8798 відвідувачів онлайн
13 294 77

У Раді зареєстровано законопроект, що розширює поняття "державна зрада"

Народний депутат України Ірина Фріз оприлюднила інформацію про реєстрацію законопроекту з поправками до Кримінального кодексу, де розширюється поняття "державна зрада".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці.

Фріз зазначила: "
Сьогодні зареєструвала законопроект "Про внесення змін до ст.111 (Державна зрада) Кримінального Кодексу України". Його метою приведення цієї статті до сучасних загроз та реалій гібридної війни.
Що пропонується? Сьогодні, де-юре, надання допомоги невизнаній (самопроголошеній) державі в проведенні підривної діяльності проти України не кваліфікується як державна зрада. Як результат, суди не тільки не виносять рішення по цій статті, хоча за принципами здорового глузду повинні були б, але й правоохоронні органи України не кваліфікують такі злочини, як державну зраду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Менше 30% солдатів і офіцерів ЗСУ не зрадили України під час окупації Криму Росією, - Турчинов

Приведу лише один приклад: за результатами Справи № 263/9748/16-к щодо громадянина України, уродженця міста Донецька, головного спеціаліста 2-го сектору відділу спеціального зв'язку Управління Служби безпеки України в Донецькій області з ознаками державної зради (передачі матеріалів, що становлять державну таємницю учасникам злочинної організації "Донецька народна республіка" з метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки та втрати авторитету органів державної влади України, в період часу з 11.01.2015 року по 15.01.2015 року), особа була засуджена за статтями ст. 256 ч. 2, 328 ч. 1 КК України, отримавши лише 1 рік та 4 місяці (!) покарання.
Нинішня прогалина, що сформувалася через перенесення визначення "державна зрада" з Кримінального кодексу 1960 року, по факту робить неможливим переслідування осіб, що здійснили дії, передбачені ст.111 в інтересах таких самопроголошених (невизнаних) держав, як ДНР, ЛНР, ПМР, Нагорно-Карабахська республіка, Абхазія, Південна Осетія, а також інших невизнаних територіальних утворень, що виникли внаслідок окупації, терористичної діяльності, сепаратизму (в тому числі такого, що спонсорується з-за кордону) та інших порушень міжнародного права.
У випадку прийняття цього закону, правоохоронні органи зможуть порушувати кримінальні справи за фактами дій, що підпадають під ст.111 ККУ "Державна зрада" по відношенню до тих, хто надає допомогу невизнаним державам, зокрема, ДНР, ЛНР та ПМР.
Маю надію на підтримку законопроекту в сесійній залі".

Також читайте: Скасовувати Мінські домовленості зараз небезпечно, - нардеп Фріз
Топ коментарі
+51
Снятие неприкосновенности депутатов и импичмент вору порошенко когда будет?
показати весь коментар
15.03.2017 22:25 Відповісти
+30
Государственная измена это когда президент защищает имущество сепаратиста Ахметова и плюёт на жизни военнопленных
показати весь коментар
15.03.2017 22:28 Відповісти
+17
а вести бізнес і мати підприємства в країні агресора це державна зрада ?
показати весь коментар
15.03.2017 22:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Снятие неприкосновенности депутатов и импичмент вору порошенко когда будет?
показати весь коментар
15.03.2017 22:25 Відповісти
Опередил
показати весь коментар
15.03.2017 22:27 Відповісти
порошенко допомагає Придністров'ю - не закриває кордон з цим анклавом, він зрадник!
показати весь коментар
15.03.2017 23:07 Відповісти
Так ноги у него от туда его росли папа его тоже гаражом командовал
показати весь коментар
15.03.2017 23:11 Відповісти
Його папа там кіздив матеріали, працюючи директором заводу з виробництва дерев'яних кузовів на вантажівки ГАЗ. За що папу і посадили, а папа не видав своїх кураторів з обкому і тому синулю пристроїли в елітний інститут і дали грошей. Де б міг в СРСР син засудженого крадія закінчувати провідний інститут України на факультеті міжнародних відносин? Це ж можливо тільки за протекції високопоставлених партійних друзів батька.
