8518 відвідувачів онлайн

Данилюку доручено підрахувати збитки України від блокади Донбасу, - Порошенко

За блокаду окупованого Донбасу повинні нести відповідальність партії "Батьківщина" і "Самопоміч".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам.
За його словами, міністру фінансів Олександрові Данилюку доручено підрахувати збитки України від блокади Донбасу. "Уряд повинен зараз, прорахувавши, мінімізувавши втрати, поінформувати суспільство про ціну, яку Україна заплатить за ці безвідповідальні рішення", - вважає він.
"За це заплатять не тільки так звані ватажки "ДНР" та "ЛНР", а й ті політичні сили, які взяли на себе відповідальність за блокаду: це "Батьківщина", це "Самопоміч". І народ має право знати своїх героїв", - наголосив глава держави.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": МЗС РФ про блокаду Донбасу: "Видно явне прагнення вкотре перекласти відповідальність за те, що відбувається, з хворої голови на здорову"

Нагадаємо, 15 березня Рада національної безпеки й оборони (РНБО) прийняла рішення тимчасово припинити переміщення вантажів через лінію розмежування в зоні збройного конфлікту на Донбасі. Президент України Петро Порошенко заявив, що винятком повинні бути тільки гуманітарні вантажі українських і міжнародних гуманітарних організацій.Джерело: https://censor.net/ua/n432168
Топ коментарі
+34
Убытки Ахметова и Порошенка от блокады ОРДЛО абсолютно не волнуют украинцев!
показати весь коментар
15.03.2017 23:00 Відповісти
+26
Убытки вычтите из прибылей "Роттердам+", делов там...
показати весь коментар
15.03.2017 22:57 Відповісти
+25
пєтє зараз треба про свою відсидку треба думати, вивчати тюремний раціон та розпорядок.
показати весь коментар
15.03.2017 22:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А миллиарды и миллиарды, наворованные Насировым,Гонтаревой, Кононенко, Березенко и прочей сволочью кому предъявлять? Ведь президент их, как я понимаю сажать не собирается.
показати весь коментар
15.03.2017 23:05 Відповісти
Почему за три года легальный ВВП Украины упал вдвое
При Сталине за токое и потроха и весь уряд просто расстреляли бы. В ЕС на 15 с конфискацией а у нас почемуто все сидят в креслах.
показати весь коментар
15.03.2017 23:06 Відповісти
Данилюку поручено подсчитать убытки Украины от блокады Донбасса, - Порошенко - Цензор.НЕТ 7951
показати весь коментар
15.03.2017 23:06 Відповісти
у него криша поехала еще хватает наглости такое говорить ... а тысячи загублених судьб в котлах кто за них ответит ...хотя об чем я у нас през барыга все считает убытки расходы приходы еще пусть скажет что презом не выгодно быть
показати весь коментар
15.03.2017 23:07 Відповісти
это уже агония.... бежи барыга, бежи
показати весь коментар
15.03.2017 23:07 Відповісти
У барыги все сводится к деньгам. ДЕНЬГИ, НАЖИВА, ЖАДНОСТЬ,ЖЛОБСТВО!!! Люди - гибнут - по х..й, народ - нищает - по х-..й, экономики в яме - по х..й, борьба с коррупцией - пох..й, обещанное выполнить, вот тут уже - на х..й! За свои долги расплатись с народом!
показати весь коментар
15.03.2017 23:07 Відповісти
"...гоям ничем не обязан..."
показати весь коментар
15.03.2017 23:32 Відповісти
"Портсегар серебряний, курка замшевая - не 2е замшевие куртки..." (с) х/ф
показати весь коментар
15.03.2017 23:07 Відповісти
Парашенко ты жалок.. Я вчера наблюдал как обосраные мусора облепили шоколадную будку в Киеве..вот о чем оно в первую очередь думает а не о благополучии Украины
показати весь коментар
15.03.2017 23:08 Відповісти
удивил !...
показати весь коментар
15.03.2017 23:31 Відповісти
облепили, с конями вместе. Жалкое зрелище. А лошадок жалко.
