8794 відвідувача онлайн
4 865 43

Конституційний суд Південної Кореї затвердив імпічмент президента Пак Кин Хе

Конституційний суд Південної Кореї підтримав імпічмент президента країни Пак Кин Хе, яка опинилася в центрі корупційного скандалу.

За імпічмент проголосували всі вісім суддів. Конституційний суд визнав провину Пак Кин Хе в тому, що вона дозволила своїй близькій подрузі і раднику Чхве Сун Сіль впливати на державну політику і покривала її корупційну діяльність, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.
Це рішення означає, що Пак Кин Хе буде негайно усунуто від влади і може бути піддано кримінальному переслідуванню за звинуваченнями в корупції. Протягом найближчих 60 днів у Південній Кореї повинні пройти позачергові президентські вибори. У грудні за імпічмент Пак Кин Хе проголосував південнокорейський парламент, однак формально вона залишалася президентом.
На цьому тижні південнокорейські слідчі заявили, що Пак Кин Хе разом зі своєю подругою і радником Чхве Сун Сіль отримувала хабарі за допомогу віце-президенту компанії Samsung Лі Чже Йону у вирішенні ділових питань

Раніше прокуратура звинуватила Чхве Сун Сіль у тому, що вона незаконно змушувала великий бізнес вносити багатомільйонні пожертвування в два пов'язані з нею неурядові фонди. 20 листопада Чхве Сун Сіль були пред'явлені офіційні звинувачення в зловживанні владою і перевищенні повноважень.
Відповідно до конституції Південної Кореї, прокуратура не може висунути кримінальні звинувачення чинному президенту, однак відомство заявило про причетність Пак Кин Хе до корупційного скандалу.
Пак Кин Хе звинувачується також в ініціюванні складання "чорного списку" з 9473 діячів культури, які критикували південнокорейський уряд.
Скандал навколо Пак Кин Хе і Чхве Сун Сіль розгорівся після того, як журналісти одного з кабельних каналів знайшли в сміттєвому баку готелю планшет із секретними документами, серед яких були тексти промов президента. Пізніше вона зізналася, що в перші роки на посаді радилася зі своєю подругою Чхве Сун Сіль при підготовці до виступів і в порушення конституції допустила її до секретних документів, і принесла вибачення громадянам країни.