показати весь коментар
15.03.2017 23:16 Відповісти
НУ так один завгар другой машины строил Словом у нас все презики с гаража поднялись
показати весь коментар
15.03.2017 23:19 Відповісти
Это не тайна,если бы граница была закрыта - эти кацапские вы..ки вместе с контингентом уже бы с голода подохли.А то что предатель - стало понятно с Илловайска.
показати весь коментар
15.03.2017 23:11 Відповісти
Когда ХУНТА придет к власти и с Парашенкой и его ОПГ поступит как Пиночет в Чили !
показати весь коментар
15.03.2017 22:29 Відповісти
Та ніби Кровава Хунта вже три роки, як розпинає немовлят російсько мовних!
показати весь коментар
15.03.2017 22:31 Відповісти
Номерной - опять ты нарисовался ? Пиши что нибудь умное .
показати весь коментар
15.03.2017 22:33 Відповісти
Та у тебя тоже шкварчать будет, не радуйся очень-то.
показати весь коментар
15.03.2017 23:05 Відповісти
ни ко гда
показати весь коментар
15.03.2017 22:34 Відповісти
не исключено что в этом законе, в смысле такие призывы будут считаться госизменой.
показати весь коментар
15.03.2017 22:39 Відповісти
ПРЕДЛАГАЮ- ГОСИМЗМЕНА ЭТО
1.ПАНАМСКИЕ ОФШОРЫ И ИМ ПОДОБНЫЕ НАЛИЧИЕ СЧЕТОВ У ПРЕЗИДЕНТА ПРЕМЬЕРА НАРДЕПОВ МИНИСТРОВ ГЕНПРОКУРОРА МИНИСТРОВ КАРАЮТСЯ КАЗНЬЮ...
2. НАЛИЧИЕ ЗАВОДИКОВ ПАРОХОДИКОВ ГАЗЕТ НЕФТЕВЫШЕК АКТИВОВ ПАССИВОВ В СТРАНЕ АГРЕССОРЕ КАРАЕТСЯ КАЗНЬЮ
3. НАЛИЧИЕ ЛЮБОГО ГРАЖДАНСТВА ПОМИМО УКРАИНСКОГО У ВЫШЕ ПЕРЕЧИСЛЕННЫХ ЛИЦ В П 1 И П. 2 КАРАЕТСЯ КАЗНЬЮ
4. ОБМАН ИЗБИРАТЕЛЕЙ ПРИ ВЫБОРНОЙ ГОНКЕ И НЕ ВЫПОЛНЕНИЕ 50% ОБЕЩАННОГО КАРАЕТСЯ ОТРЕЗАНИЕМ ПРАВОВОЙ РУКИ ВЫРЫВАНИЕМ ЯЗЫКА И ТАВРО НА ЛБУ НАДПИСИ ФИЗДУН ПО АНГЛИЙСКИ...
показати весь коментар
15.03.2017 23:02 Відповісти
торговля как там фигурирует?
показати весь коментар
15.03.2017 22:26 Відповісти
Тупой? Ещё тупее? Дальше некуда !
показати весь коментар
16.03.2017 01:18 Відповісти
В Раде зарегистрирован законопроект, расширяющий понятие "государственная измена" - Цензор.НЕТ 4263
показати весь коментар
15.03.2017 22:27 Відповісти
Государственная измена это когда президент защищает имущество сепаратиста Ахметова и плюёт на жизни военнопленных
показати весь коментар
15.03.2017 22:28 Відповісти
Зрадазрадная!
показати весь коментар
15.03.2017 22:32 Відповісти
тихо-бо на тебе Парасюк нападе !
показати весь коментар
15.03.2017 22:33 Відповісти
Я живу у вільній країні, і не боюсь ні кого, особливо істерічку Парасюка!
показати весь коментар
15.03.2017 22:39 Відповісти
угу мєнти аваковські показали в якій ти країні живеш. жди покращень....