показати весь коментар
15.03.2017 23:39 Відповісти
Сейчас Данилюк пальчик послюнявит и насчитает убытки по тарифам Роттердам + !
показати весь коментар
15.03.2017 23:09 Відповісти
"...этот фердинанд вам дорого обойдется !..."
=============================================
похождения бравого солдата швейка
показати весь коментар
15.03.2017 23:09 Відповісти
данилюк-підраХуй
показати весь коментар
15.03.2017 23:09 Відповісти
діабет - це страшна річ... мізки відсихають поступово... плющить не по дитячому... ломка від втраченого бабла - просто жесть....
показати весь коментар
15.03.2017 23:09 Відповісти
Все так, но ведь на самом деле владелец слепого траста принял такое решение только для вида. Оно, это решение, озвучено только, чтоб народ заткнулся и будет проигнорировано так же как предыдущий прошлогодний указ архитектора собачих будок касательно обеспечения энергонезависимости Украины.
показати весь коментар
15.03.2017 23:26 Відповісти
Заткнуть народ уже не получится и уж тем более-у Шоколадного.Просрал он свое
показати весь коментар
15.03.2017 23:40 Відповісти
Данилюку поручено подсчитать убытки Украины от блокады Донбасса, - Порошенко - Цензор.НЕТ 8845
показати весь коментар
15.03.2017 23:10 Відповісти
ГАНЬБА пане Порошенко, ганьба !!!!
показати весь коментар
15.03.2017 23:15 Відповісти
і чим тільки у вас ольгільнські порохоботи тільки методички засрані.....
показати весь коментар
15.03.2017 23:15 Відповісти
ти скорі здохнеш, ніж пан САДОВИЙ сяде.....
показати весь коментар
15.03.2017 23:16 Відповісти
бухгалтер, блін... жадібний, мєлочний, злопамятний, брехливий, боягузливий барига...
показати весь коментар
15.03.2017 23:12 Відповісти
Про таких при совку казали: "Колебался вместе с линией партии".

Данилюку поручено подсчитать убытки Украины от блокады Донбасса, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2932
показати весь коментар
15.03.2017 23:13 Відповісти
Этот гнидос Фурса совершает олигархо-пропагандонский колебательный процесс в условиях положительной обратной связи с хозяевами его тушки и мосха.
Тот, кто изучал теорию автоматического регулирования, знает, что колебательные процессы при таких условиях завершаются крахом, разрушением колеблющегося объекта.
показати весь коментар
15.03.2017 23:20 Відповісти
Вообще у нас предмет ТАУ назывался, теория автоматического управления.
Уже нифига не помню-много времени прошло
показати весь коментар
16.03.2017 07:06 Відповісти
УКРАІНА вже давно платить за ці убітки- вибравши вас, пане ПОРОШЕНКО.....позносите всі мішки з грошима- до останього держслужбовця....все награбоване здасте в казну......а партіі БПП , жопозиція та усіяки там срабіновичи, вілкули , бойко, мураєви будуть освіщати вулицю своіми задами....авакову, атброськіну- ВІДСТАВКА.....ДАМБАСУ - повну блокаду......ГАНЬБА вам пане Порошенко, ГАНЬБА !!!! ГАНЬБА усій вашій родині.....
показати весь коментар
15.03.2017 23:13 Відповісти
Всё, всё, шо нажил непосильным трудом, всё же погибло! Три магнитофона, три кинокамеры заграничных, три портсигара отечественных, куртка замшевая… Три. Куртки. И они ещё борются за почётное звание «дома высокой культуры быта», а?..
показати весь коментар
15.03.2017 23:16 Відповісти
Данилюку поручено подсчитать убытки Украины от блокады Донбасса, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9823
показати весь коментар
15.03.2017 23:16 Відповісти
Будка погнал в разнос. Требует вернуть свои бабки,хоть от кого нибудь,хоть как нибудь. Нехер с ахметовым садиться за один стол,будка ты картонная.
показати весь коментар
15.03.2017 23:17 Відповісти
Зараз по 112 ....Рачкова ..про збиткі ...!
