9607 відвідувачів онлайн

Скандального російського шоумена Джигурду позбавили громадянства "ДНР"

Скандальний російський шоумен Микита Джигурда більше не є громадянином "Донецької народної республіки".

Про це на прес-конференції заявив ватажок "ДНР" Олександр Захарченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

"Сьогодні я підписав указ про позбавлення громадянства Микити Джигурди", - заявив Захарченко. Він пояснив, що надання Джигурді громадянства "ДНР" було зроблено помилково.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Я дитинство провів у Донецьку. Тут пацани справжні", - громадянин України Джигурда попросив у бойовиків "паспорт ДНР". ВIДЕО

"Тут сталася помилка, ми її усунули. Джигурда - не громадянин "ДНР", - сказав ватажок бойовиків.
Нагадуємо, раніше Джигурда повідомив журналістам, що отримав "паспорт" громадянина "Донецької народної республіки".
Топ коментарі
+134
Скандального российского шоумена Джигурду лишили гражданства "ДНР" - Цензор.НЕТ 3466
показати весь коментар
14.03.2017 19:39 Відповісти
+133
Скандального российского шоумена Джигурду лишили гражданства "ДНР" - Цензор.НЕТ 9186
показати весь коментар
14.03.2017 19:40 Відповісти
+109
Скандального российского шоумена Джигурду лишили гражданства "ДНР" - Цензор.НЕТ 1936
показати весь коментар
14.03.2017 20:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Теперь в Лугандонию не пустят?
показати весь коментар
15.03.2017 01:40 Відповісти
да сложно быть самым умным
показати весь коментар
15.03.2017 03:38 Відповісти
Ничего, лишили гражданства ДНР, дадут гражданство ЛНР ,на худой конец приднестровье есть,осетия,абхазия, а будет удар по ********* лопатой тогда и в кндр можно
показати весь коментар
15.03.2017 03:58 Відповісти
или Украины
показати весь коментар
15.03.2017 08:32 Відповісти
Пошли наверное в баню и пьяный Захарас имел неосторожность заснуть.
показати весь коментар
15.03.2017 05:18 Відповісти
клоуны)))) а шо так? чем провинилося?
показати весь коментар
15.03.2017 09:02 Відповісти
Весь "цвет" кацапов козломордых !!!! Один придурок , другой поэт !
показати весь коментар
15.03.2017 09:15 Відповісти
ЗА ЧЬТОО!!!
показати весь коментар
15.03.2017 09:48 Відповісти
быть лишённым гражданства днр - ниже падать некуда надеюсь после такого позора оно хоть наложит на себя руки...
показати весь коментар
15.03.2017 11:38 Відповісти
А вообще зря его лишили гражданства. Надо было бы еще его и на Евровиденье пустить. Он бы там с голым задом исполнял бы опа опа джигурда, да еще бы и Борю Моисеева взял бы на подтанцовку. Вот это был бы ватный прорыв!
показати весь коментар
15.03.2017 12:52 Відповісти
Сторінка 4 з 4