показати весь коментар
15.03.2017 22:41 Відповісти
ничего они не показали, не смогли нардепа урыть, чиновничий беспредел
показати весь коментар
15.03.2017 22:50 Відповісти
За останній рік з копами спілкувался раз, причому моя подруга реально порушила правила! Хоча кожен день за кермом! А по тому відео, що я бачив з Харкова, я б на місці копів тих блокувальників почав би ушатувати тільки но то бидло почало до мене тягнути руки!
показати весь коментар
15.03.2017 22:51 Відповісти
Номерной ты патрульных не путай с райотделовской и министерской шоблой.Привезут тебя в райотдел,там и и будешь про права рассказывать.Там все по-новому)))
показати весь коментар
15.03.2017 22:54 Відповісти
з трибуни верховної ради балабонить що найду по одинці і поубиваю-це нормально ?
і не путай поліцію і спецуру таких як корд. я також кожен день за кермом. і часто навіть дивлюся ролики в ютубі на нову поліцію. є цікаві.
показати весь коментар
15.03.2017 22:54 Відповісти
Я кажу про власний досвід спілкування, я проблем взагалі не мав! Хоч взимку кожні віхідні зі Лвова їздив у Бук та так по країні! Так, мені друзі расказували, що їх копи натягували на протоколи, але до того що робили ДАЇшники їм дуже далеко!
показати весь коментар
15.03.2017 23:07 Відповісти
Разве это опыт. Вот когда тебя обыщут без причины, остановят ночью, откроют огонь, пройдутся дубинками и только из больницы ты сможешь рассказать о своем опыте. Дураки ведь только на собственном опыте учатся.
показати весь коментар
15.03.2017 23:32 Відповісти
Мені здається є сенс писати про те, що було з тобою або знайомими! У інших ситуаціях я свічки не тримав не знаю!
показати весь коментар
15.03.2017 23:43 Відповісти
там бы ты и остался, херой
показати весь коментар
15.03.2017 23:18 Відповісти
Вполне может быть, но такие мы уж украинцы свободолюбивые, и не терпим когда кто-то пытается, как вы кацы любите говорить - быковать!
показати весь коментар
15.03.2017 23:22 Відповісти
Для него политика это метод ведения бизнеса, в первую очередь он бизнесмен.
показати весь коментар
15.03.2017 22:41 Відповісти
Курчавого на нары!
показати весь коментар
15.03.2017 22:29 Відповісти
Может - под нары.....ближе к параше?
показати весь коментар
15.03.2017 22:34 Відповісти
Первым, на ком надо этот закон опробовать - хидранТ
показати весь коментар
15.03.2017 22:29 Відповісти
а вести бізнес і мати підприємства в країні агресора це державна зрада ?
показати весь коментар
15.03.2017 22:31 Відповісти
Ось ти такий розумний, такі питання задаєшь! А як би ти вирішив питання з дирою?
показати весь коментар
15.03.2017 22:35 Відповісти
без питань- відвоювати.
показати весь коментар
15.03.2017 22:36 Відповісти
Добре! Яким чином? Ми маємо проти нас 6 мех бригад + 2 арт бригади+ 2 танкових бата+ дрібні банди+ 3-4 тисячі суто російської спецури! Причому це кодло у щільній забудові! Так яким чином ти хочишь це все відвоювати?
показати весь коментар
15.03.2017 22:45 Відповісти
по кількості ти вже збрехав.
а ти помниш чи ні як брали слов"янськ ?
там тоже щільна забудова.... була тільки сильно пошкоджена семенівка.
і ще нагадаю-подивись території ордло перед мінськими договорняками і ефективною здачею територій порошенком.
показати весь коментар
15.03.2017 22:49 Відповісти
Що щось забув!? А так там ще в кожному корпусі по спец бату, але я їх заокруглив! Так ти не відповів, як відвойовувати?
показати весь коментар
15.03.2017 22:55 Відповісти
Зачем с ним говоришь? Это же соевая тролина-провокатор за 11,8.
показати весь коментар
15.03.2017 23:22 Відповісти
Провокатор це як? Я йому задав просте питання, як відвоювати Донбас?