показати весь коментар
15.03.2017 23:18 Відповісти
Ещё та...хорошая женщина.
показати весь коментар
15.03.2017 23:26 Відповісти
Одни в Украине потеряли мозги другие совесть. Какие убытки, долбни? Предприятия ахметки никогда налогов не платили, они всегда на дотациях были,а прибыль всегда уходила за границу в кошельки ху@ла кем ахмет и является, а порох строит из себя клинического идиота, хотя может виски паленый попался все мозги ему выжег
показати весь коментар
15.03.2017 23:18 Відповісти
да ежегодно в законе про гос. бюджет закладывались дотации на донбас. предприятия которые оседали у них в карманах. а назад отправлялись откаты.....схемы народ им ламает...вот и встают на дыбы
показати весь коментар
15.03.2017 23:32 Відповісти
Не, не.... Вискарь там кошерный, не сомневайся, акцизная марка трется об угол синагоги.
показати весь коментар
15.03.2017 23:35 Відповісти
От Будки Петра Порошенка отодвинули миску.
Я так понимаю, что скоро и цепь могут укоротить....
показати весь коментар
15.03.2017 23:19 Відповісти
Ага, порахують, скільки їхні виродки в Лондоні кривавих грошей недоотримають. Так нехай знають, що вони їх не витратять ні на що хороше. Хіба на ліки та похорони. Герман може підтвердити, що людські сльози на камінь не падають.
показати весь коментар
15.03.2017 23:23 Відповісти
Кто все ети люди на ветке?))) В Украине пол первого ночи, а они как со старта постить! Кацапы, почему вы такие тупые, пилять!))
показати весь коментар
15.03.2017 23:23 Відповісти
Вообще-то у нас без двадцати 12 это во первых, а во вторых это в рашке сейчас без двадцати первого. Палево
показати весь коментар
15.03.2017 23:42 Відповісти
Пусть порошенко не унывает. У него ещё полно в Украине рашистких бизнес-партнёров. Один григоришин чего стоит. Может пора и им блокаду устроить, а там, глядишь, и СНБО подмогнёт. Банки рашисткие уже кошмарят. Кстати, облигацию с подельниками, за измену и нанесённый ущерб Украине, когда посодют, с конфскацией разумеется?
показати весь коментар
15.03.2017 23:24 Відповісти
Как только бпп и нф сядут за поддержку терроризма, так сразу убытки и заплатят.
показати весь коментар
15.03.2017 23:24 Відповісти
...панамская...
показати весь коментар
15.03.2017 23:28 Відповісти
заплатишь со своего кармана - *****!!!!
показати весь коментар
15.03.2017 23:25 Відповісти
Минуточку. в результате санкций всегда есть убытки, и у Европы они есть, то их кто-то там считает?????? Блокада - это такая санкция. вынужденная мера, а то что наши парни гибнут это не убытки???? И то что порошенки финансируют боевиков донбассаа что б их убивали - это не пособничество террористам?????????? Ну да конечно у нас даже закона нет про оккупированные территории, нет определения террористов, у нас все впорядке. нет войны, это блокадники террористы, потому что не дают барыгам наживаться на крови...
показати весь коментар
15.03.2017 23:28 Відповісти
И почем жизнь, кровь и смерть будут стоить в калькуляции? А сколь предательство Украины нынче стоит? Это то же посчитают
показати весь коментар
15.03.2017 23:29 Відповісти
Ну и как Данилюк будет считать? Посмотрит в Пэтин карман? Или Пэтя сам скажет сколько получил и сколько не получил из-за блокады? Пэтя, совет хороший - не валяй дурака....
показати весь коментар
15.03.2017 23:30 Відповісти
а убытки от войны уже посчитали?
показати весь коментар
15.03.2017 23:31 Відповісти
"https://censor.net/news/432177/danilyuku_porucheno_podschitat_ubytki_ukrainy_ot_blokady_donbassa_poroshenko"
===========================================================================
Ответственность они могут нести разве что политическую.
Но тут и без соцопросов понятно, что у этих партий, благодаря скорее моральной поддержке акции добровольцев по блокаде, а некоторыми их нардепами и личным участием, очень хорошо продвинулся в сторону увеличения рейтинг доверия лохтората.
