Нацгвардійців і поліцейських у залу Ради завів Антон Геращенко, - Мельничук
За словами нардепів, мова йде про правоохоронців, які брали участь у вчорашньому інциденті з Володимиром Парасюком.
Нацгвардійців і поліцейських у сесійну залу Верховної Ради запустив представник "Народного фронту" Антон Геращенко, передає Цензор.НЕТ. Про це заявив депутат від Радикальної партії Олег Ляшко в ексклюзивному коментарі "112 Україна".
"Засідання ВР закрито. Причиною стало, на мою думку, те, що один із нардепів незаконно завів до зали людей, які не повинні були б тут бути. Антон Геращенко завів поліцейських, які вчора брали участь у конфлікті з Парасюком", - сказав Мельничук.
За його словами, коаліція хоче дати можливість виступити поліцейським.
"Коаліція хоче зробити засідання ради коаліції, щоб дати можливість виступити поліцейським. Вони робили перерву, чекали, щоб оформити перепустки цим особам", - додав нардеп.
Топ коментарі
+56 Garsia UA
показати весь коментар
15.03.2017 11:19 Відповісти Посилання +47 Владимир Шевчук #338296
показати весь коментар
15.03.2017 11:16 Відповісти Посилання +44 Анатолий Зиба
показати весь коментар
15.03.2017 11:17 Відповісти Посилання