показати весь коментар
15.03.2017 23:48 Відповісти
Та не. Это ж бизнесЪ
показати весь коментар
15.03.2017 22:36 Відповісти
https://censor.net/user/155381 - не глупите.., нам же уже разъяснили, что это благо и укрепление обороноспособности страны за счет налогов и товарообмена... Пример: - Мы им допустим двигатели для вертолетов, а они нам денюшку, на которую мы потом у них уголек покупаем для электростанций, которые в свою очередь обеспечивают электроэнергией тот завод по выпуску вертолетных двигателей! Дошло? Все счастливы и все работает...
показати весь коментар
15.03.2017 22:38 Відповісти
Ой, у нас по этому делу есть большой спец - Танечка Черновол. Сегодня она Роме Скрыпину всё расписала.
показати весь коментар
15.03.2017 22:42 Відповісти
https://censor.net/user/380822 - ага, смотрел и даже принимал участие... Пришлось правда выходить курить два раза, нервы сдавали... Бедный Скрипник.., чувствовалось его желание стул из под нее выбить.. Ели сдерживался бедняга..., да и коменты зрителей конечно доставили..
показати весь коментар
15.03.2017 22:46 Відповісти
,,,,,,,,,,,,, ДЕРЖАВНА ЗРАДА -- ЦЕ ::::
1 .. Порушення та нехтування Конституції ..
2 . Державна зрада - це бізнес за кордоном , де Податки того бізнесу працюють проти України
3 .. РОЗВАЛ Економіки . ПРОВАЛ всіх Реформ . ЗАВАЛ всіх Програм ..
4 .. Доведення життя Народу до Геноциду , Україну - до Дефолту ..
5 .. Де Соціальна Справедливість та Солідарність , знецінивши пенсії в ЧОТИРИ рази , а собі зробили З / П з різницею від 40 до 100 разів ??
показати весь коментар
15.03.2017 22:34 Відповісти
в законе будет много статей...
где-то в середине, ма-аленькими буковками будет написано:
- государственная измена - это если ты покупаешь шоколад НЕ марки рошен.
показати весь коментар
15.03.2017 22:34 Відповісти
І за лайки..))))
показати весь коментар
15.03.2017 22:45 Відповісти
или НЕ за лайки...
показати весь коментар
15.03.2017 22:47 Відповісти
Аагааа, буде план по чоколятним лайкам на день!!!)))))
показати весь коментар
15.03.2017 22:50 Відповісти
приведения этой статьи в современных вызовов и реалий гибридной войны. Источник: https://censor.net/n432175 - досить вже брехати , немає ніякої гібридної війни - є звичайна агресія і гібридна реакція боягузливої влади !
показати весь коментар
15.03.2017 22:38 Відповісти
В параллель к этому закону, пора уже принять и закон об импичменте президента.
показати весь коментар
15.03.2017 22:39 Відповісти
опять какая то пакость для простого народа
показати весь коментар
15.03.2017 22:39 Відповісти
"...жити, сэр ! ..."
показати весь коментар
15.03.2017 22:51 Відповісти
наші суди не можуть відповісти або ТАК або НІ, але вимагають це від нас.
показати весь коментар
15.03.2017 22:41 Відповісти
Закон бесполезный. В смысле не для депутатов, а для народа. Да и вообще в зал Рады можно зайти и пальцем указать кто изменник, и это будет правдой.
