11883 відвідувача онлайн

62-й "путінський гумконвой" в'їхав на територію України

Автомобільна колона МНС Росії із так званою гуманітарною допомогою для Донбасу перетнула українсько-російський кордон.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби МНС РФ.
Повідомляють, що колона МНС Росії розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску "Донецьк", інша - на "Матвіїв Курган".
У російському відомстві стверджують, що перевіряли не тільки техніку, але й супровідні документи на так званий гуманітарний вантаж.
Після всіх процедур 40 автомобілів із гуманітарним вантажем загальною масою понад 500 тонн продовжили рух у пункти розвантаження в Донецькій і Луганській областях. У складі вантажу продукти харчування.
Зазначимо, що це вже 62-та колона МНС Росії із так званою гуманітарною допомогою для Донбасу.
Нагадаємо також, що представники української влади і спецслужб неодноразово заявляли, що під виглядом "гуманітарних конвоїв" військове командування РФ постачає російським військовим і найманцям паливно-мастильні матеріали, нову техніку, а також зброю і боєприпаси, а назад вивозить тіла загиблих бойовиків.
Топ коментарі
+22
62-й "путинский гумконвой" вторгся на территорию Украины - Цензор.НЕТ 7237 62-й "путинский гумконвой" вторгся на территорию Украины - Цензор.НЕТ 1020
показати весь коментар
16.03.2017 08:04 Відповісти
+19
62-й "путинский гумконвой" вторгся на территорию Украины - Цензор.НЕТ 4650
показати весь коментар
16.03.2017 07:58 Відповісти
+15
Сергей Гайдай: Я думаю никакой настоящей блокады Порошенко не обеспечит - как всегда это имитация15.03.2017, вр: 18:23 | 279 просмотров

https://elise.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/f_8771045001460045402.jpg 62-й "путинский гумконвой" вторгся на территорию Украины - Цензор.НЕТ 6599 Президент, наконец-то объявил о полной транспортной блокаде окуппированных территорий.
Пишет https://www.facebook.com/sergeygaiday/posts/10211899791791075?pnref=story Сергей Гайдай на своей странице в Фейсбук
Я думаю никакой настоящей блокады Порошенко не обеспечит - как всегда это имитация. Но всё-таки объявил. Хорошо? Ну как бы да. Классический пример, когда давление граждан на власть приводит к результату.
Но у меня вопрос к самим гражданам, а зачем нам власть на которую нужно давить? Власть - это ведь нанятая на работу управленческая и сервисная кампания обслуживающая всех граждан нашего государства. Контракт, который мы подписывали с президентом в мае 2014 го, предполагал его непримиримую борьбу за территориальную целостность государства, успешное освобождение Украинской земли от террористов и оккупантов и ещё много чего. А теперь эту работу за наемных работников должны вести их работодатели?
Представьте себе: вы наняли на работу к себе в дом управдома. Но в доме, как не было так и нет порядка. Управдом ворует и не выполняет свои обязанности должным образом. Что бы он хоть что-то начал делать, приходится каждый раз давать ему волшебный пендель. Может быть лучше его выгнать к чертовой матери в отставку и взять нового - того, кто будет работать должным образом
показати весь коментар
16.03.2017 08:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Україна нічого не втрачає.Маємо тимчасову проблему з засраними землями,але українські території будуть повернуті назад обов,язково,і вже без кацапського гівна.І це набагато краще ніж жити разом з генетичним сміттям.
показати весь коментар
16.03.2017 09:16 Відповісти
Скажу коротко,параша велика за розмірами.Напрямок ми підкажемо (деякі "прибульці" ще пам,ятають з 30х-50х років останнього сторіччя.Історична батьківщина чекає на своїх вірних підданих. Нема чого "любіть родіну" на чужій українській землі. Ето непатріотічно!
показати весь коментар
16.03.2017 09:42 Відповісти
Згинь кацап,как ты сюда дорогу нашло?
показати весь коментар
16.03.2017 09:55 Відповісти
шоб та помощь влетіла у вашу хату...
показати весь коментар
16.03.2017 08:47 Відповісти
Конечно, так не думаю.Гоняют пустые фуры туда сюда...ну может макулатуры какой завезут для просвещения ватным идиотизмом.
показати весь коментар
16.03.2017 08:57 Відповісти
Не пиши ерунды. Оружие и техника ввозится втихаря эшелонами. А в гум. конвоях показательно действительно продукты и т.д.
показати весь коментар
16.03.2017 10:07 Відповісти
Я и не писала,вы сами все придумали.
показати весь коментар
16.03.2017 10:09 Відповісти
Саме так, ешелонами ,за пособництвом Укрзалізниці !!))))
показати весь коментар
16.03.2017 10:10 Відповісти
Тепер кацапські гумнконвої почастішають, бо забезпечення терористів усім необхідним з України заблоковано
показати весь коментар
16.03.2017 08:57 Відповісти
Так таки и "вторгся"? Вероломно и неожиданно, без обьявления? Не надо корчить из себя терпил, даже не пытаясь что-то предпринимать!
показати весь коментар
16.03.2017 09:21 Відповісти
Как и обычно в каждом Камазе по 3 танка. Буряты в кабине.
показати весь коментар
16.03.2017 09:31 Відповісти
Нахрена бурятам ехать в Камазе? Для этого есть ж.д. и эшелоны.
показати весь коментар
16.03.2017 10:07 Відповісти
Как это нахрена ? На Цензоре написано возят танки и горючку Камазами, значит возят. Не подсказывайте про ж/д эшелоны, а то еще больше привезут.
показати весь коментар
16.03.2017 10:22 Відповісти
Желаю вам в вашей стране получать такие гум конвои, а то белорусская вата такая грамотная здесь. Насмотрятся Кисилева с Соловьевым и разных мапет-шоу по рос ТВ и ума здесь украинцам потом вставляют.
показати весь коментар
16.03.2017 11:20 Відповісти
А де "наша" незламна НГ і круте СБУ,цеж АТО, виконуйте, те що маєте виконувати згідно чинного законодавства )))
показати весь коментар
16.03.2017 10:12 Відповісти
http://www.champion.com.ua/football/2017/03/14/680660/ У "ДНР" заборонили благодійний фонд Ахметова

У "ДНР" припинили діяльність благодійного фонду Допоможемо Ріната Ахметова.
Про це на прес-конференції в Донецьку заявив глава так званої "ДНР" Олександр Захарченко,
жителі будуть натомість отримувати гуманітарну допомогу по лінії МНС РФ,
Як відомо, фонд Допоможемо знаходиться на стадіоні Донбас-Арена.
Раніше повідомлялося, що http://www.champion.com.ua/football/2017/03/2/679531/ бойовики захопили Донбас Арену і базу Шахтаря .
показати весь коментар
16.03.2017 12:56 Відповісти
задница заявляющего сообщает, её насилуют 62 раза,но 63тий наверное бедат последним
показати весь коментар
16.03.2017 20:13 Відповісти
А может ей это нравится?
показати весь коментар
16.03.2017 20:15 Відповісти
Сторінка 2 з 2