Ну, возможно, поддержка стала меньше в Домбасюрии, в г. Труханове или на Кернесчине, но это на общий рейтинг вряд ли повлияет.
Так что угрозы Пецы Липецкого он может засунуть себе и своей клиентелле под хвост!
показати весь коментар
15.03.2017 23:31 Відповісти
ты - дубина пещерная...нет в обиду, конечно!.... эмоции зашкаливают..
показати весь коментар
16.03.2017 11:00 Відповісти
Будка хочет бабло свое отбить любыми способами и ему уже все равно с кого
показати весь коментар
15.03.2017 23:33 Відповісти
так же заплатят как и во свобода заплатили за взрыв гранаты под вру.
а сколько тогда визгу было, сколько высокопарных речей пан гидрант говорил. и что? а ниче, как обычно пшик))))
давай еще про безвиз до конца 2016 вспомни и тд.
показати весь коментар
15.03.2017 23:44 Відповісти
а может сначала Данилюк наши убытки посчитает? обвал гривны, ликвидацию более 50 банков, счета президента и компании в офшорах, бриллиантовые прокуроры, которых никто не посадил, рост цен на все, уголь из донбаса по формуле ротердам+, коммунальные тарифы за себя и даунбасского дядю...Давайте начнем с этого, пан президент!
показати весь коментар
15.03.2017 23:47 Відповісти
Порошенко уже не в адеквате как и Янукович. Следующий этап - Коломойский хочет назад свое, Юлька свое а рыги свое, те кто в шляпах и пейсах не носит Порошенку долляры в кейсах. А в принципе и те кто носит хотят носить реже и меньше. Ну и опять передел. А может и наладится все, если они не договорятся а так и будут душить друг друга за бабки. Тогда на каждое маски шоу на фирме будет доброволец с дубинкой или мент или смотрящий. Хотя это тоже не бизнес - столько дармоедов разведется чья профессия - отжим и насилие, что надо просто валить из этой клоаки, а текто остануться пусть сами решают что сделать с петром за бесцельно прожитые годы.
показати весь коментар
15.03.2017 23:58 Відповісти
Данилюк... "ээээээээээээ...ммммммммм.... сто миллиардов баксов.... И они нам еще за рефинансирование "Привата" пускай заплатят" )))
показати весь коментар
15.03.2017 23:59 Відповісти
Збитки України і власні збитки, різні речі, непотрібно плутати пане президент
показати весь коментар
16.03.2017 00:01 Відповісти
Він не пан! Він скотина!
показати весь коментар
16.03.2017 00:04 Відповісти
А за торговлю на крови кто понесет ответственность?! или для вас бабло важнее жизни парней?!
показати весь коментар
16.03.2017 00:04 Відповісти
Убытки Украине от мордора они третий год все считают, в международный суд никак не подадут. Да что там мордор, проворовавшегося в хлам яныка циркачи до сих пор привлечь к ответственности не могут, все считают. Янык убежал? А как тогда его гопота? Вышки бойко? Бойко же не убежал, в ВР и перед камерами, не посчитали? Убытки от блокады считают... почему я не сомневаюсь, что эти мерзкие цифры от барыг на крови мы увидим очень скоро...
показати весь коментар
16.03.2017 08:03 Відповісти
Данилюку поручено подсчитать убытки Украины от блокады Донбасса, - Порошенко - Цензор.НЕТ 8582
показати весь коментар
16.03.2017 00:06 Відповісти
А КОНФІСКАЦІЯ - ДЕ?
показати весь коментар
16.03.2017 09:42 Відповісти
А подсчитать на сколько ахметка и гройсман нагрелимь на ложных роттердамсктх тприыах не хочешь? Себестоимоть угля 400 гривен,а народу по1700?Посчитай,тварь
показати весь коментар
16.03.2017 00:09 Відповісти
"збитки від блокади" власне покажуть об'єм торгівлі, який забезпечував діючий уряд (торгівлі з терористичними організаціями). Мені теж дуже цікава ця цифра, як і прокуратурі(не цій, так наступній)
показати весь коментар
16.03.2017 00:31 Відповісти
ты бы лучше, пэдро, подсчитал от твоей "деятельности" убытки Украине.... Ото была б цифра...