показати весь коментар
15.03.2017 22:42 Відповісти
КОНСТИТУЦИЯ УКРАИНЫ ПРЕДПОЛАГАЕТ НАРЯДУ С ПРАВАМИ ГРАЖДАН ЦЕЛЫЙ РЯД ОБЯЗАННОСТЕЙ. ТАК ВОТ, ВСЕ, КТО НЕ ВЫПОЛНЯЕТ СВОИХ ОБЯЗАННОСТЕЙ ПО ОТНОШЕНИЮ К ГОСУДАРСТВУ, А ТОЛЬКО КАЧАЕТ СВОИ ПРАВА, МОЖНО СМЕЛО ЗАЧИСЛЯТ В РЯДЫ ИЗМЕННИКОВ! ЭТО КАСАЕТСЯ В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ ВСЕХ ГОСУДАРСТВЕННЫХ СЛУЖАЩИХ, А ТАКЖЕ И ОБЫЧНЫХ ГРАЖДАН. СЕПАРЫ - ЭТО "НЕПРАВИЛЬНЫЕ" ГРАЖДАНЕ, КОТОРЫЕ НЕ ПРИЗНАЮТ СУВЕРЕНИТЕТ И ТЕРРИТОРИАЛЬНУЮ ЦЕЛОСТНОСТЬ ГОСУДАРСТВА, В КОТОРОМ ОНИ ПРОЖИВАЮТ. ТО ЕСТЬ - ЭТО ЛЮДИ, КОТОРЫЕ НЕ ВЫПОЛНЯЮТ ОБЯЗАННОСТЬ ПО ЗАЩИТЕ ГОСУДАРСТВА, А СТАВЯТ ВО ГЛАВУ УГЛА ТОЛЬКО СВОИ ЛИЧНЫЕ, КАК ПРАВИЛО МЕРКАНТИЛЬНЫЕ, ИНТЕРЕСЫ. УЖЕ ТОЛЬКО ПО ЭТОМУ ПРИЗНАКУ ВСЕ ЛУГАНДОНЫ ПОПАДАЮТ ПОД СТАТЬЮ О НЕБЛАГОНАДЕЖНОСТИ И МОГУТ НАЗЫВАТЬСЯ ИЗМЕННИКАМИ ГОСУДАРСТВА И ЕГО ВРАГАМИ. ПОЭТОМУ ВСЕХ КРЫМЧАН И ЛУГАНДОНОВ, КОТОРЫЕ ДО СЕГОДНЯ НЕ ПОКИНУЛИ ОККУПИРОВАННЫЕ ТЕРРИТОРИИ, НУЖНО НЕМЕДЛЕННО ЛИШИТЬ УКРАИНСКОГО ГРАЖДАНСТВА И ВСЕХ МАТЕРИАЛЬНЫХ БЛАГ, СВЯЗАННЫХ С ЭТИМ СТАТУСОМ (ПЕНСИИ, ПОСОБИЯ, ПОМОЩЬ ПО РОЖДЕНИЮ РЕБЕНКА И ДРУГИЕ СОЦИАЛЬНЫЕ ВЫПЛАТЫ) И ВОССТАНАВЛИВАТЬ ЕГО ПОСЛЕ ОСВОБОЖДЕНИЯ ЭТИХ ТЕРРИТОРИЙ ТОЛЬКО ЧЕРЕЗ СИТО СПЕЦСЛУЖБ ПОСЛЕ ПРОВЕРКИ НА ПРИЧАСТНОСТЬ К АНТИГОСУДАРСТВЕННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ И УЧАСТИЕ В ВООРУЖЕННЫХ ФОРМИРОВАНИЯХ НА СТОРОНЕ ОККУПАНТОВ. ИНАЧЕ ЭТА ВОЙНА НИКОГДА НЕ ЗАКОНЧИТСЯ! НО ВСЕ ЭТО НЕ ИСКЛЮЧАЕТ ВОЕННОГО РЕШЕНИЯ ВОПРОСА, КОТОРОМУ К СОЖАЛЕНИЮ В СЛУЧАЕ С УКРАИНОЙ АЛЬТЕРНАТИВЫ НЕТ И БЫТЬ НЕ МОЖЕТ. СВОИ ТЕРРИТОРИИ УКРАИНА СМОЖЕТ ВЕРНУТЬ ТОЛЬКО ВОЕННЫМ ПУТЕМ, А ВСЯКИЕ ТАМ МАНТРЫ ЖЛОБЬЯ НА БАНКОВОЙ И В БРЮССЕЛЕ - ЭТО ЛИШЬ БЛА-БЛА-БЛА...