Після цього по Південній Кореї прокотилася хвиля протестів, учасники яких вимагали відставки глави держави. Демонстранти заявляли, що у Пак Кин Хе "немає навіть базових якостей для управління країною".
Топ коментарі
+37
Конституционный суд Южной Кореи утвердил импичмент президента Пак Кын Хе - Цензор.НЕТ 8653
показати весь коментар
10.03.2017 18:03 Відповісти
+27
Да ... Наш по корейским меркам уже 100 импичментов заработал. Это у них коррупция - скандал, а у нас - обыденное дело.
показати весь коментар
10.03.2017 18:05 Відповісти
+22
Ім"я то таке, цікаво коли ми доживемо до часів, що народ буде спроможен оголосити імпічмент презу і відкликати неробу -депутата ))))
показати весь коментар
10.03.2017 17:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну и имена ж у них...
показати весь коментар
10.03.2017 17:45 Відповісти
Наши имена для них такие же как их имена для нас.....
показати весь коментар
10.03.2017 17:46 Відповісти
Ім"я то таке, цікаво коли ми доживемо до часів, що народ буде спроможен оголосити імпічмент презу і відкликати неробу -депутата ))))
показати весь коментар
10.03.2017 17:50 Відповісти
Коли самі цього забажаємо і самі, особисто, кожен, почнемо хоча б щось робити, а не сидіти на дупі і чекати коли хтось прийде і зробить це за нас.
показати весь коментар
10.03.2017 18:24 Відповісти
Я з 1989 р. намогаюсь це донести до людей.Нажаль зрушення поки що недостатні,не вистачає народу самосвідомості))))
показати весь коментар
10.03.2017 18:29 Відповісти
Ну Пор Ох Ин тоже нарывается надо сказать
показати весь коментар
10.03.2017 17:48 Відповісти
А тем временем нефть всё валится и валится. раша гудбай
Конституционный суд Южной Кореи утвердил импичмент президента Пак Кын Хе - Цензор.НЕТ 6158
показати весь коментар
10.03.2017 17:45 Відповісти
Сьогодні динаміка слабіша,за вчорашню ,нажаль)))))
показати весь коментар
10.03.2017 17:47 Відповісти
Ещё не вечер, думаю нагоним
показати весь коментар
10.03.2017 17:56 Відповісти
Шо хрюцкий., горить срака?
показати весь коментар
10.03.2017 18:07 Відповісти
Через час полетим
показати весь коментар
10.03.2017 19:23 Відповісти
Вспомнились слова старенькой песенки, - ах какая женщина,мне б такую (конституционный суд)
показати весь коментар
10.03.2017 17:46 Відповісти
Да,не с нашим счастьем ожидать нечто подобное в Украине.
показати весь коментар
10.03.2017 17:48 Відповісти
Нажаль, для українців, це нездійсненна мрія))))
показати весь коментар
10.03.2017 17:51 Відповісти
Почему нездийснэнна? Хочешь быть счастливым? Будь им! Хочешь чего-то? Делай! Всё просто. Дорога в 1000 миль начинается с первого шага.
показати весь коментар
10.03.2017 21:14 Відповісти
зачем такими новостями травить душу украинцам
для нас это фантастика
показати весь коментар
10.03.2017 17:49 Відповісти
у кого нибудь есть хоть капля сомнения,что в чоколадном королевстве это невозможно?
показати весь коментар
10.03.2017 17:51 Відповісти
Так бывает только в странах,где правит закон.Наших только выносить вперед ногами.
показати весь коментар
10.03.2017 17:52 Відповісти
А говорят, восточный деспотизм
показати весь коментар
10.03.2017 17:56 Відповісти
Ну, у них тоже некоторое время назад диктатор был Чон-Ду-Хван если не ошибаюсь.
показати весь коментар
10.03.2017 23:12 Відповісти
Нам бы их проблемы.
показати весь коментар
10.03.2017 17:59 Відповісти
Проблема така сама як і в Україні--корупція, але дії інші)))
показати весь коментар
10.03.2017 18:04 Відповісти
Странно , что Цензор не подал эту новость под каким-нибудь заголовком в стиле - " Наконец-то президент нарвался на импичмент" или "Долгожданный импичмент президенту ! " .
Цензор это любит - таким образом обламывать читателя .
Читатель-то надеется , ждёт ...
показати весь коментар
10.03.2017 18:01 Відповісти
Конституционный суд Южной Кореи утвердил импичмент президента Пак Кын Хе - Цензор.НЕТ 8653
показати весь коментар
10.03.2017 18:03 Відповісти
пойду плюну на свою Samsung стиралку...
показати весь коментар
10.03.2017 18:04 Відповісти
Да ... Наш по корейским меркам уже 100 импичментов заработал. Это у них коррупция - скандал, а у нас - обыденное дело.
показати весь коментар
10.03.2017 18:05 Відповісти
Новость как соль на рану. Всё думаешь, ну когда мы доживем до такого? Я имею ввиду чесные суды, прокуратуру, чесную полицию, закон который один для всех, и этот закон работает на благо народа, а не на его уничтожение. Сможем ли мы очистить власть
показати весь коментар
10.03.2017 18:08 Відповісти
мы все надеемся, что за нас кто-то что-то сделает и коррупцию победит тоже.
показати весь коментар
10.03.2017 19:34 Відповісти
Може наших їм віддамо? Там є розстріли?
показати весь коментар
10.03.2017 18:19 Відповісти
Ні, цеж не КНДР ))))
показати весь коментар
10.03.2017 18:31 Відповісти
Корейцы - ребята боевые. Чуть что не по ним - сразу на протесты. миллионами!!!
показати весь коментар
10.03.2017 19:11 Відповісти
О таком можно только мечтать !
показати весь коментар
10.03.2017 19:21 Відповісти
Завидую!
показати весь коментар
10.03.2017 19:21 Відповісти
Чесні суди є - тільки за кордоном!
показати весь коментар
10.03.2017 19:38 Відповісти
Наши тоже умеют быть честными, когда за окном пару тысяч активистов стоит.
показати весь коментар
10.03.2017 19:46 Відповісти
Південнокорейське суспільство на століття попереду нашого феодального бидло-рагульського совка..(((
показати весь коментар
10.03.2017 20:25 Відповісти
Не там тот суд
показати весь коментар
10.03.2017 21:13 Відповісти
...у нас бы так...
показати весь коментар
10.03.2017 23:50 Відповісти
Начебто і не стосується України, але як приємно звучить, да пєтя?
показати весь коментар
11.03.2017 08:30 Відповісти