показати весь коментар
16.03.2017 00:33 Відповісти
барыга - одним словом
показати весь коментар
16.03.2017 07:32 Відповісти
барига поталогічна тварина, яка фінансує тероризм в Україні.
показати весь коментар
16.03.2017 08:02 Відповісти
Але народ!!!!! А как же Юлька- воровка??? Че нет не единого комента против нее и садового??? Вам же пахан указал на кого гавкать. Или может прозрели? Или шоколадки закончились? Ну-ка Фас!!!
показати весь коментар
16.03.2017 08:17 Відповісти
юля не воровка...хуже...предатель!
показати весь коментар
16.03.2017 11:01 Відповісти
мразі барижні...а хто порахує збитки за вашу 25 річну діяльність...
показати весь коментар
16.03.2017 08:21 Відповісти
мразі барижні...а хто порахує збитки за вашу 25 річну діяльність...
показати весь коментар
16.03.2017 08:22 Відповісти
От вже ж пздаболіще
показати весь коментар
16.03.2017 08:41 Відповісти
..а гроші майже лежали в кешені ,а тут Парасюк вашу мать
показати весь коментар
16.03.2017 09:35 Відповісти
ПОРОХНЯВИЙ МИ ПОВІРИМО ЛЮБІЙ ЦИФІРІ, БАНЗАЙ
показати весь коментар
16.03.2017 09:41 Відповісти
Пэтя, у тебя же банковский счет, вот там и посмотри свои убытки
показати весь коментар
16.03.2017 09:45 Відповісти
Это от той блокады, которая была, или от той, которая будет!???
********....
показати весь коментар
16.03.2017 09:45 Відповісти
Юлька вроде на блокпостах не стояла или опять запели: "Она украла ФСЁ"
показати весь коментар
16.03.2017 10:21 Відповісти
весело тут у вас....
показати весь коментар
16.03.2017 11:01 Відповісти
сначала говорит - это 3 пиарских редута, а потом посчитайте убытки
показати весь коментар
16.03.2017 11:08 Відповісти
"Мені тут стала цікава одна підробиця з рішучого рішення РНБО, в якому від терористів вимагається повернути заводи їх власникам", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Вячеслав Ільєнко, повідомляють http://patrioty.org.ua/ Патріоти України , і продовжує:
"Ну, те, що наших доблесних оборонців з РНБО полонені не цікавлять, написали всі.
А я хочу списочок написати, ось такий:
- Стахановський завод феросплавів
- Стахановський вагонобудівний завод
- Ясинуватський машинобудівний завод
- Холдингова компанія «Топаз»
- Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат
- Луганський патронний завод
- Завод електронного машинобудування «Машзавод‑100» - Луганськ
- Завод «Юність» Краснодон-Луганськ
- Луганський фармзавод
- Луганський завод теплотехнічного обладнання
- Харцизький машинобудівний завод
Це порізані та вивезені в Росію донецькі та луганські заводи. За роки окупації. Серед них є й унікальні, і стратегічні.
Їх повертати не треба? Благоволіть мені показати хоч якесь рішення РНБО, де значиться така вимога. Чи хоча б цей списочок офіційно затверджений.
Нема? А всі ці підприємства платили податки в українську казну і навіть були частиною нашої оборонки. Просто не належали одному визначному попутчику революції, а тому їх просто простили окупантам.
Так буває, порізали - то й порізали, нам теж вони не треба. Нам же треба щось по угольку, чи по металічним слябам. А всяке там нескрепне виробництво монокристалів, чи виробництво комплексів "Кольчуга" - це не для нас, хай Росія забирає.
Правда, панове можновладці?"
показати весь коментар
16.03.2017 11:12 Відповісти
Не надо путать бухгалтерские счета с жизнями людей,особенно,если это жизнь не твоя и твоих детей !
показати весь коментар
16.03.2017 12:18 Відповісти
Сторінка 2 з 2