показати весь коментар
15.03.2017 22:43 Відповісти
не читабельно когда капсом, как китайские иероглифы( кроме того что много букв не делайте так
показати весь коментар
15.03.2017 22:52 Відповісти
У МЕНЯ КЛАВА ЗАГЛЮЧЕНА. С КАПСА НЕ СПРЫГИВАЕТ. СКОРО КУПЛЮ НОВОЮ.
показати весь коментар
15.03.2017 22:58 Відповісти
так вы возьмите что-нибудь тонкое пилочку маникюр. например подковырните клавишу потом посмотрите там основание сломалось или клавиша может прилипла потому что есть надо за другим столом, или попробуйте отключить Caps Lock через Пуск - какая у вас виндовс - если 7 то пуск -панель управления - часы, язык и регион - смена раскладки клавиатуры или других способов ввода - языки и клавиатуры - клавиатуры и другие языки ввода - изменить клавиатуру - переключение клавиатуры - отключение режима Caps Lock клавишей SHIFT. только я хз поможет не поможет но попробуйте хуже не будет
показати весь коментар
15.03.2017 23:12 Відповісти
[СПИСОК ПОРОШЕНКО на 22.02.17 - Экономика от Пророка]: Посмотри! https://www.economics-prorok.com/2017/02/%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%81%d0%be%d0%ba-%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%bd%d0%b0-22-02-17.html#more-19677

Тут мінімум на десяток зрад!!!
😈😈😈😈😈
показати весь коментар
15.03.2017 22:43 Відповісти
"Имею надежду"
Интересно сказано
Только маленький вопрос.
А как быть с гуманитаркой в ОРДЛО?
Думайте сейчас, а не потом.
показати весь коментар
15.03.2017 22:43 Відповісти
В Раде зарегистрирован законопроект, расширяющий понятие "государственная измена" - Цензор.НЕТ 3362
показати весь коментар
15.03.2017 22:43 Відповісти
вата, сэр
показати весь коментар
15.03.2017 22:50 Відповісти
УЗ стратегический обьект,график движения грузоперевозок гостайна....кого садить за связь с сепарами за согласовку движухи прохода поездов? министра,диспетчеров? стрелочника?... в компании с Петром и Ахметкой
показати весь коментар
15.03.2017 22:48 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=-UgVnD0c0u0 Орест Лютий - "Груди №6 (Мурка)"В Раде зарегистрирован законопроект, расширяющий понятие "государственная измена" - Цензор.НЕТ 2336
показати весь коментар
15.03.2017 23:32 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=ZX3tOO4Zr88 Орест Лютий - "А чемний легінь у саду"В Раде зарегистрирован законопроект, расширяющий понятие "государственная измена" - Цензор.НЕТ 3487
показати весь коментар
15.03.2017 23:39 Відповісти
https://www.facebook.com/valerian.grabovski Грабовський Валер'ян https://www.facebook.com/valerian.grabovski sdílel(a) https://www.facebook.com/tantropos/posts/1493902573975982 příspěvek uživatele https://www.facebook.com/tantropos Пантелеймон Осипенко .
