаливо улыбающийся персонал приюта, не страдающего головной болью))
показати весь коментар
10.03.2017 08:28 Відповісти
Шо за БРЕД.? Она на ходу ВЫДУМЫВАЛА ВИДАТЬ, ?
показати весь коментар
10.03.2017 08:45 Відповісти
Що Югік став прокугогом і знову бухати почав - попалась йому бухому під руку і про дискримінацію репетуєш?
показати весь коментар
10.03.2017 08:48 Відповісти
заберите соседку алкашку в приют, а то её муж бьёт и на работу не берут. (кружка у неё своя)
показати весь коментар
10.03.2017 09:03 Відповісти
Цитата: "Ирина Луценко"
----------------------------
я мабуть захворів, бо кожен раз, як бачу це ім'я гикати починаю.
(шучу, в том смысле, что в смысл считаю ненужным вчитываться)
показати весь коментар
10.03.2017 09:04 Відповісти
Такое впечатление,что им больше нечем заняться,вы для начала хоть посещайте заседания ВР.
показати весь коментар
10.03.2017 09:11 Відповісти
Они занимаются своим.
Впихивают отвлекающий шум - мутят воду - чтобы не допустить принятия действительно нужных и важных законов.
показати весь коментар
10.03.2017 09:23 Відповісти
пля - очередная Клара Цетник вылупилась...
а я сомневался в картавости Югика...

снова при власти картавые как 17-ом со всеми вытекающими...
показати весь коментар
10.03.2017 09:14 Відповісти
Всі, хто святкує ОЦЕ, хочу вислати запрошення в Швецію, щоб ви подивились в ЩО перетворилась жінка в її вічній боротьбі за незрозуміло що, бо боротьба ця є абсолютно парадоксальною і не природньою.
Я живу в найбільш феміністичній країні і навчаюсь в досить феміністичному універі, в якому феміністки, приходячи в універ з валізою, дуже обурюються, що поруч немає джентельменів, які б допомогли спустити-підняти їхню валізу по сходам: "Де поділись справжні чоловіки?!" Да справжні чоловіки бояться навіть погляд пустити на жінку, оскільки невідомо як це сприйме "сильна і незалежна" і з якою антидискримінаційною організацією йому потім прийдеться розраховуватись.
Особисто я відчуваю себе жінкою кожен день. Мене оточують справжні, найкращі чоловікі- батько, хлопець, друзі і я це дуже ціную, оскільки знаю, як може бути по-іншому. Приїжджаючи додому, можу дозволити собі бути слабкою, бо оточена справжніми чоловіками, з якими нарешті можна побути справжньою жінкою. А книгу про життя в Швеції "Як не стати феміністкою в таких умовах" я ще обов'язково напишу.
Жінкам, які так сильно тримаються за цей день, раджу просто змінити оточення. Ну а тим, кому не вистачає свята, є одне дуже достойне і по-справжньому жіноче - День Матері.
Сила жінки в її слабкості і так буде завжди. А хто ще й асоціює це "свято" з початком весни, для вас спеціально прикріпила фоточку з весняного Стокгольму (оскільки "свято" ж міжнародне? )
Автор: Валерія Шевченко
показати весь коментар
10.03.2017 09:26 Відповісти
в верховной зраде - шариковы, которые жрут и жрут, не отрываясь от корыта..
показати весь коментар
10.03.2017 09:44 Відповісти
"отношение к женщинам на работе будут контролировать профсоюзы". А отношение к мужчинам будут контролировать? Это же и есть дискриминация по половому признаку.
показати весь коментар
10.03.2017 09:53 Відповісти