https://www.facebook.com/valerian.grabovski/posts/1273529802725107 9 hod ·

ПАН ОСИПЕНКО ПИШЕ:
Владимир Владимирович Хайтлер "Головне завдання олігархату - відволікти увагу суспільства від кінцевої мети будь-якої революції - переходу власності на нац.багатство в руки повсталих, новонароджених верств населення.В наших умовах це - боротьба за ПОВЕРНЕННЯ НАЦ.БАГАТСТВА ЗАКОННОМУ ВЛАСНИКУ - ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ.Чому законному (на відміну від інших революцій)? Тому, що в Україні перехід власності на нац.багатство відбувся в серпні 1991 р. коли в наслідок створення самостійної держави Україна (після розпаду СРСР) національне багатство Української РСР,створене потом і кров"ю (і це далеко не епітет)попередніх поколіннь ПЕРЕЙШЛО З ВЛАСНОСТІ колишньої ДЕРЖАВИ ( Української РСР) у ВЛАСНІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ,про що чітко було проголошено в Декларації про державний суверенітет України( Розд. 6 ): "Народ України має ВИКЛЮЧНЕ ПРАВО на володіння, користування і розпорядження національним багатством України".... і це право власності є (увага!) "МАТЕРІАЛЬНОЮ ОСНОВОЮ СУВЕРЕНІТЕТУ РЕСПУБЛІКИ" Ось тоді і відбулася революція -зміна власника нац.багатства.Потім,в наслідок КОНТРРЕВОЛЮЦІЇ (незаконна приватизація без передбаченого Цив.кодексом Всенародного референдуму,без Конституції!,без закону про громадянство!,тощо) нац.багатство перейшло з власності Українського народу у Власність жменьки мерзотників, які, сконцентрувавши в свoїх руках АСТРОНОМІЧНІ фінансові потоки, переорієнтувавши їх в офшори знекровили українську економіку, знищили більшу частину виробничих потужностей, викинули на вулицю більше 20! мілйонів працівників, зруйнували систему пенсійного, медичного забезпечення, знищили Збройні сили,тощо. ГЕНОЦИД Українського народу, співставимий з голодомором і втратами 2-ї світової війни, а також ЗАГАРБНИЦЬКА ВІЙНА з боку агресивного і більш потужного сусіда СТАЛИ НЕМИНУЧИМИ. Олігархат, завдяки отриманим необмеженим фінансовим можливостям, перетворивши всі органи держ. влади в інструмент пригноблення аж до повного знищення українського народу та його національної держави, своїм основним тактичним завданням вважає відволікти увагу громадян від ГОЛОВНОЇ МЕТИ Революції Гідності : ПОВЕРНЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАТСТВА ЗАКОННОМУ ВЛАСНИКУ- УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ. Саме для цього,через своїх провокаторів, використовуючи патріотично налаштованих,але не достатньо освіччених в економічних питаннях активістів влаштовує локальні акції з ультра патріотичними гаслами,досить агресивними, але такими, що не вирішують кардинально завдання припинення війни, завдають велику шкоду економіці України (і не суттєво торкаючись інтересів олігархату), підривають авторитет національно-патріотичних сил і ВІДВОЛІКАЮТЬ найбільш активну частину Учасників революції Гідності від КІНЦЕВОЇ МЕТИ революції - ПОВЕРНЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАТСТВА ЗАКОННОМУ ВЛАСНИКУ -Українському Народу шляхом РЕПРИВАТИЗАЦІЇ НАЦ.БАГАТСТВА НА КОРИСТЬ ГРОМАДЯН (не плутати з дуже небезпечною більшовицькою націоналізацією нац.багатства на користь чиновників!).
показати весь коментар
16.03.2017 00:17 Відповісти
Претендент №1 на привлечение по этой статье с поправками- кучмин байстрюк Ринат.
показати весь коментар
16.03.2017 00:26 Відповісти
Хрен примут. Потому что тогда половина из принимающих должна будет оказаться за решёткой.
показати весь коментар
16.03.2017 05:11 Відповісти
Есть люди, которые имеют доступ к государственной тайне, даже предприятия, которые имеют лицензию на работу с ней. А как определить, если подписки не давал, что может быть государственной тайной, если законом это не определено?
показати весь коментар
16.03.2017 08:26 Відповісти
расширяющий понятие "государственная измена"

Первым пунктом должна быть расстрельная статья - получение второго гражданства (и третьего тоже).
.
показати весь коментар
16.03.2017 08:37 Відповісти
Треба також добавити пункт "державна зрада на вищих державних посадах" з покаранням у вигляді страти, щоб порохориги прокидалися на своїх м'яких ліжках у холодному поту!
показати весь коментар
16.03.2017 08:40 Відповісти
Не нужно никаких дополнений и изменений к этой статье. Нужно только одно - изменить ответственность по этой статье. Мое предложение - сделать 111 статью подрасстрельной. Эффект от этого можно легко спрогнозировать.
показати весь коментар
16.03.2017 08:41 Відповісти